28 серпня – 3 вересня: матимемо справу з фальшивими реформами

Тароскоп з 28 серпня по 3 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король м, 2 ч, Сила. Хоч справи стосуватимуться амурних справ, але доведеться приймати мудрі рішення, керуючись холодним розумом, а не емоціями. Заряду сил і наснаги буде чимало, тож сміливо вирушайте назустріч пригодам.

Тілець (21.04 – 20.05)

8 ч, 8 п, Колесо фортуни. Для вирішення робочих моментів, можливо, доведеться вирушити в дорогу. Сміливо вирушайте в путь – вам сприятиме удача, причому, все обернеться так вдало, що ви того і не очікуватимете.

Близнюки (21.05 – 21.06)

4 п, Повішений, Зірка. Будьте уважними і використовуйте цього тижня усі можливості і шанси. Проте, надто напружуватися не доведеться. Ви в досить розслабленому стані раптом отримаєте чудові перспективи  до зростання.

Рак (22.06 – 22.07)

7 п, туз п, 4 м. Спокійний і врівноважений тиждень стане просто зразковим у плані збільшення статків. Ви вже давно посіяли чудове насіння свого збагачення, яке має прорости. Залишається тільки дочекатися плодів.

Лев (23.07 – 23.08)

Паж ж, 10 ж, 4 ж. Діяльність вимагатиме досить інтенсивної праці. Навантаження буде і фізичним, і розумовим, проте, вам уся ця робота буде в радість. Тим більше, що оточення вас надихатиме і підтримуватиме.

Діва (24.08 – 22.09)

Королева м, туз м, туз ч. Голова працює чітко і злагоджено, думки ясні, ідеї – прибуткові. Ви рветеся в бій, переповнені енергією, рішучістю і прагненням зробити цей світ, чи хоча б ту його частину, що ближче до вас, щасливим.

Терези (23.09 – 23.10)

Лицар ч, 6 ж,  королева ж. У вашому оточенні з’являється людина, що спонукатиме вас бути кращими, сердечність і гармонія якої допомагає вам відчувати себе дуже щасливими і наповненими.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Диявол, 6 ч, туз ж. Родинні справи потребуватимуть вашої уваги і можуть забрати весь ваш час. Для того, щоб вирішити усі ваші нагальні проблеми, можливо, доведеться звернутися до ваших давніх друзів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

5 ч, Жриця, 7 ч. Не розмінюйтеся на різні дрібниці, а зосередьтеся на важливих речах. Зараз вам слід вибрати, що вам насправді потрібно, і спрямувати на здійснення ваших задумів усі свої думки і зусилля.

Козеріг (22.12 – 20.01)

8 ж, Суд, 3 ж. Всі події цього тижня будуть надзвичайно стрімкими – миттєво приходять якісь повідомлення, ви швидко реагуєте, приймаєте рішення – і вас виносить на зовсім інший щабель вашого життя, де зовсім інші цілі, інші люди.

Водолій (21.01 – 19.02)

Закохані, Імператриця, паж п. Хоч вам нині і так наче непогано – і в моральному, і в матеріальному плані, проте, постане вибір. І ви будете вирішувати, як ще покращити свій матеріальний стан.

Риби (20.02 – 20. 03)

Справедливість, королева п, 2 ж. Дуже вірогідне повернення вам чималої суми грошей, яку колись заборгували. Словом, нарешті ви зможете собі дозволити якісь великі покупки, тож розплануйте, на що ви витратите кошти.

Прогноз для України.

Суспільство.  2 ч, паж ж, Справедливість. Температура в суспільстві досить помірна, люди все ще спрямовані на вирішення власних питань і проблем, родини і робота на першому місці.

Політика. Сила, Відлюдник П, лицар м. Відчувши силу, на перший план виходять горлохвати, які закликатимуть об’єднатися навколо себе, немов у якусь секту.

Економіка. Паж ч П, Трансформація, Блазень П. Матимемо справу з фальшивими реформами. Те, що нам запропонують цього тижня, насправді, буде дуже революційним і прогресивним, але методи досягнення будуть досить вибірковими і безтолковими.

Міжнародні справи. Імператор П, лицар ч А, 7 п. Може так скластися, що у сусідського президента трапиться черговий напад і він посилено нас лякатиме. Насправді, цей період треба перечекати.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.