3-9 липня: політики розпочнуть гонитву за симпатіями електорату

Тароскоп з 3 по 9 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

10 п, лицар ч, 9 ч. Налаштовуйтесь на гроші і свято. Адже варто відмітити той прекрасний привід, з яким до вас цього тижні прийдуть гроші. І в цій прекрасній атмосфері не забудьте приділити увагу рідним і близьким.

Тілець (21.04 – 20.05)

Суд, 5 п, Трансформація. Зміни, які зараз відбуваються у вашому житті, можуть бути досить значними, адже вони повністю змінять ваш спосіб життя, оточення, навіть спосіб мислення. Тому починайте потроху готуватися до змін, наскільки це можливо.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Король м, 7 п, королева м. Є велика вірогідність потрапити в компанію розумних і підприємливих людей, які навчать вас холодному розрахунку, витривалості, спокою у найскладніших ситуаціях. І допоможуть вашому фінансовому зростанню.

Рак (22.06 – 22.07)

10 ж, лицар п, Колісниця. Вам можуть запропонувати зовсім несподівано непоганий заробіток. Щоправда, відповідь доведеться давати дуже швидко, та і трудитися у прискореному  і напруженому темпі, до якого ви не звикли.

Лев (23.07 – 23.08)

Паж п, туз ч, 3 ж. У ваше життя прийдуть нові люди і нові знання. Також відкрийте своє серце для  нових відчуттів. Словом, готуйтеся до того, що зовсім скоро життя почне дивувати вас і захоплювати новими барвами і смаками.

Діва (24.08 – 22.09)

9 п, король ч, король ж. Час гарно відпочивати і розслаблятися. Краще десь ближче до води і в колі добрих друзів, з якими можна і поговорити душевно, і якісь виробничі справи паралельно вирішити, і про нову спільну справу подумати.

Терези (23.09 – 23.10)

4 м, 7 ч, 8 п. Яким би напруженим не був попередній період, а зараз настає час заспокоїтися, відпочити, може навіть підлікуватися. Краще, якщо це буде десь у санаторії, де ви зможете ретельно дотримуватися режиму і процедур.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Королева п, 6 ж, Помірність. Фінансовий успіх принесе спілкування з поважною жінкою, яка налаштує вас на перемогу. Проте, це буде не гучний тріумф з фанфарами, а впевнена і достойна перемога, у тому числі і над самим собою.

Стрілець (23.11 – 21.12)

3 п, 4 п, паж м. Весь тиждень буде сповнений цікавої і творчої роботи. Хоча особливих грошей ви за неї навряд чи отримаєте, до того ж, постійно будете отримувати критичні зауваження.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Лицар ж, Закохані, Блазень. У вашій діяльності потрібно буде вибрати певний напрямок, який сформує ваш подальший шлях. Здається, ви будете схильні піти туди, де ви не надто ще обізнані і можете розпочати все спочатку .

Водолій (21.01 – 19.02)

Мир, королева ж, 6 п. Подарунки зваляться на вас зовсім несподівано. Це може бути давно омріяна річ, подорож, зустріч із давніми друзями чи інші приємні несподіванки. Приймайте все, що вам дає світ із вдячністю.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зірка, Повішений, 2 ж. Тиждень не для активності, а для роздумів. Помрійте цього тижня вволю, зараз ви можете відвести собі спеціально час і місце для того, щоб запланувати подальші дії, уявити свій шлях і намітити яким чином ви досягатимете мети.

Прогноз для України.

Суспільство. 5 м П, 7 ж, 4 ч. Спостерігатимемо початок якихось протестів, викликаних аж надто рішучими кроками влади, які народ сприйме як руйнацію, а не створення нового.

Політика. Блазень, 7 м П, 8 м П. Незважаючи на середину літа і на те, що до початку нового політичного сезону ще далекувато, багато хто з політиків активно готуються розпочати нову гонитву за голосами і симпатіями електорату.

Економіка. 6 ч, 5 ж П, Сонце П. Хвастощів нині буде через край, особливо щодо того, як опікуються дітьми і малозабезпеченими верствами і борються за їх хороше життя.

Міжнародні справи. 2 п П, 10 п, королева п. Тиждень вдалий на гроші і усіляку підтримку, особливо з боку владного і грошовитого жіноцтва. Словом, знову якісь гроші на нас впадуть від світової спільноти.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.