5-11 червня: у політиці руйнуються стосунки, в економіці змінюють керівництво

Тароскоп з 5 по 11 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Паж ч, Закохані, 9 ч. Вам належить прожити насичений тиждень, сповнений почуттів і зробити важливий вибір, від якого залежить подальше життя. А заодно і душевно відсвяткувати ваш вибір у колі близьких вам людей.

Тілець (21.04 – 20.05)

10 ж, король м, Справедливість. Вам зараз вкрай важливо наполегливо працювати, проявляючи всі свої найкращі риси – розум, підприємливість, рішучість. Як результат – отримаєте справедливу винагороду за труди.

Близнюки (21.05 – 21.06)

8 п, Маг, 3 ч. Прийшов час демонструвати свою вправність і професіоналізм у своїй діяльності. І хай робота для вашої кипучої натури може здатися дещо нудною, проте, результат вам сподобається – опинитеся у дуже позитивному товаристві.

Рак (22.06 – 22.07)

Суд, королева м, 7 ч. Будьте уважні до всього, що відбувається навколо, а найбільше до того, де ви перебуваєте, адже є велика вірогідність того, що ви потрапите до вишуканого товариства, де цінують розум, але і про понти не забувають.

Лев (23.07 – 23.08)

6 м, Сила, король ч. Не сидіть на місці, а краще змініть обстановку і вирушайте у подорож. Зараз у вас настає дуже сприятливий період для пригод і нових вражень – ви надзвичайно сильні, вправні, готові до авантюр і кохання.

Діва (24.08 – 22.09)

Колісниця, Зірка, 5 ж. Для вас життя продовжує пришвидшуватись, здаватиметься, що і події, і люди раптом отримали додаткове прискорення. Також цього тижня доведеться доводити важливим для вас людям свою правоту.

Терези (23.09 – 23.10)

Місяць, 9 ж, Мир. Трапиться те, про що ви давно мріяли. Проте, це ваше бажання пов’язане із чимось дуже для вас напруженим і навіть страхітливим. Але ви подолаєте свої страхи і досягнете задуманого із величезним задоволенням для себе і оточуючих.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

4 ч, Сонце, туз м. Мінорний початок тижня вдасться розвіяти, ви подолаєте свій легкий сум тим, що приймете якесь дуже важливе і несподіване рішення, яке розрубає заплутані вузли минулого і звільнить вас для радісного і вільного життя.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Помірність, 4 ж, лицар п. У вашому домі наступають чудові часи: ви маєте все, про що можна мріяти, рідні щасливі і спокійні, усім задоволені. У роботі можливі нові пропозиції, що підвищать ваш фінансовий рівень.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Королева п, 2 п, Імператриця. Цього тижня можна розраховувати на приємні зустрічі із жінками, які сприятимуть вашому збагаченню. Це можуть бути давні подруги чи колеги, які вміють поводитися із грошима і вас у цьому наставлятимуть.

Водолій (21.01 – 19.02)

Туз ч, 6 п, Відлюдник. Ваше серце сповнене любові і впевненості у завтрашньому дні. Адже маєте надійні тили, людей, які про вас турбуються і підставляють руки. Знайдіть місце для того, щоб спокійно провести час і відпочити.

Риби (20.02 – 20.03)

Король ж, Імператор, Паж м. Так тримати! Ви зараз на вірному шляху – зібрані, відповідальні, активні, відстоюєте свої інтереси, і водночас, мудро керуєте тими, хто від вас залежить і гідно співпрацюєте із сильними світу цього.

Прогноз для України.

Суспільство. Місяць. Сонце П, лицар ч П. Досить напружені настрої спостерігаються у людей, незважаючи на літо і спеку. Назовні виходять страхи, збентеження, люди стають все більш цинічними.

Політика. Королева м П, 4 п П, 2 ч П. Скандали і дуже гучні, пов’язані із войовничою жінкою і шаленим жлобством. Спостерігатимемо за руйнацією досить тривалих стосунків у політичних колах.

Економіка. Король ж, 5 ч П, король П. В гру вступають чоловіки і це йде на користь усій економічній і фінансовій системі. Можливо, врешті визначаться із новим головою Нацбанку.

Міжнародні справи. 5 м, Мир, паж ч. Відбувається руйнація ще одного бар’єру – збуваються давні мрії і ми маємо можливість бути вільними і підкорювати світ. Та що там говорити – безвіз вступає в дію.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.