8-14 травня: на міжнародній арені нам вдасться повернути якесь майно і певні права

Тароскоп на тиждень з 8 по 14 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Відлюдник, 7 ж, 2 ж. Вам дещо набридло протистояння зі світом, тож настає час заховатися від усіх, розібратися зі своїми сильними і слабкими сторонами, з’ясувати причини перемог і поразок  і замислитися над подальшими кроками.

Тілець (21.04 – 20.05)

10 п, Колесо фортуни, Маг. Закінчується якийсь важливий цикл вашого життя. Нині ваша майстерність досягла того рівня, що ви вже не можете перебувати там, де ви є зараз. Тому рушайте вперед – родина вам допоможе.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Імператор, Імператриця, 4 ж . Будете задоволені усіма аспектами життя – ви маєте надійні тили, що забезпечують стабільність, вдома – суцільна любов і задоволення, у роботі з’являються перспективи, у бізнесі – зростання. Словом, дуже плідний період намічається.

Рак (22.06 – 22.07)

Зірка, Закохані, 4 ч. Зараз вам доводиться робити приємний вибір між хорошим і ще кращим варіантом, тому додайте трохи віри в себе та в мудрість всесвіту. Адже що б ви не вирішили – все обернеться на краще, хоч зараз так і не здається.

Лев (23.07 – 23.08)

Туз ж, 10 ч, 10 ж. Ваша родина і близьке оточення допоможе розкриттю здібностей. Хоч і доведеться досить напружено працювати, але воно варто того – вам дадуть гарний шанс піднятися і досягти бажаних результатів.

Діва (24.08 – 22.09)

Колісниця, король п, туз ч. Коловорот подій захопить вас, картинки будуть змінюватися досить швидко, проте, поряд опиниться дуже виважений і стабільний приятель, який надасть необхідні моральну і матеріальну допомогу.

Терези (23.09 – 23.10)

2 м, 6 ч, 6 п. На початку тижня можлива напружена ситуація, коли вам доведеться вирішувати важливі питання і приймати непрості рішення. Потім трохи попустить і ви матимете можливість опинитися серед друзів і розслабитися.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

6 ж, 9 ч, паж м. Буде привід відзначити важливу перемогу у вашому житті. Матимете якесь визначне досягнення, яке варте того аби зібрати купу народу і похвалитися. Звичайно, не обійдеться без критичних зауважень, але не зважайте – насолоджуйтесь перемогою.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Жриця, 3 ж, 4 п. Спокій і врівноваженість вам нині не завадять. Саме час спокійно і вдумливо проаналізувати, куди ви прийшли, і куди би хотіли потрапити, намітити шляхи досягнення цілей і засоби, якими ви цього досягнете

Козеріг (22.12 – 20.01)

6 м, 9 п, 8 ж. Якщо вирішите вирушити у дорогу, то пам’ятайте, що мандри не будуть однорідними. Готуйтеся до перепадів – то ви розслаблені і усім задоволені, насолоджуєтесь спокоєм, то активні і стрімкі, а все навколо аж надто швидко змінюється.

Водолій (21.01 – 19.02)

Туз м, королева м, Справедливість. Ваш розум нині дуже активно і напружено працює. І це вже приносить свої результати – плоди вашої інтелектуальної діяльності помічають і заохочують згідно штатного розкладу.

Риби (20.02 – 20.03)

Королева ж, Мир, 3 ч. Жіноцтво, що вас оточує, налаштовує вас на позитивні зрушення і привносить у ваше життя радість і любов. І ви цього тижня разом бурхливо відзначите значущу подію, що трапилася нещодавно, чи трапиться найближчим часом.

Прогноз для України.

Суспільство. 2 ч П, лицар м, 10 ж П. Досить непростий тиждень, сповнений напруженості, різких висловлювань, непорозумінь і розривів стосунків. Щоб не наламати дров, нині краще помовчати, ніж висловлювати все, що думаєте.

Політика. 2 м П, 6 ч, паж м. Пауза триває, ніяких активних дій на політичній арені не спостерігається. Можливі тільки якісь критичні випади, які не відіграватимуть важливої ролі.

Економіка. 8 ч П, 10 п, 10 м П. Не хочеться зурочити, але спостерігається певна стабільність, більше того, зараз формується надійна фінансова база. Словом, будемо очікувати покращення в цій сфері.

Міжнародні справи.7 м П, 5 ж, Паж ч П. Нам вдасться відстояти свої інтереси і повернути якусь частину майна і прав. Можливо, навіть отримаємо якісь вибачення і спроби примирення, але вони будуть фальшивими.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.