15-21 травня: можлива якась руйнація в політичній системі через бездіяльність і жадібність

Тароскоп на тиждень з 15 по 21 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Туз ч, королева ч, 10 ч. Ваше серце відкрите і сповнене почуттів, поряд з вами люди, яких ви любите і поважаєте. Тож почуваєтеся прекрасно – ваша родина і оточення дають вам всі підстави для того, щоб відчути, що означає бути щасливим.

Тілець (21.04 – 20.05)

Паж п, Повішений 4 м. Цікаві пропозиції щодо роботи продовжують надходити і одне з них може бути ну зовсім не сподіваним, таким, що переверне ваше життя з ніг на голову. Не переймайтеся, а розслабтеся і спокійно зважте всі за і проти.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Туз м, Сила, Блазень. Почуватиметеся досить сильними фізично і інтелектуально, тому варто прийняти якісь дуже важливі для себе рішення. І дотримуватися нових правил, які ви для себе вибудуєте. Це може призвести до кардинальних змін у свідомості і оточенні.

Рак (22.06 – 22.07)

Відлюдник, паж ж, 3 ч. Хоч ви і перебуватимете в дещо медитативному стані, але час від часу виходьте таки в люди. Тим більше, що ваші діяльність вимагатиме активності у світському житті, та і друзі намагатимуться витягти і розважитися в дружньому колі.

Лев (23.07 – 23.08)

Фортуна, король ч, Башта. Якийсь душевний і добрий чоловік сприятиме тому, що з вами може трапитися диво – завершується тяжка смуга, руйнуються перепони і розпочинається період неймовірної удачі.

Діва (24.08 – 22.09)

4 ч, лицар п, Справедливість. Зараз вам захочеться трохи розбавити своє дещо одноманітне існування депресією, бо вам вже набридло силою тримати посмішку. Хоча причин сумувати немає – вам запропонують гарну угоду зі справедливими умовами.

Терези (23.09 – 23.10)

10 ж, 8 ж, туз ж. Тиждень може бути досить напруженим в плані роботи – доведеться чимало попрацювати, але ви своєї мети досягнете і досить швидко. Ти більше, що сил і ентузіазму у вас зараз чимало.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Жриця, Маг, 4 п. Зберіться! Нині вам знадобляться всі ваші знання, інтуїція, майстерність – ви маєте явити їх людям, продемонструвати, які ви розумні і вправні, навіть якщо це не буде поки добре оплачуватися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

9 п, 9 ж, 6 м. Хоч вам спокійно, добре і затишно вдома, але, можливо, доведеться вирушати у дорогу. І зверніть увагу на безпеку – як вашої оселі, що залишається без вас, так і вас самих – перевірте документи, дотримуйтесь правил безпеки в дорозі.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зірка, Помірність, Імператриця. Надзвичайно потужний період. Дуже помірно, але впевнено збільшуються ваші надходження, можуть бути якісь гарні новини щодо поліпшення вашого матеріального становища.

Водолій (21.01 – 19.02)

2 ж, мир, королева м. Спокійний і досить позитивний тиждень. Якось самі собою вирішуються ваші нагальні питання, результати тривалої діяльності вас тішать, а розумні друзі – підтримують і дають гарні поради.

Риби (20.02 – 20.03)

Королева ж, Закохані, 4 ж. Зіткнетеся із тим, що доведеться робити важливий вибір в особистому житті. Причому, обидва варіанти досить пристойні, та й наслідки вибору вас влаштують – вам однаково буде добре, кого б ви не обрали.

Прогноз для України.

Суспільство. Маг, 9 ч, 5 ж П. Стоїмо на порозі важливих змін і почуваємося щасливими і реалізованими.

Політика. Башта, 4 м, 4 п П. Очікуємо на кардинальні зміни в системі, вірніше, на її руйнацію. І, що цікаво, не через активні дії, а через бездіяльнсть і жадібність. Словом, на щось путнє не вистачить грошей.

Економіка. Суд, 8 ч, 5 м П. Завершається якийсь непростий етап і розпочинається покращення, хоча це і буде пов’язано із відступом і буде більше схоже на поразку.

Міжнародні справи. Паж ж, 8 п, 4 ч. Тривають звичайні трудові будні, дещо сповнені нудних обов’язків, все якось скучно і буденно, хоч і сприятиме поступовому зростанню авторитету.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.