24-30 липня: суспільству запропонують подачку у гарній обгортці, яка насправді збільшить напругу

Тароскоп з 24 до 30 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Суд, паж ж, Трансформація. Важливий тиждень для важливих змін. Ви вже не можете сидіти на одному місці і займатися тим, чим займалися раніше. Зміни тривалий час назрівали і ось уже ви починаєте рухатися в новому напрямку.

Тілець (21.04 – 20.05)

6 ч, Жриця, Ієрофант. Зверніть увагу на тих мудрих людей, що прийдуть з вашого минулого. Саме вони допоможуть вам цього тижня вирішити вам давні проблеми, пов’язані із бюрократичними інстанціями і законністю.

Близнюки (21.05 – 21.06)

10 ч, лицар п, туз п. У кого ще немає стосунків, той може розраховувати на взаємність. А у людей сімейних родина стане одним із приводів для радості і гордості. Та й бізнес розвивається досить потужно, приносячи і задоволення, і гроші.

Рак (22.06 – 22.07)

Король п, 3 ч, король м. Опинитеся у веселій компанії дуже розумних, ділових і грошовитих чоловіків, які в легкій і невимушеній формі допоможуть вам налаштуватися на досить серйозні справи і зміни у вашому житті.

Лев (23.07 – 23.08)

8 ч, 6 ж, 10 ж. На вас нині очікує чимало праці, яка може бути досить активною і напруженою. Не сидіть на місці, весь час рухайтесь, змінюйтесь, робіть щось нове. Тільки це дасть вам змогу відчути себе переможцем.

Діва (24.08 – 22.09)

Блазень, Повішений, 6 п. Почніть цей тиждень із спокійного обмірковування і аналізу того, що у вас уже є. Знайдіть тих людей і ті явища, за які вам варто сказати спасибі всесвіту. І подякуйте долі і тим людям, що поруч з вами.

Терези (23.09 – 23.10)

9 п, 2 п, 7 ч. Перебуватимете немов у якомусь зачарованому світі, де все таке приємне і досконале, де не потрібно занадто напружуватися для того, щоб досягти бажаного, де на все є сили і гроші. Тільки нуднувато якось…

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Маг, Зірка, Башта. Ваша вправність і майстерність може призвести до неабиякої слави. Тож готуйтеся приймати почесті, які будуть не тільки приємними для вас, але й можуть призвести до неабияких змін.

Стрілець (23.11 – 21.12)

8 ж, Помірність, 2 ч. Для того, щоб не було аж надто добре і надто нудно, вам доведеться додати якісь нові інгредієнти до вашого звичного життя, приперчити його перцем емоцій у стосунках.

Козеріг (22.12 – 20.01)

7 п, король ч, 6 м. Перед мандрівкою, у яку ви зібралися цього тижня, варто дещо збавити оберти і уповільнити біг життя. Подумайте про те, що вам варто взяти з собою, а з чим розпрощатися. І краще – назавжди.

Водолій (21.01 – 19.02)

Туз ж, Імператор, 2 ж. Очікуйте на прилив сил та ідей, натхнення, яке вам нині так потрібно. А ще – чарівного пенделя від однієї авторитетної людини, завдяки якому ви таки замислитеся над втіленням своїх ідей.

Риби (20.02 – 20. 03)

Королева п, 8 п, Імператриця. Готуйте мішки для грошей, бо цього тижня ваша наполеглива і тривала праця принесе вам як моральні, так і матеріальні дивіденди. Залишиться тільки мудро і виважено розпорядитися отриманими коштами.

Прогноз для України.

Суспільство. Паж ч, паж п П, 9 м. Зовні все виглядатиме так, наче суспільству подарують якусь приємну річ, запропонують якусь подачку, яка народу дуже сподобається. А насправді, ця подачка буде спрямована на віджимання грошей і збільшення ступеню напруги.

Політика. 10 п, 5 ж, 9 п. Нині в політику досить щедро надходять гроші, хтось вкладає в неї, як у бізнес, у розрахунку на нові прибутки. Відбуваються інсценізовані протистояння, аби тільки це виглядало яскраво і запам’ятовувалось.

Економіка. Туз м, король ч, 7 п. Особливий акцент нині на тих галузях господарювання, що приносять прибутки завдяки розумовій діяльності – наука, аналіз, IT тощо. Саме цьому приділятиму нині увагу у розрахунку на довготривалі перспективи.

Міжнародні справи.  3 ч П, Мир п, 4 ч. Спостерігатиметься невеликий спад, нам не так уже щаститиме у міжнародній сфері, хоч ми і приділятимемо чимало часу і уваги, проте, Україну та її інтереси нині трохи ігноруватимуть.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.