27 березня – 2 квітня: міжнародних грошей нам поки що не даватимуть

Тароскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Сонце, король м, рицар ч. Надзвичайно насичений тиждень, гармонійних в усіх відношеннях, сповнений активності, спілкування, інтелектуальних бесід і рішучих кроків. Вистачить також романтики, любові і просто приязних стосунків.

Тілець (21.04 – 20.05)

2 ж, Блазень, Мир. Зберігайте нейтралітет і спокій,  і можете зовсім несподівано розпочати новий відлік часу у вашому житті. І вирушити у дорогу, яка принесе чимало відкриттів про вас особисто і ваші можливості.

Близнюки (21.05 – 21.06)

6 м, королева ч, Маг. Нині цілком можливі мандри, коли ви вирушите у подорож у компанії з приємними людьми. Також вам доведеться показати все на що ви здатні, вразити всіх своєю майстерністю і вмінням керувати своєю реальністю.

Рак (22.06 – 22.07)

4 ч, 6 п, Суд. Досить вже сидіти на печі! Наближається період, коли ви зможете кардинально змінити не лише свій зовнішній вигляд, але і внутрішні установки. А ще на вас очікують приємні подарунки від ваших прихильників

Лев (23.07 – 23.08)

4 м, Зірка, 2 п. Знайдіть час для спокійного відпочинку, коли хоч день не будете кудись бігти – поспіть, поваляйтесь, помрійте. Цього буде досить, аби отримати душевну рівновагу і фізичне здоров’я на найближчий час.

Діва (24.08 – 22.09)

8 ч, 7 п, 9 ч. Так може статися, що доведеться розпрощатися з якимись людьми, що вам заважали, але до яких ви звикли. Згодом ви зрозумієте, що вам краще – ви стали вільними. Тож насолоджуйтесь свободою!

Терези (23.09 – 23.10)

Паж м, Імператриця, Закохані. Незважаючи на деяку критику рідних, ви почуватиметесь цього тижня досить комфортно. У вас усього нині вдосталь – і уваги, і любові, і пошани, і грошей. Залишається тільки тішитися з того.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Паж ч, 10 ж, туз ч. Очікуйте на пропозицію нової роботи. Вона не буде простою і легкою. Навпаки – відповідальності буде більше, зусиль потребуватиме значних. Проте, вам вона подобатиметься.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Помірність, 8 п, Справедливість. Цього тижня скромність і виваженість допоможуть вам провести час спокійно і зосереджено. Робота вас тішитиме самим процесом творення. І це помітять ваші колеги і керівництво і віддадуть вам належне – хвалитимуть і навіть чимось заохотять.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Фортуна, королева ж, Відлюдник. Будьте сміливими у своїх мріях, адже цього тижня ви цілком можете потрапити у смугу везіння, коли будь-яка думка може тут же здійснитися. Тільки задумаєте – і одразу отримуєте результат.

Водолій (21.01 – 19.02)

Жриця, 3 чаші, Колісниця. Бурхливим подіям цього тижня передуватиме невелике затишшя, коли ви заглибитеся в себе. А загалом – досить активний тиждень із святкуваннями, зустрічами та іншими радісними подіями.

Риби (20.02 – 20.03)

5 ч, паж п, туз п. На початку тижня можливі деякі розчарування, але вони можуть стати приводом для пошуку виходу з такого стану і подальшої активізації. Тож цілком можливі нові заманливі пропозиції, які принесуть задоволення і гроші.

Прогноз для України.

Суспільство. 5 м П, королева ж, Башта. З одного боку, люди відчують, як їм повертають щось давно забране, приміром, віру в людство. А з другого боку, відбудуться руйнівні процеси, які, можливо, не всім сподобаються.

Політика. 10 п, 8 ч П, Маг П. Можлива поява на політичному небосхилі чергових династій, тобто йдеться про прихід «талановитої» молоді – нащадків вже відомих політиків. Ясна річ, ні про які таланти не йдеться, швидше навпаки – непрофесіоналізм, який призводить до застою.

Економіка. 9 м, Повішений П, 9 п. Дуже тривожний стан, хоч зовні все виглядає цілком задовільно. Але ті, хто добре знає, що насправді відбувається, вже перестали нормально спати. Велика залежність від зовнішніх грошей.

Міжнародні справи. 2 м П, 3 ж, лицар п П. Застій у цій сфері все ще триває, хоч перші дії вже буде зроблено. Грошей поки нам не бачити, бо міжнародні донори вивчають нашу ситуацію і схиляються до того, щоб поки не розкидатися зайвими коштами.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.