Прогноз на квітень 2017 року

Прогноз для України.

Суспільство. 4 м. Людям необхідно відлежатися і перечекати важкі часи – аж надто багато всього випало їм за попередні тижні. Тому хочеться відпочити і набратися сил.

Політика. Паж ч П. Багато ледарства і обману. Політиків дуже важко змусити працювати в інтересах суспільства. Якщо їм щось не хочеться робити, вони поводяться як малі діти – брешуть, вишукують тисячі причин і пояснень, щоб уникнути відповідальності.

Економіка. Повішений П. Гроші в державі доводиться не заробляти, а «вибивати» і «вичавлювати». І державна машина, власне, так і чинить – вичавлює їх із бізнесу та з населення, діючи нахабно і цинічно. Схоже на те, що знову підвищуватимуться ціни і закручуватимуться гайки.

Міжнародні відносини. Маг П. Все стоїть на місці, немає прогресу ні в міжнародних домовленостях, ні в питаннях безвізового режиму. На жаль, ми не можемо прискорити процес. Усе, що ми можемо зараз – чекати, озброївшись спокоєм і терпінням…

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Вам буде комфортно там, де ви працюєте, коли добре налагоджена робота, в приємному оточенні розумних і душевних людей, які стали для вас не просто колективом, а майже родиною.

Гроші. Будьте уважні до всіх фінансових питань. Можливо, хтось захоче суттєво полегшити ваш гаманець. Можливо навіть – у цілком законний спосіб. Не піддавайтеся на витівки хитрих продавців чи шахраїв.

Відносини. Якщо ви самотні, то ймовірне виникнення тривалих стосунків, що будуть бурхливими і навіть драматичними. Загалом, усе буде красиво, як у кіно.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота. З новими силами, з ентузіазмом і завзяттям візьметеся за нову справу, яка обіцяє бути вдалою і престижною. Вам вдасться себе добре мотивувати, і цим надихнути інших на трудові подвиги.

Гроші. Готуйтеся до чималих прибутків. Ваші справи розвиватимуться настільки сприятливо, що незабаром будете відзначати успішні угоди, премії або виплати, поєднавши їх із родинними святами.

Відносини. Будьте щедрі зі своїми близькими, не економте на щирих словах, похвалах, компліментах і тим більше – на добрих вчинках. Допомагайте рідним та коханим – і квітень буде для вас щасливим та успішним.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Отримаєте багато пропозицій нової роботи і можете навіть розгубитися від того, що усі вони будуть перспективні. Цікаво те, що деякі з них можуть бути пов’язані з публічною діяльністю.

Гроші. Коштів вам вистачатиме тільки на найнеобхідніше. Але вам зараз більше й не потрібно. Однак настає прекрасна пора для того, щоб обдумати подальші кроки для поліпшення свого добробуту.

Відносини. Можливо, вам захочеться усамітнитися або навіть деякий час пожити окремо від ваших половин. Такий стан справ, можливо, не всім сподобається, але це – необхідно для того, щоб заспокоїтися.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Ви отримуєте задоволення від роботи і від усіх її аспектів – дороги на роботу, колективу, процесу, своєї майстерності. У такі періоди варто замислитися над шляхами подальшого підвищення кваліфікації та про роботу над деталями.

Гроші. Ваші доходи стабільні і постійні, тож ви можете насолоджуватися фінансовим благополуччям і дозволити собі вільно розпоряджатися цими коштами на своє задоволення.

Відносини. Ви зараз настільки самодостатні, що й не особливо потребуєте аби хтось вами захоплювався чи підтримував. Ви – самі собі підтримка, отже поки може жити спокійно на самоті, навіть якщо номінально хтось є поряд.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Всі ваші процеси отримують значне прискорення. Всі проблеми, що тривали місяцями і роками, раптом починають вирішуватися несподіваним чином і з користю для вас.

Гроші. Ваше стрімке кар’єрне зростання може збільшити ваші грошові надходження, до того ж, дуже ймовірною є поява нових джерел доходів. Тому, саме час уточнити можливості отримання відсотків від продажів або від залучення сторонніх інвестицій.

Відносини. Попереду – багато розмов із близькими людьми на теми інтелектуальні та високодуховні. Ваші тривалі стосунки ще більше зміцняться – з’являться додаткові стимули бути разом.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. У вас почався період стабільності і впевненості. Старі приятелі можуть допомогти досягти успіху. Тож не дивуйтеся, коли раптово зустрінетеся з друзями дитинства, які займаються тим же, що й ви, або вони проявлять інтерес до вашої роботи.

Гроші. Чудові перспективи отримати дуже швидкі і легкі гроші завдяки вашій гарній реакції і кмітливості. Тому крутіть головою на всі боки і ловіть моменти.

Відносини. У цьому місяці стосунки зміцняться. Для вас зараз особливого значеннч набувають фундаментальні сімейні цінності, такі як вірність, надійність, взаєморозуміння, а не тільки ефемерне швидкоплинне захоплення.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Місяць буде наповнений зустрічами, розмовами про перспективи співпраці, обговоренням питань партнерства. Удача сприяє тому, хто вміє знаходити компроміси і домовлятися. Шукайте собі однодумців і створюйте команду.

Гроші. Девіз місяця – стабільність. Є звичні надходження, хай і не такі великі, як хотілося б, зате надійні. Подумайте як зробити так, щоб кошти не тільки «проїдалися», але й могли б хоч трохи працювати на вас.

Відносини. Сприятливий час для сімейних стосунків. Можете вирушати в гості до родичів, на батьківщину, насолоджуватися зустрічами з близькими людьми. Зараз ви будете особливо щасливі в колі друзів і рідних.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Можете розпорошувати увагу і займатися кількома справами одночасно. Не пошкодуйте часу для правильного оформлення паперів та отримання додаткової інформації – це допоможе вам встигнути все зробити.

Гроші. Нова діяльність сприятиме підвищенню вашого фінансового рівня. Це може бути новий бізнес або успішні продажі якихось новинок. Ви впораєтеся із цим самі, без сторонньої допомоги – маєте достатньо потрібних компетенцій.

Відносини. Весняний вітер принесе у ваше життя трохи легковажності і вам захочеться флірту, романів без подальших зобов’язань, швидкоплинних захоплень. Якщо у вас вже є пара, то є сенс трохи увімкнути фантазію і уявити, що ви – абсолютно незнайомі люди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. У квітні вам доведеться багато працювати і, не зважаючи на те, що кожен наступний трудовий день буде схожий на попередній, вам буде досить комфортно. Всі процеси добре налагоджені, на роботі сухо і тепло, гроші платять – чому б не попрацювати із задоволенням…

Гроші. У вас може з’явитися нова ідея з приводу збільшення заробітку. Шукайте її там, де можливі радикальні зміни, де можна впровадити нові підходи чи алгоритми.

Відносини. Можливі з’ясування стосунків, різкі висловлювання, критика з боку партнера. Причому, як ви будете висловлюватися, так і вам скажуть все, що про вас думають. Взаємні претензії можливо й не приведуть до згоди, але полегшає від того, що ви просто відверто побалакаєте.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Непростий період для активної діяльності. Можливі затримки, відстрочки, запізнення, затягування термінів, аж надто глибоке вимушене занурення в робочі моменти, які не будуть оплачуватися. Не проявляйте надмірної активності.

Гроші. Поступове зростання ваших доходів, пов’язане з вигідними знайомствами. Вельми впливові люди можуть посприяти вам і підтримати ваші ідеї та проекти. Скористайтеся цим моментом.

Відносини. Вам настільки набридли ваші стосунки, ваш щоденний життєвий уклад, ви настільки втомилися від цієї монотонної рутини, що захочеться подихати повітрям десь подалі, у вільній обстановці. Знайдіть час для самого себе.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Є велика ймовірність, що вам запропонують ще одну роботу. Подумайте про те, щоб поєднати кілька видів діяльності, тим більше, що сучасні засоби зв’язку, ваш графік і запас витривалості дозволять вам це зробити.

Гроші. Потік доходів збільшиться, вас будуть усіляко хвалити і заохочувати матеріально. Головне – відчувати себе на своєму місці і отримувати задоволення від діяльності.

Відносини. Будьте уважні до усіх знайомств цього місяця. Одне з них може бути саме тим, на яке ви так чекаєте. Квітень також сприятливий для офіційного оформлення стосунків.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Здається, що вам саме час змінити роботу. І зробити це краще усвідомлено, відповідально, добре підготувавшись. Пошукайте собі якийсь більш успішний проект. Бо, не виключено, що це може зробити хтось замість вас, «вирішивши» для вас цю проблему не найкращим чином. Наприклад, через повідомлення про скорочення вашої посади.

Гроші. Захистіть свої заощадження будь-яким способом, який вам сподобається. Зараз для вас важливіше зберегти те, що вже є, ніж дбати про нові надходження.

Відносини. Трохи «італійських пристрастей» вам не зашкодить. Зараз ви поривчасті й азартні і вам дуже важливо ризикнути, завоювати, спокусити. Не відступайте – у вас все вийде!

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог