7-13 серпня: підніматиметься питання про повернення заборгованостей перед громадянами

Тароскоп з 7 по 13 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

2 п, король ч, Справедливість. Можливе конструктивне спілкування з законом чи його представниками. У ході душевного і майже товариського  спілкування ви з’ясуєте важливі для вас обставини, які колись від вас були приховані.

Тілець (21.04 – 20.05)

Маг, 4 ч, 5 ж. Отримаєте можливість показати всю свою майстерність і професіоналізм і перемогти у чесному двобої із своїми колегами. Щоправда, після всього почуватиметеся дещо виснаженим, тому не забувайте відпочивати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Сила, туз ж, 10 ч. Ви сповнені сил і натхнення, готові звернути гори. Тому зараз вже саме час братися за справи, які відкладати у довгу шухляду. Родинні справи в повному ажурі: вас люблять,  підтримують, надихають.

Рак (22.06 – 22.07)

Паж ж, Відлюдник, Сонце. Багато чому нині доведеться вчитися. Зокрема, знаходити мудрі рішення, заглибившись в себе. І отримувати задоволення від простих радощів: чудової природи, теплого літа, приємного оточення.

Лев (23.07 – 23.08)

4 п, Закохані, королева ж. Доведеться дещо притлумити фінансові апетити і робити більш раціональний вибір, витрачаючи свої гроші. Додаткові кошти вам скоро можуть знадобитися для вирішення майнових чи бізнес-справ.

Діва (24.08 – 22.09)

Лицар ч, 6 п, 9 ч. На вас очікує зустріч із приємними і рідними по крові чи по духу людьми. Саме час бурхливо відсвяткувати якусь родинну подію і поділитися радістю і грошима із приємним товариством.

Терези (23.09 – 23.10)

Лицар п, Імператриця,  8 ч. Сидіти на місці не доведеться – попереду досить активний тиждень, сповнений нових відкриттів, сюрпризів, мандрів. І головне, вам не доведеться турбуватися про гроші – всі ваші забаганки будуть оплачені.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

2 ж, паж п, Помірність. Ви стоїте на самому початку цікавого періоду в житті, коли можете дізнатися чимало нового і про себе, і про оточуючих,  і про цей світ. Тож спокійно сприймайте всю інформацію, якою б дивною вона не була.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Король м, туз ч, туз м. Можете розпочати новий відлік часу у особистому житті і у роботі. Нові ідеї, що зявляються в голові, будуть досить продуктивними, встигаєте тільки записувати і реалізовувати їх.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Блазень, 6 ж, 4 ж. Тиждень початку важливих змін і великих перемог, які можуть початися досить несподівано. Вас і ваші успіхи будуть радо вітати як близькі вам люди, так і зовсім чужі і незнайомі. Словом, готуйтесь до слави.

Водолій (21.01 – 19.02)

3 ж, лицар м, 6 ч. Готуйтесь до приємних зустрічей з душевними людьми з вашого давнього минулого, які допоможуть перекинути місток від минулого до майбутнього. І завдяки цим зустрічами прискориться рух навколо вас.

Риби (20.02 – 20. 03)

Колісниця, 7 ч, 2 ч. Дуже швидкий і потужний тиждень. Ви вміло вправлятиметеся із тими викликами, що посилатиме вам доля. Цілком можлива романтична пригода – ви можете закохатися і дещо втратити голову.

Прогноз для України.

Суспільство. Туз ч П, 5 п, Повішений. Складається таке відчуття, що життя завмерло, люди намагаються менше рухатися і більше розслаблятися. Найбільше всіх турбуватиме фінансова сторона життя.

Політика. 6 п П, Помірність, король ж. Головна тема тижня – скромне існування, коли всього вистачає і більшого не треба. Можливо, підніматиметься питання про повернення заборгованостей перед громадянами.

Економіка. Сила п, 4 м П, 4 ч П. Досить сумна картина – слабка економіка, навіть можна сказати, що переживає депресивний стан, але дуже сильне бажання діяти і знаходити вихід із такого становища.

Міжнародні справи. 2 п, король п, 7 ж. Дрібні інтриги і маніпуляції не зіб’ють  Україну з правильного шляху. Ми відіб’ємося від усіх намагань нас подолати і очорнити. Ну і грошей нам ще підкинуть, наївні…

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.