14-20 серпня: у владі можливі зміни на ключових постах

Тароскоп з 14 по 20 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

4 ж, 9 ч, Маг. Гарантовані приємні зустрічі з родичами і друзями – буде привід відсвяткувати якісь визначні дати у близькому колі. А заодно проявити свої нові якості, які підкреслять ваш високий професіоналізм.

Тілець (21.04 – 20.05)

Колісниця, Імператриця, Диявол. Незважаючи на спокуси, які вас збиватимуть з пантелику, тиждень обіцяє бути досить продуктивним. Тож підготуйтеся до високих швидкостей і шаленого зростання завдяки розкриттю цілої низки ваших талантів.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Королева м, Помірність, 10 ч. Для того, щоб дозволити собі відпочивати і насолоджуватися результатами своєї праці, доведеться трохи попрацювати мізками. А загалом будете тішитися приємним миттєвостям зі своєю родиною, коханими, близькими людьми.

Рак (22.06 – 22.07)

Закохані, Жриця, 9 ж. Постане глобальна проблема вибору – чи то і надалі ховатися у своїй спокійній мушлі, де трохи нуднувато, але тихо і безпечно, чи виходити в світ, де на вас хоч і очікують певні ризики, але там цікаво і захопливо.

Лев (23.07 – 23.08)

Лицар ж, 4 ч, Ієрофант. Вас захопить радість ризику і задоволення від пізнання цього світу у всіх його проявах – від депресивних станів до впевненості і мудрості. Просто відійдіть і немов би збоку спостерігайте за усіма цими проявами у вашому житті.

Діва (24.08 – 22.09)

Блазень, король ч, Суд. Зустріч із приємною особою обіцяє перерости в початок світлого почуття – доброї дружби чи навіть кохання. І ці стосунки піднімуть вас на зовсім інший рівень сприйняття реальності і допоможуть стати зовсім іншою людиною.

Терези (23.09 – 23.10)

8 ж, 3 ж, 3 ч. У ваше життя стрімко вривається багато чого нового і позитивного – нові люди, які принесуть нові ідеї, і змусять вас змінити цілі і прописати нові плани. Відсвяткуйте ці прекрасні зміни у колі веселих друзів.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

2 м, Трансформація, 9 п. Можете потрапити в напружену ситуацію, вихід з якої може бути тільки один – розрубати цей вузол рішучою рукою, змінити все досить кардинально. І поїхати собі відпочивати – а ситуація хай сама собою вирішується.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Король м, паж м, 7 ж. Для того, щоб відстояти свої позиції цього тижня доведеться виявляти всі активні якості: ентузіазм, сміливість і рішучість. Знадобляться також розум і критичне мислення.

Козеріг (22.12 – 20.01)

6 ч, 6 ж, Відлюдник. Після досить бурхливих зустрічей з людьми з минулого, сповнених приємних відчуттів від спогадів, яскравих емоцій і несподіваних новин, захочеться усамітнитися і відпочити для того, щоб осмислити отриману інформацію.

Водолій (21.01 – 19.02)

6 п, король п, 8 п. Цілком робочий тиждень, сповнений рутини. З тою лише особливістю, що за ваші труди нині будуть досить непогано платити. Можливі додаткові бонуси – подарунки, премії, заохочення від керівництва.

Риби (20.02 – 20. 03)

4 п, 4 м, паж ч. Не час рвати серце на робочому місці, все одно ніхто не оцінить вашого трудового ентузіазму і не заплатить більше. Тому працюйте в звичному темпі, більше відпочивайте і будьте готові до приємних сюрпризів в особистому житті.

Прогноз для України.

Суспільство. 8 м, 7 п, Імператриця. Період очікування і зав’язування жиру. В смислі – накопичення запасів і примноження багатств: знань, умінь, консервації тощо. Проте, багато хто буде відчувати себе у безвиході, так, немов хочеться йти іншим шляхом, але йтиме туди, куди і всі.

Політика. Ієрофант, Жриця П, 8 ж. Можливі зміни дійових осіб на ключових постах – дуже швидкі і не завжди адекватні. Замість не дуже вдалих персонажів, прийдуть ще менш мудрі, м’яко кажучи.

Економіка. Зірка, 4 м, туз ч. Спокійний період, коли навіть проглядатимуться якісь надії на краще і турбота про бідних та знедолених. Загалом, незважаючи на коридор затемнень, аж надто спокійний і позитивний тиждень видасться.

Міжнародні справи. 2 ч, королева ж П, Помірність. Загалом ситуація виглядає досить позитивно – мир, дружба, жвачка. Хіба що якась пані – міжнародний політик високого рангу – висловиться про Україну досить різко і неприємно.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.