4-10 вересня: в економіці запропонують досить виграшну схему полішення її стану

Тароскоп з 4 по 10 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

3 ч, Закохані, Жриця. Перебуватимете у радісному, піднесеному стані, та ще й у веселій жіночій компанії. І так на вас ця компанія вплине, що замислитеся про важливі зміни у вашому житті, які вам зараз конче необхідні.

Тілець (21.04 – 20.05)

6 п, король п, 3 п. Щедрість світу до вас цього тижня просто вражатиме. На роботі – прекрасна творча атмосфера і взаєморозуміння, вам дарують подарунки, з вами діляться ідеями і виписують додаткові премії.

Близнюки (21.05 – 21.06)

2 ч, лицар ч, Блазень. Налаштовуйтесь на початок нового роману. Знайомство з новою цікавою людиною може перерости у щось більше, ви відчуєте споріднену душу, все навколо вібруватиме любов’ю і гармонією.

Рак (22.06 – 22.07)

5 ж, паж м, Ієрофант. Ваша професійна майстерність потребуватиме конкуренції для того аби ви впевнилися у своєму високому фаховому рівні. Перебування у колі таких же майстрів додасть вам натхнення і наснаги.

Лев (23.07 – 23.08)

4 ч, лицар ч, 7 п. Для вас темпи цього тижня будуть дещо знижені, настрій помірний. Ви досягли певних висот у житті і тепер вже не знаєте чого і очіквати. Тому переживіть цей період паузи і очікування нового врожаю.

Діва (24.08 – 22.09)

7 ч, лицар п, туз п. Час вибирати подарунки. Напишіть список того, що ви хочете отримати, причому, це можуть бути не обов’язково матеріальні речі, але й враження, подорожі, зустрічі. Можливосте і грошей на це у вас буде вдосталь.

Терези (23.09 – 23.10)

10 ж, туз м, Суд. Після розслаблень попередніх періодів вам раптом доводиться напружено працювати для того, щоб досягти певного матеріального рівня. Але воно варте того, оскільки, окрім фінансових здобутків, отримаєте ще й моральне задоволення.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Лицар м, 2 п, Маг. Саме час показувати людям свої високі професійні якості, впевнюватися у правильності вибраного вами шляху, якими би звивистим він не був. Розрахуйте ретельно всі кроки до слави – і впевнено ступайте.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Король м, Диявол, паж п. Тільки воля і рішучість допоможуть вам подолати ваші слабкі сторони. А нині з ними доведеться повоювати – вам нині належить позбутися ваших залежностей, якими б солодкими вони не були.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Туз ч, Повішений, 8 п. Для того, щоб розібратися у бурхливих особистих питаннях, краще відійти в бік і подивитися на ситуацію здалеку. У роботі все складається якнайкраще – наполеглива праця приносить стабільні гроші і реалізованість.

Водолій (21.01 – 19.02)

3 ж, король ж, королева м. Доводиться бути самостійними і незалежними, набратися мудрості і рішучості і починати власну дорогу у нове життя. Годі вже розраховувати на чиюсь допомогу, час діяти самотужки.

Риби (20.02 – 20. 03)

9 ж, королева п, 7 ж. Всі ваші завоювання потрібно буде відстоювати. Заробили гроші – сховайте подалі від очей до кращих часів, отримали карт-бланш у роботі – хай підтвердять це документально наказом.

Прогноз для України.

Суспільство.  6 м П, 2 ч П, 10 п. Зростає певне напруження в суспільстві, , люди не бачать виходу, зациклені на старих проблемах, занадто мало об’єднуючих чинників, хіба що родина та її достаток стимулюють до дій.

Політика. 5 ж, 9 ч, 5 м П. Знову колотнеча та вихваляння політиків одного поперед одним із безпрограшною темою: хто найкраще захистить українця. Говоритимуть і про покращення, аякже…

Економіка. Паж п, 2 ж, 9 п. Цікаві відбуватимуться події, спрямовані на зміцнення економіки та фінансової системи, зокрема, суспільству будуть запропоновані досить непогані умови, які призведуть до стабілізації та зростання.

Міжнародна діяльність. 4 м, 9 , 10 м П. Наче все для нас спокійно, оскільки всі будуть зайняті зовсім іншими речами. Якщо хтось непокоїться з приводу загальної напруги у світі, то вона дещо спаде,

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.