17-23 липня: міжнародні донори знову виставлятимуть жорсткі вимоги

Тароскоп з 17 по 23 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

3 ч, королева п, 5 ж. У вас нині є приємна, здебільшого, жіноча компанія, з якою можна і час добре провести, і справи всі нагальні вирішити, і грошей заробити, і від усіх ворогів відбитися. Цінуєте це товариство – воно вам ще знадобиться.

Тілець (21.04 – 20.05)

Імператриця, 4 м, лицар ж. Можете спокійно відпочивати, бо зараз будь-які справи відходять на другий план, оскільки головне завдання для вас цього тижня – перепочити і набратися сил для подалоших подвигів.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Сонце, 2 ч, Імператор. Активностей не бракуватиме – ви опиняєтесь у веселому товаристві, серед позитивних і приємних людей, знайомитеся із цікавими і потужними особистостями, у яких можете багато чому повчитися.

Рак (22.06 – 22.07)

Король м, 10 ч, туз м. Ваша впевненість і гострий розум допоможуть владнати родинні справи і призведуть до повного порозуміння у колі ваших близьких, що, своєю чергою, може обернутися для вас початком якихось нових справ.

Лев (23.07 – 23.08)

6 ж, туз ж, туз п. Відчуття перемоги і шаленого тріумфу триватиме весь тиждень. Ви отримаєте все, за що ви тривалий час боролися, і навіть більше того, на що розраховували. Відсвяткуйте як слід свою перемогу!

Діва (24.08 – 22.09)

Колісниця, 10 ж, Маг. Інтенсивна праця у пришвидшенному темпі нині більше ймовірна, ніж відпустка, тож відпочинок вам поки не світить. Втім, ви не будете надто заперечувати, адже поки удача йде в руки, треба користатися випадком.

Терези (23.09 – 23.10)

Блазень, Помірність, 8 ч. Зовсім скоро вам доведеться розпочати новий етап у вашій діяльності. І хай він буде не надто яскравим і бурхливим, проте, результати будуть досить вражаючими, тож рухайтеся у напрямку змін.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Місяць, Суд, 10 п. Незважаючи на чималі застороги і тривоги, вам все ж доведеться йти вперед і, переступаючи через власні страхи, піднятися на вищий рівень, у тому числі, фінансовий. Чималі гроші можуть прийти від вашої родини.

Стрілець (23.11 – 21.12)

2 ж, Ієрофант, Повішений. Відведіть час і місце для роздумів, бо цього тижня доведеться багато думати, зважувати  і приймати важливі рішення, від яких залежить не лише ваше життя. І хай ваша інтуїція вам допоможе!

Козеріг (22.12 – 20.01)

Лицар ч, паж п, 7 ч. Багато чому доведеться нині навчитися – і як розрізняти правду і брехню, і як вибирати пріоритети, і як любити безумовно, і як вибачати близьких людей, навіть якщо вони вчиняють не так, як вам би того хотілося.

Водолій (21.01 – 19.02)

Паж ж, Закохані, Мир. Вибір, який перед вами зараз стоїть, може вирішити ваш подальший шлях на досить тривалий період. Тому добре зважте всі вигоди і всі недоліки двох шляхів, що перед вами розкриваються.

Риби (20.02 – 20. 03)

Королева ч, колесо фортуни, 9 ч. Вам суттєво щаститиме цього тижня в усіх справах. І повязано це буде із появою на вашому горизонті приємної душевної жінки, що налаштує вас на позитив.

Прогноз для України.

Суспільство.  8 п П, 3 ж, 9 ч П. Цього тижня робота якось не дуже йтиме, бажання особливого не буде трудитися. А от святкувати захочеться, причому без особливого приводу, зате дуже бурхливо.

Політика.  7 п П, 5 ж, 3 п. Незважаючи на парламентські канікули, політичне життя не припинятиметься, навпаки, складеться таке враження, що політики почнуть активніше працювати, світитися на усіх екранах і хизуватися перемогами. Мо вони щось знають за вибори?

Економіка. 2 ч П, король ч, туз м П. Сварки між тими, хто відповідає за економіку і фінанси можуть нам дещо зашкодити. Проте, всі неправедні ситуації якось розрулить один дуже душевний керівник.

Міжнародні справи. 4 п П, Відлюдник П, Сила. Знову хтось поманить грошима, а потім по носі стукнуть і умови дуже жорсткі виставлять, пригрозивши ізоляцією. Але ми обійдемося без тих подачок, бо цього тижня покажемо свою справжню силу.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.