Прогноз на червень 2017 року

Для журналі Pink підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог

Овен (21.03 – 20.04)

Ваш гострий розум і рішучі дії можуть привести до успіху. Ви здатні досягти чималих висот у кар’єрі, і це буде приємною несподіванкою для вас та сюрпризом для вашого оточення. Суттєво зростуть ваші грошові надходження і ви зможете дозволити собі придбати те, про що давно мріяли. Якщо у вас є партнер – рушайте разом у подорож. Нові враження допоможуть оновити почуття. Якщо ви ще в пошуку своєї половинки, то рушайте за пригодами подалі від дому.

Телець (21.04 – 20.05)

Можете розраховувати на щедрість і заступництво тих, від кого ви залежите. Просіть усе, чого бажаєте, вас почують. Чекайте нових фінансових надходжень. Гроші можуть надходити із різних, зокрема й несподіваних для вас джерел. Наприклад, вам можуть запропонувати партнерство в бізнесі або на вас раптово «впаде» неочікуваний спадок. У червні будьте готові до аж надто сильних емоцій та почуттів, що здатні затягти вас у небезпечний вир. Спробуйте втримати цю стихію під контролем за допомогою здорового глузду.

Близнюки (21.05 – 21.06)

У червні вам захочеться відпочити, але ще не час розслаблятися. Вам доведеться брати відповідальність на себе і приймати дуже непрості рішення. Це коштуватиме чималих зусиль, але ці зусилля важливі для вас – підвищується ваш соціальний статус і збільшуються грошові надходження. Поміркуйте над тим, як відрегулювати систему пасивного доходу і вам не доведеться докладати зусиль для отримання грошей. В особистому житті можливі швидкі і кардинальні зміни, до яких ви внутрішньо готові. Не відкладайте на потім. Зважтеся на сміливі кроки.

Рак (22.06 – 22.07)

У червні ви перебуватимете в гарному настрої, що позначиться на всіх сферах. Ви потрапите у приємне й доброзичливе оточення, яке сприятиме активній роботі, стабільності та успіхам. Особливо приємно, що грошові надходження будуть стабільні із тенденцією до зростання.

В особистому житті можете розраховувати на взаєморозуміння та любов. Поруч із вами – люди, які вас люблять, шанують і обожнюють, а рідні втішать вас приємними сюрпризами.

Лев (23.07 – 23.08)

Ви вже звикли до свого нинішнього становища, але вам знову можуть запропонувати все змінити і обійняти ще вищу посаду або очолити якийсь новий напрям діяльності. Якщо гроші для вас зараз особливо важливі, погоджуйтеся на цю пропозицію. Але будьте готові до того, що відповідальності значно побільшає, а часу для себе і найближчих людей стане значно менше.

Якщо у відносинах ви схильні бачити себе не господарем ситуації, а скоріше жертвою, раджу не чіплятися за минуле і відпустити усі неприємні спогади. Зараз для вас особливо важливо поглянути на ситуацію відсторонено, ніби збоку і, при можливості, взяти паузу.

Діва (24.08 – 22.09)

Чудовий час для того, щоб сповільнити темп життя. Найкраще – взяти відпустку. Якщо офіційний відпочинок вам найближчим часом «не світить», знайдіть можливість для короткочасного розслаблення. Пройдіть оздоровчий курс, насолодіться масажем, побувайте на природі, поблукайте полями та лісами. І не турбуйтеся про гроші. Вам їх вистачить на задоволення найвибагливіших бажань. Та й попередній період у більшості Дів був фінансово вдалим.

У червні для відчуття щастя вам ніхто не потрібен. Побудьте наодинці, прислухайтеся до себе, подумайте про те, що ще може додати вам відчуття задоволення.

Терези (23.09 – 23.10)

Зараз у вас – не найсприятливіший період для активних дій. Саме час зайнятися плануванням подальшої діяльності. Визначте пріоритети чи цілі, яких ви хочете досягти, оцініть свої сильні і слабкі сторони, продумайте послідовність кроків на шляху до мрії. До того ж ваше фінансове становище дозволяє вам зараз помріяти і потішити себе численними маленькими радощами життя.

Особистим життям ви будете задоволені – вас влаштовують спокійні і прогнозовані стосунки з вашим партнером, який вас розуміє і не напружує надмірно.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Перед вами може відкритися новий, перспективний напрям діяльності, здатний зробити вас популярними. Висока хвиля вашої долі може підняти вас до тієї висоти, де починаються визнання і слава. Від вас вимагається бути готовими до цієї миті – добре виглядати і бездоганно володіти словом. Фінансова підтримка вам гарантована – знайдуться люди, готові вкласти у вас значні кошти.

Ви сповнені рішучості і це надає вам неповторного шарму. У червні ви здобудете не тільки численних прихильників, але і завоюєте партнера. Нинішнього чи нового – це вже вам вирішувати.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Змобілізуйтеся. Будьте пильні і уважні. Є велика ймовірність потрапити під сувору перевірку чи інші аналогічні випробування. Дуже ймовірно, що вашу діяльність прискіпливо розглядатимуть під мікроскопом, оцінюватимуть, зважуватимуть, пробуватимуть «на зуб». При можливості підготуйтеся заздалегідь до цього «іспиту», не відкладайте це на потім.

Подбайте про гроші, зокрема про їхнє збереження та примноження. Покладіть частину грошей на вигідний депозит або заховайте в сейф. Зараз не час витрачати кошти, краще відкласти їх для придбання в майбутньому чогось важливого.

Ваші почуття можуть увійти в непростий період випробування ревнощами. Не дозволяйте іншим втручатися у ваші стосунки з близькою людиною.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У червні вас буде важко змусити завзято працювати. Вам чомусь добряче набридло все, чим ви займаєтеся. Щоб руки зовсім не опустилися і мотивація не зникла остаточно, спробуйте критично поглянути на себе і на свою діяльність, побачити чи віднайти у ній новий, несподіваний і цікавий аспект. Тим більше, що загалом ваша діяльність дає вам хороші стабільні прибутки, від яких залежить якість вашого життя.

Тема любові знову набуває актуальності у вашому особистому житті. Будьте готові до нових стосунків або до значного перезавантаження та оновлення колишніх.

Водолій (21.01 – 19.02)

У червні вам не доведеться працювати тяжко чи напружено. Ваша діяльність буде більше схожа на свято. І приводів для радості у вас буде вдосталь – весь червень наповнений зустрічами, вечірками, веселими застіллями. Унаслідок такого життя витрат побільшає, а грошові надходження зменшаться. Тому спробуйте обійтися скромними витратами там, де душа вимагатиме «широти» і «висоти».

У численних знайомствах цього місяця для вас захований новий роман. Уважно придивляйтеся до людей, які вас чимось «зачепили».

Риби (20.02 – 20.03)

У червні перед вами відкриваються нові можливості кар’єрного зростання. Ви можете отримати роботу або посаду, про яку давно мріяли. Не втратьте цей шанс. Він відкриє вам доступ до потужних фінансових потоків і забезпечить підтримку згори. Протягом цього місяця гроші (чи можливості їх отримати) траплятимуться вам на кожному кроці. Встигайте лишень ними скористатися.

В особистому житті можливі довгоочікувані перемоги. Ви можете завоювати серце людини, за яку давно боролися.