Прогноз на травень 2017 року

Прогноз для України.

Суспільство. 5 п П. Злидні і відчуття безвиході. Період не надто сприятливий для фінансових справ та проектів, нема росту. Втім, падіння на дно теж може стати успіхом, оскільки від дна можна відштовхнутися.

Політика. 2 ч П. Немає домовленостей серед політиків, коаліції розпадаються, створюються нові, неочікувані і несподівані. Атмосфера загального нерозуміння, розбрід і хитання.

Економіка. Вежа П. Відновлення після кризи починається непростим періодом економічних проблем. Але дивним чином борги повертаються, життя налагоджується, загалом процес нагадує реконструкцію всієї системи.

Міжнародні відносини. 5 м П. Нам повернуть те, що давно заборгували, гроші від міжнародних організацій будуть приходити, хоча й не в такій кількості, як раніше.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Все спокійно і стабільно – ви виконуєте своє призначення, займаєтеся тим, що у вас гарно виходить, і вкладаєте у свій розвиток чимало зусиль і коштів.

Гроші. Схоже, що кошти, які вам на законних підставах повинні виплатити, доведеться добувати із боєм. Можливі затримки з іншими виплатами. Будьте рішучими і досягнете свого.

Стосунки. У вашому особистому житті не дуже багато емоцій, зате ви близькі зі своїм партнером інтелектуально – вам є про що поговорити і подискутувати. І зараз ця ситуація вас цілком влаштовує.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота. Час для активності ще не настав. Зараз краще не виявляти ініціатив, відсидітися в куточку, не потрапляючи на очі керівництву. Виконуйте тільки необхідні функції, передбачені вашими посадовими обов’язками.

Гроші. Вас намагатимуться спокусити різними способами отримання грошей, здебільшого – сумнівними і напівкримінальними. Не приймайте цих пропозицій, бо ймовірно втратите набагато більше.

Стосунки. Є підстави вважати, що цієї весни у вас виникне дуже пристрасний роман. Сильні почуття, які дрімали десь у глибині душі, раптом розкриються і вам захочеться обійняти весь світ.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Будьте відстороненими, не беріть близько до серця те, чим займаєтеся. Відкиньте емоції, натомість вмикайте здоровий глузд та інтуїцію. Зараз вам важливо навчитися чомусь новому, освоїти необхідні в майбутньому навички.

Гроші. Ви зрозумієте, що для отримання хороших грошей, не обов’язково сидіти на місці. Можна подорожувати, заробляючи на ходу. Плануйте нову подорож, у якій можете і вражень набратися, і грошей заробити.

Стосунки. Не варто обтяжувати нові стосунки старим досвідом. Якщо хтось вас не зрозумів – це не привід уникати всіх. Будьте ближчі до партнера і душевно, і тілесно, більше йому довіряйте.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Маєте постійну, добре налагоджену роботу. Усе рухається, як на конвеєрі – за давно встановленими правилами. Щоправда, іноді хочеться вийти за межі чітких правил і віддатися творчості. І ви завжди знаходите для цього можливості.

Гроші. Дуже успішний місяць для фінансових справ. Вас може підтримати родич, залучивши до сімейного бізнесу, або просто даючи вам гроші на розвиток.

Стосунки. Не намагайтеся виглядати серйозно. Зараз ви налаштовані дуже легковажно і будете насолоджуватися товариством кількох близьких людей, обираючи з них партнерів для розмов, побачень чи розваг.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Ви можете постати перед важливим вибором – куди рухатися? Обставини та люди не вимагатимуть прийняття негайних рішень. У вас буде час на роздуми.

Гроші. Ваші заробітки можуть бути досить ризиковані. Гроші приходитимуть швидко, часу на роздуми нема. Зате коштів буде вдосталь.

Стосунки. Ви можете познайомитися з дуже позитивним партнером, освідчитися в коханні або навіть прийняти рішення про шлюб. Загалом, усе серйозно, стабільно і офіційно.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. У колективі відчуєте доброзичливе ставленням до себе з боку керівництва та колег. Вам будуть сприяти, допомагати і спрямовувати. Скористайтеся моментом, вибудуйте ділові стосунки, які знадобляться вам у майбутньому.

Гроші. Для вас настає потужний грошовий тренд. Ви отримуєте неабияке задоволення від усіх грошових процесів і стаєте магнітом для грошей.

Стосунки. У вашій душі відроджуються почуття, які були колись втрачені. Ваші стосунки набувають усвідомленості. Ви виходите на якісно інший рівень і починаєте розуміти партнера з півпогляду.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Ймовірне виникнення напруженості. Все ніби завмерло в очікуванні змін. І часом вам стає байдуже якими саме будуть ці зміни – творчими чи руйнівними. Аби лиш усе нарешті змінилося.

Гроші. Цей місяць фінансово дуже успішний для вас. Гроші можуть надходити від позитивно налаштованих меценатів, друзів, партнерів, які захочуть допомогти вам цілком безкорисливо.

Стосунки. Дуже спокійний період. Нема яскравих пристрастей, натомість є розуміння одне одного, підкріплене впевненістю в тому, що партнер завжди підставить вам своє надійне плече.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Дуже позитивний місяць. Цілком підходить для того, щоб про вас і вашу діяльності дізналися всі. Зараз можете хвалити себе якнайбільше, можете починати рекламну чи PR-кампанію, вона буде успішною і принесе чимало позитивних результатів.

Гроші. Настає продуктивний період, коли ваша діяльність буде розширюватися і добре оплачуватися. Кошти будуть надходити завдяки вашій підприємливості.

Стосунки. Ваші взаємини виходять на новий рівень і отримують нові стимули для розвитку. І ви розумієте, що разом ви – сила, у вас все виходить злагоджено і дружно.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. У вашій діяльності все буде наповнене гармонією та щирістю. Керівництво задоволене, колеги налаштовані оптимістично і по-діловому. Отже, можна працювати, отримуючи задоволення.

Гроші. Ваш рівень майстерності з поводження з грошима настільки високий, що вам не потрібно докладати особливих зусиль для організації фінансових надходжень. Чекайте приємних бонусів у вигляді додатків до зарплати.

Стосунки. Будьте щедрі до своїх близьких – і до вас повернуться почуття. Приділіть увагу рідним, присвятіть час коханим, подаруйте їм те, про що вони давно мріють – і побачите, як розквітнуть ваші стосунки.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Зауваження керівництва додадуть гостроти виробничому процесу. Будьте готові до несподіваних гострих оцінок, до критики, які можуть стати причиною загострення стосунків у колективі. Рекомендація проста: добре виконуйте свою роботу і знайте, що ви – найкращий фахівець.

Гроші. Будьте готові до нових фінансових пропозицій. Вони будуть настільки солідні, що це може вас навіть налякати. Ймовірно, що ви не одразу повірите в те, наскільки високо оцінюються ваш талант, досвід і навички у грошовому еквіваленті.

Стосунки. Для вас настає романтичний період, коли в душі живе упевненість, що все ще попереду, коли хочеться насолоджуватися спорідненістю душ, зірками, розмовами. Насолоджуйтеся цим чудовим весняним місяцем.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Можуть надійти нові привабливі пропозиції, до яких ви схилятиметесь. Вам вже добряче набридла рутина і ви готові до змін. Є підстави вважати, що грошей і можливостей у новому проекті буде більше.

Гроші. Чудові новини – гроші вас люблять! Велика ймовірність потрапити туди, де на вас раптово нападуть гроші. Даватимуться вони вам легко та із задоволенням.

Стосунки. Маєте стійке відчуття, що вам усе набридло. Особисте життя здається прісним і нецікавим. Хочеться цікавих змін – чогось гострого, перченого, щоб душа знову ожила. А вам поки що пропонують усе несмачне, але на постійній та надійній основі.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Життя перевірятиме вас на стійкість – чи зможете ви відстояти свої права та переконання. Тож зараз вам не потрібно ні під що й ні під кого підлаштовуватися чи догоджати. Навпаки – продемонструйте конкурентам і друзям, що ви сповнені сил та оптимізму і здатні тримати удар.

Гроші. Джерела ваших фінансових надходжень надійні, перевірені часом і тому вам не варто турбуватися про цей напрям вашого життя. Хіба що можна запланувати ще парочку цілей – як отримати більший дохід.

Стосунки. Ваша позиція стійка з усіх точок зору. Все – стабільно, ви впевнені у своєму партнері, у своїх почуттях до нього. Майбутнє видається зрозумілим і визначеним. Хіба що вас трохи напружуватиме певна залежність від саме таких стосунків, але, мабуть, це потрібно вам на цьому етапі.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог