29 травня – 4 червня: якийсь керівник з економічного сектору захоче втекти від відповідальності і піде з посади

Тароскоп з 29 травня по 4 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Відлюдник, 8 ч, 10 ч. На початку тижня вам захочеться від усіх втекти, аби осмислити важливу інформацію – хтось скине з себе машкару і постане перед вами в зовсім несподіваному світлі. А наприкінці тижня ймовірне родинне свято, яке принесе відчуття повного щастя.

Тілець (21.04 – 20.05)

8 ж, 4 м, Ієрофант. Після того, як вам цього тижня вдасться досягти однієї зі своїх давній мрій, захочеться відпочити десь подалі від людей, заспокоїтися і насолодитися тишею, тож візьміть кілька днів законного відпочинку.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Туз ч, 3 ж, Мир. Любов може прийти зовсім несподівано, особливо для такої раціональної особистості, як ви. Почуття стимулюють не тільки ваші емоцій, але і вашу розумову діяльність і ви поставите собі нові цілі і придумаєте як їх досягати.

Рак (22.06 – 22.07)

Жриця, Закохані, Повішений. Хоч цей тиждень і здасться вам спокійним, проте він для вас буде досить потужним і знаковим. Інтуїція вам підкаже правильний вибір, який дозволить звільнитися від усіх пут і стати справді вільними і сильними.

Лев (23.07 – 23.08)

Королева п, паж ч, туз м. На вас чекає досить грошовитий період, втім, зараз не варто смітити грошима – скоро вони вам знадобляться, аби втілити в життя одну дуже перспективну справу. Тому складайте гроші, мобілізуйте свій розум і втілюйте задумане в життя.

Діва (24.08 – 22.09)

Колісниця, 2 ж, лицар п. Будьте готові до того, що прискоряться усі ваші справи, хоч вони і перебуватимуть тільки на самому початку, а деякі навіть у зародку. Отримаєте фінансування – тож розраховуйте на швидку реалізацію задуманого.

Терези (23.09 – 23.10)

Туз ж, 5 п, Імператриця. З’являється немов поштовх до здійснення якихось нових починань. Хоча і здаватиметься, що ситуація фінансово не надто стабільна, проте вам не варто переживати за матеріальний бік життя – там все надійно.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Королева ч, 6 м, 8 п. Подякуйте тим чуйним і надійним людям, що поряд з вами і на підтримку яких ви завжди можете розраховувати. Зараз вам варто задуматися над тим, щоб змінити рід, а то й місце своєї діяльности.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Зірка, Колесо фортуни, Сонце. Готуйтеся до досить насиченого подіями і відчуттями тижня. Вам дадуть «зелену вулицю» щодо ваших давніх планів, обставини складуться так, що вам в усьому щаститиме і ви ще й з іншими ділитиметеся своїм щастям.

Козеріг (22.12 – 20.01)

8 м, туз п, Суд. Незважаючи на те, що почуватимете себе досить скутими – так, немов у вас зв’язані руки, тиждень буде досить перспективним. Слід очікувати чарівного пенделя від Всесвіту і оточуючих, завдяки якому підніметесь на вищий рівень.

Водолій (21.01 – 19.02)

Паж п, 10 п, 6 ж. Приготуйтеся отримувати гроші. Ваша родина допоможе вам матеріально, навіть якщо ви і не проситимете. А якщо ці гроші ви витратите або на вашу ідею, або на навчання – то це буде найкращим вкладенням цих коштів.

Риби (20.02 – 20.03)

Імператор, паж м, 4 п. Ваші рішучі дії, здатність приймати самостійні рішення і критично ставитися до себе допоможуть вам цього тижня отримати стабільно хороші результати у вашій діяльності. Тепер саме час наростити темпи.

Прогноз для України.

Суспільство. Імператор П, паж м П, 8 п. Спостерігаємо ознаки самодурства і недалекоглядності очільників країни – критикують, роздають ляпаси, роблять вигляд, що боряться з корупцією.

Політика. 4 п, 10 м п, 7 ж. Намагання утримати ситуацію в руках і не допустити до краху стабільну ситуацію в країні може навпаки спровокувати якісь рішучі дії і руйнацію.

Економіка. 3 п, 5 ж, 8 ч. Тиждень, наповнений цілком робочим настроєм, проте, з невеликим скандалом – якийсь керівник захоче втекти від відповідальності і піде з посади.

Міжнародні справи. Туз м, 9 ж, королева ж. На нас очікує тріумф на міжнародній арені – прославляться наші мізки, які, до речі, можуть належати рішучій і підприємливій жінці.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.