22-28 травня: з державними грошима буде досить сутужно

Тароскоп з 22 по 28 травня 2017 року від Ольги Соломки

 Овен (21.03 – 20.04)

2 п, Імператор, паж ч. Хтось намагатиметься вами маніпулювати і використати у своїх цілях, проте ви виявите всі свої рішучі якості і впевнено протистоятимете цим спробам. У особистому житті – приємні сюрпризи і душевне спілкування.

Тілець (21.04 – 20.05)

6 м, лицар м, 9 ч. Цілком ймовірна подорож, у яку вам доведеться несподівано вирушити і там виявляти чудеса активності. А ще – висловлювати свою справжню думку і це обернеться для вас справжнім визнанням.

Близнюки (21.05 – 21.06)

6 ж, Відлюдник, Блазень. Вже час розпочинати новий етап у житті – попередній період завершився перемогою і відчуттям тріумфу. Тому візьміть невеликий перепочинок, заплануйте нові цілі – і сміливо вирушайте назустріч новим пригодам.

Рак (22.06 – 22.07)

Лицар ж, Закохані, 4 ч. У свою діяльність додайте трохи куражу і драйву – вони зроблять і вас, і плоди вашої праці більш чарівними і неповторними. Якщо перед вами повстане вибір, то обирайте те, що додасть у ваше життя якоїсь новизну.

Лев (23.07 – 23.08)

Фортуна, туз ч, 6 п. Прийшов і ваш щасливий час. Мало того, що несподівано може нагрянути любов, так ще й в усьому щаститиме – мрії збуватимуться, люди добрі зустрічатимуться, гроші примножуватимуться.

Діва (24.08 – 22.09)

Трансформація, 6 м, Колісниця. Швидкість перетворень цього тижня вас здивує. Все змінюватиметься настільки швидко, що ви не встигатимете стежити. Не намагайтеся контролювати зміни, просто розслабтеся і довіртеся Всесвіту.

Терези (23.09 – 23.10)

5 ж, 9 п, 8 п. Зараз ви намагатиметеся весь світ переконати, що ви крутіші за інших. Вам не варто гратися в конкуренцію, просто чесно і з задоволенням виконуйте свою роботу – всі і так зрозуміють, що ви у своїй царині найкращі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Башта, 10 п, 4 ж. Щось руйнується у вашому житті, проте, ви цьому тільки радітимете, адже у вас будуть розв’язані руки і ви зможете отримати завдяки цьому чимало зиску. Та ще, як не дивно це виглядає, і грошей отримаєте ще більше.

Стрілець (23.11 – 21.12)

8 ч, король ж, 7 п. Можливо, вам доведеться вирушати у дорогу, на важливу зустріч із впливовою особою. Проте, не варто розраховувати на миттєвий ефект від подібних рандеву, всі дивіденди ви відчуєте на собі трохи згодом.

Козеріг (22.12 – 20.01)

6 ч, король ч, Зірка. Нині варто згадати дитинство і повернутися до витоків. Побувайте у своїх рідних, зустріньтеся з давніми друзями чи коханими. Відштовхніться від приємних спогадів і рушайте далі, сповнені ностальгічних почуттів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Паж п, король п, король м. Весь тиждень перебуватимете у компанії позитивних людей, які сприятимуть вашому збагаченню. Це можуть бути приятелі, що даватимуть роботу, колеги, що наштовхуватимуть на бізнес-ідеї та просто заможні знайомі, що ділитимуться грошима.

Риби (20.02 – 20.03)

Диявол, 8 ж, лицар ч. Хоч ви і досягнете своїх цілей, проте, почуватиметеся дещо залежними від обставин. Та і результат може бути не зовсім тим, на який ви розраховували. У особистому житті – повний кайф і взаєморозуміння.

Прогноз для України.

Суспільство. Королева ж П, король м, Імператор П. Люди будуть досить рішуче налаштовані і можна очікувати якихось виявів народного гніву, але з досить конструктивними пропозиціями.

Політика. Зірка, Маг, 3 м П. Можлива поява претендента на роль лідера. Якийсь політик заявить про себе і покаже шлях, яким можна досягти рішучих реформ і злагоди в суспільстві.

Економіка. 8 ж, Суд П, туз п П. Незважаючи на перші перемоги на шляху поліпшення економічної ситуації, все ж до справжніх змін досить далеко, та й з державними грошима цього тижня буде досить сутужно. І нам, можливо, навіть про це оголосять.

Міжнародні стосунки. 6 ж, лицар п, 2 ж П. Можна очікувати ще на якусь перемогу на міжнародному рівні, до того ж, підкріплену фінансовими вливаннями.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.