Прогноз на лютий 2017 року

Прогноз для України.

Суспільство. Лицар ч. У медійному просторі можлива поява постаті, що приверне загальну увагу своєю шляхетною, гідною поведінкою. Ця постать має шанс швидко здобути симпатії багатьох людей, яких полонить своєю чарівністю.

Політика. 10 п. Хтось із представників вищого керівництва країни ймовірно закладає міцний матеріальний фундамент свого перебування у владі, зміцнить свої позиції, пов’язані з великим сімейним бізнесом.

Економіка. 2 п. Може скластися враження, що зараз економіка України перебуває у досить нестійкому становищі. Але це – лише початок змін. Далі нас чекає стабілізація і навіть невелике зростання.

Міжнародні відносини. 6 ж. Україна має серйозні шанси перемогти у міжнародних арбітражах та отримати внаслідок цієї перемоги певні моральні і матеріальні вигоди.

 Прогноз для знаків зодіаку

 Овен (21.03 – 20.04)

Робота. 2 ж. Зараз не час для активних дій. Краще займіться ретельною розробкою стратегічного плану ваших дій, врахуйте усі аспекти, зважте аргументи «за» і «проти», визначте осіб, з якими варто встановити контакти, як із потенційними партнерами.

Гроші. Ощадливість. Не сподівайтеся на додаткові надходження. Доведеться задовольнитися тим рівнем доходів, що маєте. Але, будьте впевнені, із часом ваші фінансові справи підуть на краще.

Стосунки 3 ч. Неодруженим та незаміжнім радимо бути готовими познайомити батьків та родичів із вашими обранцями. У вас зараз може з’явитися чимало приводів отримати задоволення від перебування у

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота. Маг. Попереду у вас нова перспективна для вас діяльність, де ви можете продемонструвати усі свої ділові компетенції, усе, на що здатні. Спробуйте запровадити на робочому місці щось нове та прогресивне на зміну консервативному і застарілому.

Гроші. Туз п. Один із фінансово найуспішніших місяців року. Будьте готові до щедрого фінансового потоку від всесвіту. Грошей може бути стільки, що ви замислитеся: як із усім цим упоратися?

Стосунки. 4 ч. Можливі легкі розчарування щодо ситуації на особистому фронті. Причину розчарувань ви побачите в тому, що нічого не змінюються, усе залишається якимсь прісним і нецікавим. Не забувайте, що саме ви можете внести щось нове у стосунки, оновити почуття.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Імператриця. Перед вами відкриваються широкі можливості. Життя зарясніє успішними діловими зустрічами, які можуть принести

Гроші. Колесо фортуни. Чим би ви не займалися – у лютому гроші будуть приходити до вас охоче, легко і просто, навіть якщо це будуть наслідки дещо авантюрних задумів. Ви можете несподівано стати власником чималої суми грошей.

Стосунки. 10 ч. Зараз ви перебуваєте в дуже гармонійному стані глибокого емоційного взаєморозуміння. І маєте повну підтримку сім’ї,

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. 9 ж. Можливе виникнення проблем через старі невирішені вчасно питання, через стару техніку чи старі технології. Такий собі ступор через ретроградність, через страхи чи побоювання прогресу.

Гроші. 3 ж. Зараз ви набуваєте досвіду правильного поводження з грошима. Вчіться поводитися так, щоб здобути стійкий фінансовий фундамент. А загалом ви рухаєтеся у правильному напрямку.

Стосунки. 2 ч. Незабаром відбудеться зустріч із дуже важливою для вас людиною. Можливо, це буде лише знайомство, а може й побачення, що запам’ятається надовго.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. 6 ч. Отримаєте підтримку від старих друзів чи давніх знайомих. Вони забезпечать вам стабільність у справах і навіть невеликий підйом по кар’єрних сходинках.

Гроші. 3 м. А фінанси, ймовірно, трохи співатимуть романси. Через те, що свого часу ви зруйнували якісь фінансові стосунки, можливо, по конфліктували із кимось впливовим. Саме час подбати про те, щоб налагодити потрібні зв’язки.

Стосунки. 9 ч. Ваші почуття вже мають надійну основу. Ті, хто ще не мають сім’ї, можуть зробити коханій людині пропозицію і розпочати підготовку до урочистостей.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Паж ж. Час замислитися про початок власної справи. Якщо ви про це ще не думали, підкажемо, що в цьому місяці у вас може відбутися розмова з людиною, яка наштовхне вас на цю думку чи ідею і навіть допоможе зробити перші кроки.

Гроші. 4 ж. Негаразди вас оминуть. Будете мати стабільний хороший дохід. Ви побудували надійний фундамент свого достатку, гроші приходять до вас, як до рідного дому – із любов’ю та на натхненням

Стосунки. Сила. Відчуєте справжню гармонію і задоволення. Усі ваші стосунки – офіційні чи не дуже, дружні, любовні перебувають у рівновазі, ви отримуєте від них саме стільки тепла й любові, скільки готові віддати.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. 8 п. Час показати, наскільки ви незамінні працівники – старанні, відповідальні, ініціативні. А найважливіше – безвідмовні. Адже саме зараз закладається фундамент вашої кар’єри.

Гроші. Справедливість. Велика ймовірність отримати борг. Несподіваним чином можуть бути погашені давні борги, на повернення яких ви вже й не сподівалися. Щоправда, вам теж доведеться повернути те, що ви заборгували іншим.

Стосунки. 6 ж. Матимете привід святкувати. Отримаєте перемогу – недвозначний вияв взаємності від людини, до якої маєте давні почуття.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. 3 п. Внесіть у свою діяльність трохи колективної творчості – влаштуйте мозковий штурм. Спонукайте ваших колег та партнерів увімкнути уяву, не варто перевертати гори самотужки.

Гроші. 9 п. У цьому місяці вам не доведеться тяжко працювати. Гроші самі вас знайдуть. Вам залишиться тільки підключити уяву, щоб вигадати спосіб насолодитися розкошами – чи то помандрувати до далеких морів, чи ще одну хатинку придбати.

Стосунки. Ієрофант. Зосередьтеся на сім’ї та законних стосунках. Зараз важливо приділити увагу своїм законним половинкам – від цього залежатиме ваше благополуччя та достаток.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Лицар ч. Щоб все у вас було благополучно, сприяйте створенню у колективі дружньої та гармонійної атмосфери. Важливо, щоб усі ваші колеги по роботі відчули себе важливими і потрібними.

Гроші. Король ж. Ваше фінансове становище – міцне. Ви все робите правильно – послідовно і впевнено йдете до фінансової мети. І ви досягнете її найближчим часом.

Стосунки. Сонце. Ви почуваєтеся на сьомому небі. Ви цілком задоволені особистим життям. Можливо навіть переповнені щастям настільки, що це видно здалеку.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. 8 ч. Обставини можуть зажадати від вас змінити місце роботи або займану посаду. Нічого не робіть зопалу. Охолоньте, зважте усі плюси та мінуси. І тільки після того зважуйтеся на рішення: йти чи залишатися.

Гроші. Жриця. У цьому місяці гроші зажадають від вас тиші і мовчання. Не радимо нікому розповідати про ваші фінансові успіхи чи невдачі. Краще прислухайтеся до себе, щоб почути голос своєї інтуїції, яка підкаже, як надійніше зберегти зароблене.

Стосунки. Закохані. Настає час важливого вибору. Вам доведеться обдумати і зважитися (чи не зважитися) на рішучий крок. Для когось це буде пропозиція руки та серця, а хтось обмірковуватиме розлучення.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. 5 п. На робочому місці на вас очікує чимало невиконаних справ. Доведеться узятися за цю невдячну роботу. Інтенсивність праці може бути настільки високою, що часу не вистачатиме навіть на чай чи каву. І ніхто, крім вас, не зможе розібрати ці завали.

Гроші. Повішений. Ймовірна затримка виплат. Ваші партнери чи роботодавці ймовірно перебуватимуть у досить філософському настрої, нікуди не поспішатимуть. Не зайвим буде нагадати усім боржникам про необхідність повернення вам боргів.

Стосунки. Зірка. Настає дуже важливий період для почуттів. Поставтеся до свого партнера уважно і ніжно. І ваші взаємини налагодяться та зміцняться.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Паж ч. Потенційні роботодавці можуть бути навіть нав’язливими, переслідуватимуть вас і обіцятимуть золоті гори. Ретельно проаналізуйте їхні пропозиції. Поставте собі питання: чи є у їхніх пропозиціях ваша фінансова вигода, чи тільки приємні стосунки?

Гроші. 5 м. Старі способи заробітку грошей можуть не спрацювати. Вам доведеться змиритися з тим, що зникають джерела ваших колишніх доходів, а нових не видно. Час згадати про скарбничку, де у вас зберігаються заощадження.

Стосунки. Паж м. Відмовтеся від критики, особливо якщо до вас не звертаються за порадою. Критика не робить людину кращою, а провокує до втрати стосунків. Не пошкодуйте для партнера слів схвалення та заохочення і побачите які можуть статися приємні дива.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог