Прогноз на вересень

Прогноз для України.

Суспільство. 7 ч. Незважаючи на досить скромний фінансовий стан, люди будуть сповнені надій і окрилені можливостями, які перед ними відкриваються. Втім, це все може скоро виявитися міражем, в який вони вкотре повірять.

Політика. Лицар п. Дуже схоже на те, що всі починають активно готуватися до виборів – в розкрутку нових і вже знайомих персонажів вливають величезні суми.

Економіка. Паж м. Загострення критичних настроїв. Все голосніше і голосніше звучить неприємна правда щодо економічної ситуації в країні, яка наростає, як снігова куля. Та й ситуація справді погіршується.

Міжнародні відносини. Зірка п. Раптово потрапимо в безнадійну ситуацію, яка, втім, досить швидко вирішиться і стане відправною точкою для початку нового шляху.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Схоже, що ви вже засиділися на своєму місці і пора б освоювати інші напрямки і переходити на сходинку вище. Так що погоджуйтеся на підвищення – вам там буде краще.

Гроші. Оскільки ви вже накопичили достатню кількість коштів, то можете задуматися над тим, куди б їх вкласти, перетворити у щось матеріальне і відчутне.

Відносини. Через ваші різкі висловлювання можете мимоволі зачепити словом близьких людей. Постарайтеся бути толерантними до інших, Відстоюйте свої кордони, але більш толерантним чином.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Сміливо рвіться в бій, для того, щоб пограти м’язами і мозковими звивинами, довести комусь і собі високий рівень своєї майстерності. Отримайте задоволення від радості боротьби!

Гроші. Рівень фінансових надходжень зараз досить високий. Ви досить практично і розсудливо розпоряджаєтеся усім, що до вас надходить.

Відносини. Дуже спокійна ситуація – вас ніщо не турбує. Особисте життя не стоїть на першому місці, вас турбують зовсім інші питання, так що цю частину життя ви поставили на паузу.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Вам не потрібно докладати зусиль для того, щоб досягти успіху. Навпаки, чим більше ви розслабляєтеся і отримуєте задоволення, тим успішніше просуваються всі ваші проекти, тим більше задоволені і клієнти, і керівництво.

Гроші. Коштів, які зараз надходять до вас, буде досить і для задоволень особистих потреб, і для розвитку бізнесу, і для подорожей, про які ви давно мріяли.

Відносини. Можете опинитися перед дуже серйозним вибором, який позначиться на всьому подальшому житті. І це може бути вибір партнера.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Це ж просто свято якесь, а не робота. Навколо вас суцільні веселощі і радість, всі щасливі і натхнені. Отже, насолоджуйтесь тим, що ви робите – ви вибрали правильний шлях.

Гроші. Щедрий всесвіт обдаровує вас усім, що ви захочете. І це може виражатися не тільки в грошах, але і в подарунках, можливостях, зустрічах з потрібними людьми.

Відносини. Не варто сподіватися, що ваше особисте життя налагодиться якось саме собою. Над відносинами доведеться трудитися – виділяти час для партнера (або його пошук), цікавитися його (або її) життям, обмінюватися компліментами, допомагати та ін.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Після гарного відпочинку доведеться добре попрацювати. На вас навалиться ціла купа роботи, яку ніхто, крім вас, розгребти не зможе. Так що впрягайтесь – і вперед!

Гроші. Будьте готові до стабільних надходжень коштів дуже правильними каналами. Якщо зарплата – то офіційна, якщо прибутки – то з вирахуванням всіх необхідних податків. Хитрувати в питаннях грошей вам нині протипоказано.

Відносини. Велика ймовірність того, що ви самі створюєте собі проблеми. Вам може здатися раптом, що партнер якийсь неуважний – і ви навколо цього можете створити цілу історію, яка не має нічого спільного з дійсністю.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Ви досягнете настільки високої планки майстерності, що те, чим ви займаєтеся, і роботою назвати буде складно, оскільки ви просто випромінюєте задоволення від своєї діяльності.

Гроші. Спокуси різного штибу можуть збивати з істинного шляху – то пограти в азартні ігри захочеться, то острів особистий прикупити. Не введіться на ці міражі і тримайте гроші при собі.

Відносини. Дуже гармонійний період і для активізації всіх питань особистого життя, і для відновлення колись втрачених зв’язків. Постарайтеся зберегти цю гармонію всередині себе якомога довше.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Є стабільна робота, зі своїми плюсами і мінусами. І нехай платять не так багато, як хотілося б, але кидати все заради ефемерного журавля в небі не хочеться. Та й не час поки. Працюйте!

Гроші. Можливі надходження грошей від ваших рідних, які раптом захочуть вам допомогти і оплатять вам якісь ваші статті витрат. А взагалі нарікати нема на що – у вас достатньо коштів для всіх ваших потреб і задоволень.

Відносини. Плідний період і для знайомств, і для налагодження зв’язків з приємними людьми, і для мирного і спокійного життя в родині. Ви зараз можете знайти спільну мову з усіма.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Може наступити якась пауза – чи то ситуація невизначеності раптом постане перед вами, то чи в глухий кут все зайде. Але зараз не час відчайдушно прагнути вперед. Спокійно перечекайте цей етап.

Гроші. Зараз краще подбати про збереження коштів. Ще не час кидати їх направо і наліво, підшукайте для себе вигідну депозитну програму або сейф шукайте надійний.

Відносини. Вдома все досить надійно і стійко. Проявляйте в суперечливих питаннях всю свою відповідальність і рішучість – і ваші близькі будуть вам вдячні за це.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Можете зіткнутися з жорсткою конкуренцією, коли доведеться відстоювати не тільки свою думку і професіоналізм, а й право займатися тим, що ви хочете зручним для вас способом.

Гроші. Саме час навчитися поводитися з грошима і проявляти гнучкість. Виділіть статті в бюджеті не тільки для основних витрат, на зразок їжі і оплати житла, але і для бонусів – задоволень і розваг.

Відносини. Досить спокійний період, який більше підходить для осмислення минулих удач і недоліків в особистому житті. Проаналізуйте, де ви були неправі, а в чому ви досягли успіхів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Вересень для вас має бути дуже щедрим, коли всі ваші матеріальні запити мають бути задоволені на всіх напрямках. На роботі очікуйте підвищення зарплати, а в бізнесі – прибутку.

Гроші. Коштів вам зараз вистачить і для себе, і для сім’ї, і для того, щоб допомогти іншим. Тому сміливо можете починати програми благодійності, допомагаючи, передовсім, незнайомим людям, і краще за все – в їх діяльності, а не тільки в нужді.

Відносини. Зараз ваші зв’язки і знайомства будуть більш діловими, ніж особистими. А в родині все буде чудово, якщо не будете забувати надавати невеликі знаки уваги своїм близьким.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Вас може поглинути рутина. Кожен день одне й те саме… І все начебто влаштовує, але стає дуже нудно. Спробуйте урізноманітнити роботу, візьміть на себе додаткові зобов’язання або завдання складніші.

Гроші. Є небезпека прийняти швидкі та необдумані рішення. Тому, перш ніж зважитися на якусь велику витрату або досить сумнівний спосіб заробітку – відкладіть рішення на деякий час і добре все зважте.

Відносини. Зараз ви отримуєте все, що колись вклали в стосунки. Якщо ви були зі своїм партнером чесні і вірні – то отримаєте підтвердження його (чи її) чесності і вірності. А якщо обманювали – вибачайте…

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Можете зіткнутися з критикою всього того, що ви робите. І це для вас добре. З одного боку – зможете побачити слабкі сторони вашого проекту, а з іншого – навчитися відстоювати свою думку і протистояти спробам маніпуляції.

Гроші. Можете бути спокійні – всі ваші зусилля будуть оплачені, всі гроші – отримані, причому, ви і від роботи, і від грошей зможете отримати задоволення, якщо розділите їх з приємними людьми.

Відносини. Пристрасті можуть бушувати неабиякі, можливі сцени ревнощів, скандали та інші театральні постановки. Постарайтеся стримати запал і зменшити залежність від партнера. Або насолоджуйтеся пристрастями.