21-27 серпня: жінки-політики з подвійною силою заявляють про себе

Тароскоп з 21 по 27 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

2 ж, паж ж, туз ч. Хоч ви зараз і перебуваєте в очікуванні чогось важливого, приводів для радощів у житті буде чимало – це і приємні стосунки з рідними, і сприятливе оточення, і гарні краєвиди, і змістовні розмови з позитивними людьми.

Тілець (21.04 – 20.05)

Туз ж, королева ч, 7 п. Перебуваючи на самому початку оновленого життя, ви вже ясно розумієте, до чого прагнете і сміливо засіваєте потрібні зерна. Можливо, цього тижня доведеться дещо стишити оберти і почекати врожаю.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Імператриця, Суд, Маг. Ваш професіоналізм цього тижня отримає своє підтвердження і ви матимете шанс піднятися на ще одну сходинку, у тому числі і в матеріальному плані. Тож очікуйте на славу і гроші.

Рак (22.06 – 22.07)

Король ч, 3 ж, 10 ж. Незважаючи на те, що роботи у вас буде чимало, знайдіть час для того, щоб запроектувати собі нові цілі, намітити нові шляхи їх досягнення і насолодитися приємним товариством людей, які вас люблять.

Лев (23.07 – 23.08)

Королева п, Справедливість, 2 п. Ви довго засівали ниву, і нарешті зійшли паростки вдячності: ваша працелюбність і зосередженість на справі отримають гідну винагороду. Насолодіться перемогою, але надто на ній не зациклюйтеся – попереду ще чимало вершин.

Діва (24.08 – 22.09)

5 ч, 8 п, 8 м. Зосередженість на роботі викликатиме дещо сумні емоції. Не вистачатиме свободи, до якої ви вже встигли звикнути. Зрештою, все у ваших руках, і ви самі можете вибудовувати власну реальність і ставити кордони.

Терези (23.09 – 23.10)

9 ч, 9 п, 4 м. Відпочинок триває! Цього тижня робота, якою б важливою вона не була, почекає. Зараз для вас більш актуальний відпочинок – спокійний, розслаблений, ситий. Ви просто випромінюєте задоволення від того, як проводите час.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ієрофант, Колесо фортуни, 6 ж. Якщо вам потрібно нині вирішити якісь питання в держструктурах – сміливо йдіть і робіть все, що необхідно. Вам зараз щаститиме в усіх ваших починаннях, тож сміливо можете розраховувати на перемогу навіть у заплутаних справах.

Стрілець (23.11 – 21.12)

6 ч, Лицар ч, 4 ж. Зараз дуже добре трохи поностальгувати і повернутися в місця дитинства і юності, зустрітися з давніми знайомими, родичами, друзями, відчути підтримку важливих для вас людей.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Трансформація, Жриця, 4 ч. Готуйтеся до того, що навколо вас все зміниться – і це ви самі розчистите собі дорогу до нових вершин. Щоправда, зараз поки може дещо збивати з пантелику відчуття невизначеності. Просто проживіть цей період.

Водолій (21.01 – 19.02)

2 ч, Повішений, 10 п. Активізується особисте життя – зустрінетеся з людиною, що вас надихатиме і допоможе побачити цей світ зовсім в іншому світлі. Родина може здивувати вас подарунками чи іншим виявом матеріальної підтримки.

Риби (20.02 – 20. 03)

10 ч, Відлюдник, 7 ч. У вас надійні тили, родина та близькі люди вас підтримують і розуміють. І зараз саме час, заручившись їх підтримкою, усамітнитися, для того, щоб добре все осмислити і вибрати подальший шлях.

Прогноз для України.

Суспільство.  Туз м П, лицар п, 5 ж. Не дуже зараз багато сил у людей, вся енергія витрачається на сварки між собою, створення фантазійних образів, намагання здаватися кращими, ніж є насправді.

Політика. 6 п П, Диявол, королева ч. Активізація жіночої складової в політиці – знову почуємо і побачимо жінок, які намагатимуться пробитися на вищі щаблі влади і не завжди доброчесними шляхами. І від того дуже втрачатимуть.

Економіка. Паж п, 4 ж, король ж П. На диво гармонійні тенденції – зростання, примноження, радість і захват. Щоправда, даватиметься це за рахунок жорсткості певного очільника.

Міжнародні справи. Повішений, Колесо фортуни П, королева м п. Період затишшя, коли варто не лізти вперед, а трохи перечекати, розуміючи, що не все коту Масляна. Заодно придивитися до союзників, і з’ясувати, чим вони насправді керуються, ставши на наш бік.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.