Прогноз на літо 2017 року

Прогноз для України.

Суспільство. 5 п П. Завершується дуже непростий період. Поки що до повної перемоги і процвітання далеко, але дно вже буде пройдено, так що можна розраховувати на якісь поліпшення. В тому числі, і в настроях людей.

Політика. 5 м. Перемога може дістатися занадто високою ціною і буде схожа на поразку. Можуть бути зруйновані старі домовленості між давніми союзниками і виникнуть абсолютно нові політичні формування на кшталт парламентської коаліцій або передвиборних союзів.

Економіка. Король ч П. Кумівство і протекціонізм продовжують погано впливати на економічну ситуацію в країні. Як і раніше, немає генерального плану виходу, хоч якісь невеликі прориви таки трапляються.

Міжнародні відносини. 2 ч. Не варто турбуватися про підтримку – Україна отримає нових союзників і запевнення в дружбі і перспективах співпраці як з сильними країнами, так і з великими міжнародними організаціями.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Досягнете дуже пристойних висот у кар’єрі, причому, таких, що і самі в найсміливіших мріях собі не уявляли. Можливі ділові поїздки за кордон і зустрічі іноземних делегацій.

Гроші. Зараз у вас намічається стабілізація і навіть зростання в питаннях фінансів, як особистих, так і тими, що ви керуєте. Тож розраховуйте на стійке фінансове становище і нові перспективні пропозиції.

Відносини. Схоже, що якісь зв’язки вам найкраще обірвати, оскільки вони не приносять користі нікому – ні вам, ні вашому партнерові. І це піде на благо, оскільки звільнить вас від зобов’язань, які в’яжуть вам руки.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Можете перенести свою діяльність в інші міста і навіть країни. І це не обов’язково буде пов’язано зі зміною роботи – може, наприклад, знадобитися ваша присутність в зарубіжних представництвах вашої компанії.

Гроші. Нові починання принесуть і нові фінансові потоки. Правда, поки дуже несміливі, але перспективні. Тож замисліться про те, щоб розвивати нові напрямки в своїй діяльності.

Відносини. Нові сильні почуття можуть вас захопити і потягти в приємний вир з головою. Втім, заради великої любові і голову іноді не шкода втратити. Насолоджуйтесь емоціями, нехай вирує пристрасть!

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Відмінний період для росту – бізнес налагоджений, зв’язки стають все міцнішими, колеги розуміють і підтримують, можливості – розширюються. На горизонті – великі прибутки і процвітання.

Гроші. Літо обіцяє бути фінансово успішним, особливо якщо ви отримуєте задоволення і від роботи, і від її плодів. Витрачайте гроші на красу – новий гардероб, зміна іміджу, ремонт, ландшафтний дизайн.

Відносини. Якщо ви вже довго разом, то можете відчути, що це значить – бути в одній упряжці. Ваш партнер у всьому вам допомагає і разом ви – сила, так вам набагато краще, ніж поодинці.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Схоже, що хтось зверху піклується вами. У вас цього літа буде стабільна робота, хороші можливості для зростання і приємне дружнє оточення. І особливо напружуватися не доведеться.

Гроші. Радійте і веселіться – коштів вам буде вистачати навіть на всілякі надмірності. Тож можете витрачати гроші на розваги, сімейні торжества і будь-які інші свята.

Відносини. Зустрічі з безліччю людей призведе до того, що у вас з’явиться дуже хороший вибір. І якщо ви поки не визначилися в особистому житті, то саме час озирнутися і вибрати гідну кандидатуру.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Відстоюватиме своє право перебувати на вашому робочому місці, доводити, що ви не випадковий перехожий. Можливі іспити, сертифікація, словом, все, що підтвердить вашу кваліфікацію.

Гроші. Саме час розвивати нові напрямки в бізнесі і отримувати за це гідну винагороду. Також можуть бути хороші надходження від посередництва.

Відносини. Якщо ви ще не в стосунках, то є всі шанси закохатися або отримати пропозицію. А для вже досвідчених і сімейних теж хороші новини – з’являться приємні бонуси у вигляді подарунків і теплих сімейних застіль.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Цілком може розраховувати на розширення бізнесу або ваші повноваження. Може з’явитися можливість завести вигідні знайомства з впливовими людьми, які вас підтримають у ваших починаннях.

Гроші. Ви не будете ні в чому мати потребу, але доведеться чимало потрудитися, щоб отримати те, чого ви варті. Словом, гроші будуть діставатися тяжкою працею. Бережіть себе!

Відносини. З’ясовуватиме стосунки, чомусь захочеться зрозуміти, хто головний. І ніхто не захоче поступатися. Втім, може пограти в суперництві, якщо це додасть вогню до ваших відносин.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Ваш робочий графік буде настільки напруженим, що відпочивати часу зовсім не буде. Особливих проривів і успіхів очікувати не варто – просто буде багато монотонної роботи, яка, втім, нормально оплачуватиметься.

Гроші. Дуже хороший середній дохід, який можна буде суттєво підняти. Варто тільки захотіти і зробити правильний вибір щодо підприємницької діяльності. Отже, подумайте – чим ви можете бути ще корисні цьому світу.

Відносини. Ви настільки зайняті собою і роботою, що на почуття ні часу, ні сил не залишається. Тому краще зараз побути на самоті. А якщо і завести роман, то з самим собою.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Ви сміливо і впевнено рухаєтеся вперед, не помічаючи перешкод. Це літо може стати початковим етапом для вашої нової діяльності або роботи, які можуть виявитися дуже перспективними.

Гроші. Дохід цього літа у вас буде хоч і середній, але досить стабільний – ніяких сюрпризів. А ще мають бути дуже приємні витрати – на задоволеннях, подорож, захоплення.

Відносини. Коли пристрасті вляглися, настає час вирішення господарських питань, тож добре було б подумати про те, де жити, як обставити сімейне гніздечко і чи не потрібно зробити ремонт.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Зараз вас все влаштовує настільки, що і міняти нічого не хочеться. І питання не в тому, що все настільки добре, просто ви вже пристосувалися до своєї зоні комфорту і до тих умов, що вас оточують.

Гроші. Ви вже звикли до того, що гроші то є, то немає, навчилися управляти будь-якою кількістю тих коштів, що до вас приходить. Продовжуйте удосконалювати цю чудову навичку і помрійте про те, як би ви розпорядилися парочкою мільярдів, коли вони до вас прийдуть.

Відносини. Час від часу вам захочеться з’ясовувати стосунки, брикнути, зіграти драматичний етюд для того, аби особисте життя не здавалася прісним. Грайте собі на втіху!

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. У справах може спостерігатися підйом, іноді навіть прорив, особливо там, де потрібна ясність розуму. Так що доведеться інтенсивно попрацювати головою, відпочивати буде уривками і змінюючи діяльність.

Гроші. Якось швидко від вас будуть йти гроші, аж надто багато статей витрат ви собі намалювали. Тут два виходи – або додаткові джерела доходу пошукати, або вкрай скоротити витрати – до найнеобхідніших.

Відносини. Зараз, як ніколи, ви відчуватимете взаємозалежність з вашим партнером. І для вас буде дуже приємне усвідомлення, що ви настільки близькі, що не може одне без одного.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Є шанс отримати нову роботу, нову посаду або зайнятися новим перспективним напрямком в бізнесі. Все тільки починається і старт цей буде дуже успішним.

Гроші. Ви зараз дуже вміло розпоряджаєтеся своїм бюджет, який би він не був. І це літо буде досить успішним у фінансовому плані – у вас вистачить коштів і на життя, і на прекрасну відпустку, і на подарунки собі та близьким.

Відносини. Спокійний період, коли важливіше не пристрасті, а врівноваженість, мудрість і довіра. Буде можливість трохи відпочити один від одного, і це не напружуватиме ні вас, ні вашого партнера.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Дуже чітко виконуйте свої обов’язки, віддавайте належну увагу як колегам, так і керівництву. І ваша чіткість і правильність принесе свої плоди – до вас будуть прислухатися, поважати, цінувати і відповідно нагороджувати.

Гроші. Прибутки можуть бути не дуже великими, але зате вам буде приємно отримувати гроші, оскільки приходять вони від хороших людей і від дружніх проектів.

Відносини. Можливо, ви вже досить тривалий період не насолоджуєтеся особистим життям, а тільки терпите присутність партнера. Почніть цього літа щось змінювати у ваших стосунках – і життя заграє новими фарбами.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог