11-17 вересня: мають об’єднатися кілька потужних політичних сил

Тароскоп з 11 по 17 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Паж ч, Закохані, Башта. Тема стосунків буде найактуальнішою. Ваш партнер може щось цікаве запропонувати і це може змінити ваше життя докорінно. Чи готові ви до кардинальних змін – ось у чому питання.

Тілець (21.04 – 20.05)

7 ж, Відлюдник, Сонце. Після непростого двобою, коли ви змушені були доводити свою конкурентоспроможність, захочеться трохи відпочити. Проведіть пару днів наодинці – і знову можете бути ефективним для себе і оточуючих.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Лицар ч, Маг, 8 п. Тиждень видасться досить гармонійним у всіх сферах. І робота буде вдалою, хоч і рутинною, і любов тішитиме серце, і настрій буде піднесеним. І покажете усьому світу весь свій потенціал і непересічність.

Рак (22.06 – 22.07)

7 п, 8 ч, 6 ж. Будьте цього тижня повільними і розважливими, намагайтеся нікуди не спішити. Вам буде достатньо посадити собі в голову якісь цінні думки-паростки і через деякий час пожинатимете чудові плоди успіху і досягнень.

Лев (23.07 – 23.08)

Королева ч, Імператриця, королева м. Жіноче товариство цього тижня вам не просто рекомендовано, а конче потрібно. Саме у колі жінок ви відчуєте підтримку, силу, у вас раптом запрацює інтуїція і активізується розумова діяльність.

Діва (24.08 – 22.09)

Королева п, туз м, Справедливість. Хоч ви зараз перебуваєте в досить позитивному стані і загалом задоволені життям, проте, можуть дещо турбувати питання юридичні. Попросіть допомоги фахівця – він швидше розбереться у проблемі.

Терези (23.09 – 23.10)

Туз п, 4 м, 9 п. Ну і щастить вам цього тижня. Гроші сиплються просто з неба самі по собі, ви відпочиваєте, насолоджуючись усіма принадами життя. Не переймайтеся жодними проблемами – їх у вас нині зовсім немає. Є тільки задоволення.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

2 м, 3 ч, Жриця. Невелика пауза вам може піти на користь. Перед тим, як вирішити, куди йти, треба дещо розслабитися у приємному колі, перезавантажити голову. І тоді потрібна відповідь прийде сама.

Стрілець (23.11 – 21.12)

10 ж, лицар п, 3 ж. Тяжка праця цього тижня буде не марною. Хоч і ви і почуватиметеся дещо виснаженими, але воно того варте – ви напрацювати чималу фінансову базу для майбутнього ривка вперед.

Козеріг (22.12 – 20.01)

4 п, 2 п, Мир. Цього тижня  ви усвідомите, що ви задоволені усім, що у вас є і радо подякуєте за це усім причетним. І тут же може здійснитися одна з найзаповітніших цілей, про яку ви собі давно вже мріяли.

Водолій (21.01 – 19.02)

2 ч, Імператор, король ч. До вас стануть прихильними досить впливові люди, вони раптом почнуть цікавитися вашими справами, вестимуть приязні розмови, сприятимуть просуванню, опікуватимуться вашими проблемами.

Риби (20.02 – 20. 03)

Паж п, лицар ж, 9 ж. Активізується громадське життя, в оточенні з’явиться більше корисних людей, чимало контактів, у тому числі і ділових, перспективних. І в цьому розмаїтті пропозицій намагайтесь відстоювати власні інтереси.

Прогноз для України.

Суспільство. 10 ч, 9 ч П, 4 м П. Пануватимуть дружні і радісні настрої, братання і святкування. Суспільство буде чимось схоже на дружню родину, об’єднану єдиною метою.

Політика. 7 ж П, королева п, Ієрофант. Побачимо трохи штовханини нам на втіху. А ще об’єднаються кілька досить потужних і багатих сил для спільних дій.

Економіка. Королева ж п, паж ж П, 9 м П. Якихось великих потрясінь годі чекати, так, все якось дрібно і не дуже позитивно – трохи шуму та істерики щодо застою в економіці.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.