Прогноз на березень 2017 року

Прогноз для України.

Суспільство. 7 ж. Доводиться завойовувати своє місце під сонцем, загострюється конкуренція, люди все більше вірять в те, що ресурси обмежені і на всіх їх не вистачає, отже доводиться їх відбивати в інших.

Політика. Король ч П. Слабкодухість наших політичних діячів призводить до слабкості в усьому – державний апарат працює абияк, закони не виконуються, відносини між структурами не збудовані. Назріває криза влади.

Економіка. 4 м. Досить застійний період, коли фінансові надходження не надто рясні як на державному рівні, так і на особистому. Час вимушеної, хоч і тимчасової аскези.

Міжнародні відносини. 4 ж п. Нам начебто відкривають обійми і готові нас зустріти, але це показна відкритість і фальшиві посмішки. Насправді нам не дуже раді і краще нам не рватися в друзі, а почекати якийсь час.

Прогноз для знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Туз ж. З’явиться можливість розкрити всі ваші таланти і здібності. Ваша діяльність надасть вам шанс виділитися і створити щось своє, абсолютно феєричне і унікальне.

Гроші. 2 м. Може виникнути напружена ситуація: нових доходів ще немає, а старі виплати десь зависли на півдорозі. Не варто впадати у відчай і квапити події, просто трохи зачекайте і витрачайте те, що раніше накопичили.

Відносини. Смерть. Має бути глибинна трансформація або вже наявних відносин або поява нових, які можуть перекреслити всі колишні зв’язки. Будьте готові кардинально змінити всі установки стосовно своїх близьких.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Паж п. Весь місяць вас будуть атакувати привабливими пропозиціями співпраці, варто готуватися до відкриття нових бізнесів, зміни роботи. Словом, з’являться шанси змінити існуючу ситуацію і піти в новому напрямку. Чи скористаєтеся ви цими пропозиціями – ось в чому питання.

Гроші. 4 п. Фінансова ситуація досить передбачувана – ви отримуєте за свою роботу певну, хоч і не дуже велику, суму і поки не готові ризикувати і щось робити для того, щоб цю суму збільшити.

Відносини. Королева м. У цьому місяці взаємини носять скоріше інтелектуальний, ніж душевний характер – вам цікаво з вашими рідними та близькими, ви наскрізь бачите всі їх невинні хитрощі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Блазень. Пошукайте застосування своїм силам в абсолютно новому напрямку. Колишня діяльність вас вже не влаштовує, тому ви берете все найкраще, що накопичили за попередні роки і вирушаєте освоювати нові простори.

Гроші. Лицар ч. Ніяких особливих сюрпризів у вашому фінансовому житті не передбачається. Вам подобається те, чим ви займаєтеся, бо це приносить вам стабільний дохід. У вас вистачає мудрості правильно розпоряджатися вашими грошима.

Відносини. Імператриця. Настає досить сприятливий період для нових перспективних відносин. Місяць буде насичений новими знайомствами, побаченнями, романами, і не виключено, що один з них може привести вас до вівтаря.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. 3 ч. Тішить те, що роботи чимало, вона цікава, до того ж всі вас люблять і цінують, та й діяльність ваша більше схожа на свято, ніж на тяжку каторжну працю. У будь-якому випадку, знайдіть привід зробити свої щоденні заняття більш позитивними – знайдіть радість у вашій роботі.

Гроші. Лицар м. Для того, щоб стати ще більш успішними у фінансовій сфері зараз від вас буде потрібно тільки розум і холодний розрахунок – продумайте все методи і етапи збереження наявних накопичень і підвищення свого добробуту.

Відносини. Башта. Будьте готові до того, що всі колишні відносини можуть бути зруйновані досить грунтовно. Це не означає, що ви розсварилися з усіма близькими. Просто від вас можуть відійти люди, зв’язок з якими вам вже не потрібен.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. 10 ч. Схоже, що ви знайшли надійний прихисток. Колектив, де ви волею випадків колись виявилися, все більше нагадує сім’ю, де співробітники турбуються про колег, радіють їхнім успіхам. У крайньому разі, деякі з них.

Гроші. 4 м. Ситуація складається досить спокійна, вам не варто хвилюватися про те, щоб заробити якомога більше. Можна відпочити і не реагувати на те, як інші метушаться в пошуках додаткових заробітків – вас це не стосується.

Відносини. 5 ж. Є всі можливості пограти, відчути всю красу флірту, позмагатися з партнером в тому, хто буде вправнішим в вияві почуттів. Словом, все життя (особисте в даному випадку) – гра і зараз ви переконаєтеся в тому, що в цій грі стали справжнім майстром.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. 8 ж. Ви досягаєте успіхів. Цілі, які ви собі намітили, будуть досягнуті, причому для цього не буде потрібно значних зусиль. Залишається тільки порадіти і виставити собі нові рубежі і продумати швидкі шляхи їх реалізації.

Гроші. 6 м. Ви зараз на порозі нових звершень у фінансовій сфері. Можливо, ви задумалися про пасивний дохід або про накопичення до пенсії. Саме час почати рухатися в цьому напрямку, щоб забезпечити собі дохід в майбутньому.

Відносини. 4 ч. Нудьга – не найкращий варіант для сімейного життя або взаємин. Ваше життя рухається за певним сценарієм і це вже починає набридати. Внесіть щось нове у ваші почуття, рушайте кудись хоч ненадовго, запропонуйте нові правила, внесіть елементи гри.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. 10 ж. На вас очікує тяжка, може, навіть невдячна праця. Ви чомусь вирішили самостійно взятися за багато справ відразу, не розраховуючи особливо за допомогу і підтримку інших. Розраховуйте свої сили, не перенапружуйтеся зайвий раз, знаходьте час для відпочинку.

Гроші. 5 ч. Поки все не надто весело в цьому напрямку. Витрати можуть грунтовно перевищувати доходи. І це може бути досить сумним уроком, якщо у вас поки немає «подушки безпеки». Тому почніть відкладати, якщо поки цього не зробили.

Відносини. 9 п. Зараз ви самодостатні і не розумієте залежних відносин, тому поки насолоджуєтеся як своєю свободою, так і відносинами, які нічим вас не обтяжують.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. 6 ч. Гарний початок вашим успіхам вже покладено, і попереду на вас чекає підйом. Але вам може знадобитися підтримка старих друзів, які допоможуть здійснити якісь ваші давні плани.

Гроші. 9 ч. Відмінна ситуація – прибутки стабільні і зростають, коштів вистачає на все і навіть більше, ви цілком задоволені собою і тим, чим володієте. І дуже захочеться поділитися радістю, отже, можете запланувати собі невеличке свято.

Відносини. Повішений. Ви зависли в якихось давніх і заплутаних зв’язках, вам складно розібратися в тому, хто кому що винен і чи винен насправді. Відійдіть на певну відстань, поставте на паузу відносини – дайте собі час розібратися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Паж м. Велика ймовірність зіткнутися з критикою вашої діяльності. Комусь може щось не сподобатися в тому, як ви працюєте. Тому будьте готові до того, щоб або працювати інтенсивніше, або відстоювати свої методи.

Гроші. Імператор. Знадобитися прийняти відповідальні рішення, що відповідають за ваш добробут. Це може бути як поява нових джерел доходу, так і захист вже існуючих вкладень.

Відносини. Суд. Ви виходите на новий рівень. Якщо це були тільки побачення, то ви можете прийняти рішення з’їхатися. Якщо вже разом живете, то дозрієте до офіційної реєстрації відносин. Словом, кроки має зробити досить доленосні.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. 8 п. У вас досить сил, умінь і навичок для того, щоб називатися справжнім майстром своєї справи. І зараз ви це покажете повною мірою. Спокійно працюйте – отримаєте і задоволення, і нагороду за свою чесну працю.

Гроші. Помірність. Зараз не час смітити грошима. Навпаки – проаналізуйте свої витрати і скоротіть їх до розумної межі.

Відносини. Туз чаш. На порозі – нові почуття. Сонечко пригріває, кров струменить швидше, і ваше серце відкривається назустріч новим відносинам. Або оновлень ваших почуттів, адже можна заново закохатися і в давнього партнера, розгледівши в ньому (або ній) нові риси.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Паж ч. Можете отримати нові пропозиції про співпрацю, про нову роботу або про підвищення. Нова робота буде більш перспективною, і легшою, так що ви впораєтеся.

Гроші. Колесо фортуни. Зараз вам дуже щастить, отже можете попросити прибавку, підвищити ціни на свої послуги або зіграти в лотерею – всі ваші зусилля, які стосуються фінансів, будуть успішними.

Відносини. Сила. Дуже гармонійний період. Ви сповнені сил і чарівності, і зараз вам до снаги зачарувати навіть норовистих і недосяжних. Сміливо розпочинайте відносини – все ваші зусилля будуть нагороджені.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Зірка. У вас є все необхідне для зростання, отже, можете починати рух вперед – будь-то новий бізнес, нова посада чи новий напрямок.

Гроші. 8 м. Можливо, доведеться трохи вгамувати свої апетити і затягнути тугіше пояси – попереду перехідний період, коли гроші краще не витрачати. Трохи пізніше ситуація покращиться, просто переживіть цей час в скромності і самообмеженні.

Відносини. Колісниця. Розраховуйте на тих, з ким вас пов’язують довгі стосунки – вони не підведуть. Будьте вірні тим, хто з вами в одній упряжці проходить всі радощі й прикрощі. І не втомлюйтеся дякувати своїм найближчим людям.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог