Прогноз на січень 2017 року

 Прогноз для України.

Суспільство. Сила П. Громадяни будуть жити чужими пристрастями, жадати сенсацій і зловтішатися з приводу і без приводу. Ми занурилися в святковий колапс і не скоро з нього вийдемо.

Політика. Колісниця П. Мабуть, тривалі свята неабияк втомлять наших політиків. Настільки втомлять, що ні про яку роботу й мови бути не може. Суцільний застій і тлін.

Економіка. 10 ж. Занадто багато всього навалилося на нашу економіку, і вона просто не в змозі вийти на нормальні шляхи розвитку. Будуть натужні спроби вийти з цього стану, але поки вони будуть марними.

Міжнародні відносини. Король ч П. Зіткнемося з шкідливим впливом з боку діяча, який тільки прикидається нашим другом і помічником.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. 5 п. Ви незадоволені тим, чим займаєтеся. Багато фізичних і моральних витрат, а ось задоволення від процесу і результату не видно. Але вперто продовжуєте йти тим самим шляхом і ходити на ту ж роботу.

Гроші. 9 ж. Назріває необхідність навчитися правильно поводитися з грошима, щоб зберігати те, що ви заробляєте. Сховайте надійно ваші кошти, можливо, навіть від самих себе.

Відносини. Король п. У січні ви покажете себе як надійний партнер, практичний, що любить життя у всіх його проявах. Буде можливість створити для себе та інших прекрасну атмосферу любові і насолоди.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Туз ч. Отримайте славу і визнання. Свого часу ви були відкриті людям і всьому новому і сьогодні пожинаєте плоди. Дуже ймовірні нові починання і проекти, де ви розкриєте свої таланти.

Гроші. Сонце. Приємні новини – грошей буде достатньо не тільки для себе, але і для благодійності. Можете насолоджуватися станом благодаті і щедро ділитися коштами і з сім’єю, і з нужденними.

Відносини. 9 п. Щасливий період взаєморозуміння і спокою. Ви цілком задоволені своїми відносинами, які досить передбачувані, але вам це зараз і потрібно.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. 10 ч. Ви щасливі, ваша діяльність несе вам повне задоволення. Робота більше схожа на відносини в дружній щасливій родині, коли всі люблять один одного, а не виїдають мозок.

Гроші. Король м. З’являються нові перспективи в сфері заробляння грошей – непогані дивіденди можуть вам принести рішучість, розум і прагматичний підхід. Стримуйте емоції, коли питання стосується фінансів.

Відносини. 4 п. Зараз не час щось змінювати, отже будьте раді тому, що у вас вже є. Міцні відносини, усталений побут дають відчуття комфорту і стабільності. Цінуйте того, хто поруч з вами.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. 6 ж. Тут вас чекає приголомшливий успіх, на який ви давно заслужили. Слава звалитися досить несподівано – на вас будуть рівнятися, ставити вас у приклад і навіть заздрити вашій удачі і перспективам.

Гроші. 2 п. Хоч кошти і є, але все ж доводиться викручуватися для того, щоб досягти намічених цілей. Будете вдаватися до певних хитрощів і спритно маніпулювати можливостями.

Відносини. 3 ж. У вашому житті з’являється людина, з якою в майбутньому можливі дуже теплі і яскраві відносини. Поки ви придивляєтеся один до одного і уявляєте, як би вам могло бути разом.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Королева м. Можливо, вам знадобитися допомога розумної людини, незалежного консультанта, який би міг з боку подивитися на ваші проблеми, оцінити їх складність і допомогти вам впоратися.

Гроші. Шут. Доведеться вирушити на пошуки нових джерел доходу, оскільки старі вже не влаштовують. Взагалі, багато речей вам доведеться починати спочатку, наприклад, відкрити новий рахунок в банку.

Відносини. 2 ж. Вам не хочеться проявляти жодних емоцій, ви немов би заклякли, зберігаючи в собі стан спокою і нейтралітету. Та й не час для бурхливих з’ясувань і епатажу.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. 5 м. Зіткнетеся з несправедливістю. Хтось із ваших співробітників може вас підставити і видати ваші досягнення за свої, або повісити на вас власні промахи. Будьте обережні в питаннях делегування повноважень.

Гроші. 4 м. Вам не захочеться робити зайвих рухів тіла для того, щоб збільшився ваш грошовий потік. Втім, і гроші не захочуть до вас приходити, так що поки будьте вдячні за те, що є.

Відносини. Імператор. У сімейних справах доведеться брати відповідальність на себе і вирішувати всі питання в міру їх надходження. І ваші лідерство і авторитет будуть нормально сприйняті другою половиною.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Паж п. Придивіться уважніше до своїх колег, хтось із них може ненароком запропонувати вам нову роботу, де можна буде цілком пристойно заробити. Або підказати ідею для невеликого, але цілком успішного бізнесу.

Гроші. 7 п. Вам доведеться запастися терпінням. Ви вже досить зробили для того, щоб поліпшити свою фінансову ситуацію і зараз залишається тільки чекати, коли спрацює один з ваших способів.

Відносини. Лицар м. Ваш критичний настрій може не дуже сприятливо позначитися на вашій родині і відносинах. Уникайте критичних висловлювань, краще більше хваліть своїх близьких.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Король ж. Час проявляти лідерські якості і рішучість. Обставини можуть зажадати вашої хоробрості і доведеться кинутися вирішувати виробничі проблеми, не залишаючи часу на роздуми.

Гроші. Паж ч. Хтось додасть вам нового стимулу для того, щоб стати ще більш фінансово успішним, можливо, гроші знадобляться для того, щоб зміцнити свою роль в сім’ї. Шукайте вигідні пропозиції.

Відносини. Повішений. Буде потрібно переглянути своє ставлення до важливої для вас людині. Зрозуміти, чому ви так зачеплені за нього, чого насправді хочете добитися і завжди ваші методи екологічні.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. 3 п. Звичайний робочий місяць, без будь-яких особливих успіхів або катаклізмів. Все йде своєю чергою, і в цьому ви бачите свою принадність, бо все стабільно і передбачувано.

Гроші. Диявол. Є велика ймовірність виявитися занадто залежними від грошей. І скориставшись цим, під цілком пристойною личиною вам можуть запропонувати не дуже чесний вид заробітку.

Відносини. Трансформація. Душа бажає змін – завершується важливий цикл. Назріває необхідність кардинально переглянути правила гри або самі взаємини, стосунки або виходять на новий рівень або завершуються.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Мир. Один з найуспішніших місяців, коли ви досягли своєї мети і можете спочивати на лаврах або виїхати кудись відпочивати, відсвяткувавши таким чином завершення важливого періоду.

Гроші. 8 м. Непростий період, коли ви можете відчути себе досить скутно і не бачити виходу із фінансової ситуації. Цей досвід допоможе вам спокійно вирішувати фінансові труднощі.

Відносини. Справедливість. До вас зараз повертається те, що ви колись посіяли. І якщо ви були чуйні, уважні і щедрі, то ваш партнер ділиться з вами тим же. Якщо ж вам не дуже хотілося віддавати себе, то вам повернуть вашу скупість і неувагу.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. 10 п. Діяльність приносить хороші гроші і повне взаєморозуміння і в колективі, і з боку керівництва. Також тут на вас чекають подарунки – можливе отримання премій або бонусів.

Гроші. Паж ж. Прийшов час подумати над тим, щоб створити додаткові джерела поповнення вашого бюджету. Наприклад, створити свій невеличкий бізнес або підключитися до приватної справи більш рішучих приятелів.

Відносини. 8 п. Ви варто сприймати цю сферу життя як роботу – працювати над тим, щоб вашому партнерові з вами було комфортно. І ви вмієте це робити – у вас є міцні навички побудови відмінних відносин.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. 6 ч. Все більше часу буде займати творчість. Навіть в самому рутинному занятті ви зможете знайти творчий аспект і насолоджуватися не тільки результатом, але і процесом. Хороші результати буде давати співпраця з давніми партнерами, друзями дитинства.

Гроші. 7 ч. Перед вами відкриваються дуже райдужні перспективи – буде багато пропозицій по тому, як збільшити надходження і вони будуть дуже привабливими. Питання тільки в тому, щоб перетворити ці мрії в щось більш реальне.

Відносини. 6 м. Труднощі в цій сфері залишаються позаду. Ви вміло долаєте проблеми, маневруєте і виходите на нове розуміння ролі вашого партнера у вашому житті.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог