26 червня – 2 липня: в політиці активно ділять гроші

Тароскоп з 26 червня по 2 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Повішений, лицар м, лицар п. У вас зараз добре працюють мізки, та й інтуїція на піку. Тому саме час зі своїми однодумцями, колегами і партнерами  влаштувати мозковий штурм і придумати куди йти далі.

Тілець (21.04 – 20.05)

Блазень, зірка, 7 ч. Розпочинайте тиждень із нових вражень і нових кроків, втілюючи в життя те, про що ви донедавна тільки читали і про що мріяли. Новий напрям вашої діяльності може бути зовсім несподіваним.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Туз ч, Імператор, туз м. Ви стоїте на самому початку важливих етапів у особистому і професійному житті. Зараз вам потрібно прийняти відповідальні рішення, які скерують вас у певному напрямку.

Рак (22.06 – 22.07)

9 ж, Справедливість, 7 ж. Зараз краще заховатися у своєму зручному і тихому внутрішньому світі, а не вирушати підкорювати зовнішній великий світ. Будьте там, де вам спокійно і безпечно, насолоджуйтесь і набирайтесь сил.

Лев (23.07 – 23.08)

3 п, король м, паж м. Про відпочинок поки можете і не думати – ви загрузли в роботі по самі вуха. Втім, це вам подобається: і напружений графік, і чимала кількість людей навколо, і гострі питання, які потрібно швидко вирішувати.

Діва (24.08 – 22.09)

Мир, королева п, паж ж. Можете вже готувати все необхідне для далеких подорожей, бо невдовзі вирушите у мандрівку. І не тільки для того, щоб набратися нових вражень, а й у справах.

Терези (23.09 – 23.10)

Туз п,  Маг, 8 ж. Можете розраховувати на підтримку ваших планів і починань з усіх боків і швидку реалізацію задуманого. Ваш професійний рівень буде гідно оцінений – очікуйте на зарплату. премії, гонорари і просто подарунки від прихильників.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

8 м. 5 ж, Колесо фортуни. Оскільки ви не дуже вірите у везіння, яке може настати просто так, то цього тижня вам доведеться подолати купу перешкод і відстоювати свої погляди для того, щоб настав період успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

10 ж, лицар ж, 3 ч. Наполеглива праця дає свої результати – у вас з’являються нові ідеї, нові прихильники і послідовники, яким теж до снаги ваші напрямки і методи реалізації задуманого. Влаштуйте свято для своїх партнерів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

2 ж, 2 п, 3 ж. Ви стоїте на самому початку якогось вашого нового проекту і зараз важливо все добре спланувати – намітити цілі, прорахувати шляхи досягнення, проявити далекоглядність, прорахувати наявні ресурси, виявити всі підводні течії.

Водолій (21.01 – 19.02)

5 п, 6 п, Сонце. На початку тижня можлива нестача коштів на всі ваші забаганки. Проте, не переймайтеся – гроші раптово з’являться в потрібній кількості і навіть більше. Тож зможете ще й поділитися з кимось.

Риби (20.02 – 20. 03)

Королева ч, Помірність, королева м. Досить приємно проводитимете часу у колі жінок – розумних і рішучих, доброзичливих і співчутливих. Нічого екстремального, просто спокійний відпочинок і душевні розмови.

Прогноз для України.

Суспільство. Диявол П, Трансформація, 10 м П. Пануватимуть дуже сильні трансформаційні процеси. Так враження, що відкрився дуже сильний нарив і починається одужання, але сам процес очищення надзвичайно болісний.

Політика. 4 ж, король п, 5 п П. Надзвичайно активний період стані, ділить якісь гроші і радіє тому, що завершився період зменшення грошових надходжень.

Економіка. Жриця П, лицар м, 5 ж. Рушійні тенденції посилюються. Два угруповання в країні будуть змагатися за право керувати економічним блоком, але це не піде на користь ні економіці, ні країні, ні угрупованням.

Міжнародні справи. 2 м, туз ж П, Імператор П. Схоже, що наші міжнародні справи зайдуть в глухий кут, якихось великих перемог очікувати не варто. Навпаки – якийсь деспотичний правитель щодо нас висуватиме якісь вимоги, які вважатиме законними.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.