19-25 червня: можливі широкі жести керівництва країни, які демонстративно підвищуватимуть соціальні виплати

Тароскоп з 19 по 25 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Суд, 2 п, 5 ч. Підніметеся на сходинку вище, бо ваші справи йдуть вгору – вас знають все більше людей, ви досягаєте кращих результатів. І хоч це потребує від вас попрощатися із своїми старими звичками, не зупиняйтеся – тільки вперед і вгору!

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар п, 2 ж, Сила. Вам пропонуватимуть нові способи заробітку, нові варіанти бізнесу. Не кажуть одразу ні, придивіться. Зважте всі недоліки і переваги. Ви зараз напрочуд сильні і енергійні, тож багато чого зможете.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Королева п, 6 ж, Мир. Знайомство з якимись досить поважними і заможними людьми принесе вам чимале задоволення, відчуття перемоги і успіху – ви до цього так довго прагнули. Можлива приємна подорож за кордон.

Рак (22.06 – 22.07)

Ієрофант, паж ж, 10 ч. Велика вірогідність досить легко і швидко вирішити свої давні бюрократичні питання, що тягнуться роками. Допоможе це зробити вправний чоловік. Ваша родина радітиме разом із вами.

Лев (23.07 – 23.08)

4 п, 3 п, Помірність. Не розраховувати нині на великі прибутки і якісь неймовірні пригоди, тиждень буде досить спокійним і врівноваженим – трохи командної роботи, трохи відпочинку, багато тиші і спокою.

Діва (24.08 – 22.09)

Королева м, 5 ж, 8 ж. Доведеться повоювати за місце під сонцем. Застосуйте всю свою рішучість і гострий розум і доведіть цілій купі людей своє право бути першим і кращим. Ви швидко досягнете своєї мети.

Терези (23.09 – 23.10)

Жриця, 7 ч, паж м. Інтуїція цього тижня активізується. Ви передбачити для себе дуже важливі речі, побачите справжні мотиви певних людей і зробите відповідні висновки. Нині можете говорити гостро і тільки правду.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

2 ч, Повішений, Імператор. У стосунках вам доведеться подивитися на ситуацію з точки зору вашого візаві. І ви переконаєтеся, що не завжди поводилися гідно,  тож прийміть відповідальне рішення і станьте більш чуйними.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Імператриця, 6 м, Трансформація. Несподівані зміни можуть вас очікувати в дорозі. Ви можете вирушити на пошуки кращого життя десь подалі від дому і ці пошуки можуть завершитися кардинально зміною всього життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Лицар ч, королева ч, лицар м. Весь тиждень пройде серед доброзичливих і активних людей, які спонукатимуть вас до вияву ваших найкращих якостей. Уникайте критики, будьте поблажливими до своїх і чужих недоліків.

Водолій (21.01 – 19.02)

8 п, Зірка, 6 п. Доведеться нині старанно потрудитися. Хоч це і буде дещо нудно для вас,  проте додаткові навантаження принесуть славу, повагу і більше грошей. Вашу старанність помітять згори і нагородять.

Риби (20.02 – 20.03)

9 п, Блазень, король п. Можна вже і перепочити, тим більше, що гроші на це ви вже маєте. Дозвольте собі спокійні прогулянки, свято живота та інші переваги відпочинку, які дадуть вам змогу перезавантажити життя.

Прогноз для України.

Суспільство. Блазень, Жриця П, 9 м. Ми стоїмо на порозі змін – зараз має початися щось вельми нове і незвичне, яке, щоправда, більшість із нас сприйматиме зміни як щось небезпечне і навіть трагічне.

Політика. Справедливість, Колесо фортуни, Повішений П. Знову піднімається тема судів, і знову їм щаститиме, тобто не буде якогось серйозного перезавантаження і чистки їх лав.

Економіка. Король п П, 9 ч, Суд. Можливі показові викриття чергового чиновника, що дозволяє собі надто багато і нещадно грабує державу. Також можливі широкі жести керівництва країни, які демонстративно підвищуватимуть соціальні виплати.

Міжнародні справи. 4 м, 7 ч П, 2 м. Досить спокійно на цьому фронті – літо дається взнаки. Щоправда, можуть бути якісь незначні викриття і політичний тупик у міжнародних стосунках.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.