10-16 липня: в міжнародних справах досягнемо дуже швидких результатів у справі повернення того, що в нас забрали, і у справі зміцнення кордонів

Тароскоп з 10 по 16 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)
3 ч, 5 ч, Помірність. Може скластися враження, що у вас нині не життя, а суцільне свято – весь час знаходяться якісь приємні приводи для святкування. Збавте оберти і трохи перепочиньте від людей і застіль.

Тілець (21.04 – 20.05)
Туз п, 9 ж, туз ж. Очікуйте на суттєве поповнення вашого гаманця – хтось дуже впливовий і грошовитий потурбується про ваш добробут. І вам залишиться тільки подбати про збереження і примноження цих коштів.

Близнюки (21.05 – 21.06)
Паж ж, лицар п, Маг. Ваше життя весь час буде наповненими якимись приводами для радості. А головне – вас цінують як фахівця, віддають належну увагу вашим якостям і гідно оплачують усі ваші вміння і таланти.

Рак (22.06 – 22.07)
Паж м, 2 ч, Повішений. Світові може знадобитися ваше критичне мислення, вміння аналізувати і створювати щось нове і прогресивне зі старого і віджилого. Вишенькою на торті для вас буде знайомство з вельми приємною і креативною людиною.

Лев (23.07 – 23.08)
Трансформація, 6 м, 8 ж. Подорож, до якої ви нині готуєтесь, може стати переломною, яка поділить життя на «до» і «після». Причому, станеться це досить швидко і зовсім несподівано для вас.

Діва (24.08 – 22.09)
Лицар ж, Закохані, Жриця. Цього тижня доведеться обирати, що вам насправді важливіше – бути правими, показати, які ви розумні, потішивши своє его чи спокій і лад у вашому оточенні. Послухайте інтуїцію і прийміть мудре рішення.

Терези (23.09 – 23.10)
2 м, Справедливість, 2 ж. Можете опинитися в напруженій ситуації через те, що колись вчинили неправедно. Але цей кармічний урок виявиться досить легким, варто лише усвідомити, де і в чому ви допустили помилку і подякувати за урок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)
3 ж, король п, 4 п. Нині ви будуєте міцний матеріальний підмурівок вашого життя і робите це як годиться – прописуєте плани, терміни, перешкоди і як їх обійти, десь заощаджуєте, а десь розраховуєте на допомогу партнерів.

Стрілець (23.11 – 21.12)
Колісниця, Блазень, Імператор. По швидкості і насиченості подій вам може здатися, що пройшов не тиждень, а цілий місяць. Та й встигнути вам треба багато – прийняти важливе рішення, започаткувати нову справу і правильно скеровувати себе і людей.

Козеріг (22.12 – 20.01)
7 ч, Місяць, лицар ч. Будете зачаровані тими перспективами, які перед вами розкриваються, проте, даватимуться взнаки страхи, які тягтимуть назад. Ідіть назустріч тим страхам і ви зрозумієте, що ваші тривоги – всього лише ілюзія, а світ і люди до вас дуже прихильні.

Водолій (21.01 – 19.02)
Туз м, Зірка, король м. Рішучість, розум і воля допоможуть вам цього тижня здійснити свою давню задумку. Так, саме зараз час свої мрії і надії втілювати в життя. А якщо бракує впевненості – зверніться за допомогою до більш рішучого колеги.

Риби (20.02 – 20. 03)
Диявол, Імператриця, 10 ж. На вас очікує чимало напруженої роботи, бо ви аж занадто переймаєтеся питаннями поліпшення матеріального стану і виробничими справами. Давайте собі час від часу перепочинок.

Прогноз для України.

Суспільство. 4 ч, лицар ж, 10 ж. Багато кого накриє депресивний стан, бо надто вже велике навантаження у цю пору, коли хочеться відпочивати. Та і потрібно відпочивати, бо літо саме для цього і потрібно.

Політика. Лицар п П, 3 м, Ієрофант П. Хтось із політиків цього тижня позбутися чималих прибутків і посади, і матиме суцільне розчарування у житті – зрадять навіть колишні сподвижники.

Економіка. Повішений, 5 ч, 4 м. Особливого прогресу немає, але не все так погано, просто спокійно. Немов би вийшли на якесь плато і рухаємося потроху вгору, хоч це і малопомітно.

Міжнародні справи. 8 ж, 7 м П, 9 ж. Новини будуть нас тішити – досягнемо дуже швидких результатів у справі повернення того, що в нас забрали, і у справі зміцнення кордонів.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.