2-8 жовтня: політики щось бурхливо святкуватимуть

Тароскоп з 2 по 8 жовтня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король ч, 3 ч, Жриця. З’явиться гарний привід відсвяткувати у дружньому колі якусь приємну подію, вочевидь, пов’язану із родинним святом. Цього тижня будьте уважні до знаків і снів – інтуїція вам посилатиме певні знаки.

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар ж, королева ч, 4 п. Цього тижня можете ризикувати, сперечатися, змінювати напрямки руху, закохуватися і рвати стосунки – все, що б и не робили, сприятиме вашому емоційному наповненню і збагаченню.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Блазень, 6 ж, Маг. Ваші починання цього тижня матимуть успішне продовження, причому, успіху ви досягнете дуже швидко. Особливо сприятливо розпочинати щось нове у тому напрямку, де ви вже досягли певних вершин.

Рак (22.06 – 22.07)

7 ч, 6 п, паж ж. Перед вами повстане непросте питання вибору – і всі пропозиції виявляться такі блискучі і яскраві, що буде досить складно. Зважуйтеся на той напрям, де більше грошей, є виклики і розвиток – саме там вам буде цікаво і корисно.

Лев (23.07 – 23.08)

9 п, Зірка, Імператриця. Жодних складнощів і проблем – цілий тиждень можна насолоджуватися усіма радощами життя: від смачної їжі, приємних дотиків і вдалих покупок до змістовного спілкування і духового єднання.

Діва (24.08 – 22.09)

Колесо фортуни, 8 ч, 4 ч. Скористайтеся вдалим початком цього тижня, коли вам дуже щаститиме. Ви настільки звикнете до удачі, що це навіть набридне і ви підете наперекір вашому потоку, захочете якихось складнощів, які треба долати.

Терези (23.09 – 23.10)

7 ж, Сонце, 10 ч. Нині ви маєте впевнено заявити про свої бажання і цілі, не йти на компроміси, чи це стосується родини, чи діяльності. Відстоюйте свою правоту, стійте на своїх позиціях – і буде вам щастя.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Туз ж, 5 ч, 6 ч. Якщо вам не вдасться взяти наскоком якусь висоту, одразу стрибнути вище голови, то доведеться дещо відступити, згадати про минулі звершення, пригадати, як ви досягали успіху раніше і йти тим же шляхом.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Відлюдник, лицар ч, лицар м. Тиждень буде дуже динамічним, хоч і починатиметься кволо, але ви пройдете шлях від спокійного споглядання і медитації через відчуття гармонії і єднання з усім світом – аж до впевнених, рішучих дій.

Козеріг (22.12 – 20.01)

8 ж, паж ч, Мир. Стрімкий розвиток подій може вас приголомшити. Від заявленої пропозиції і до здійснення найзаповітніших мрій може пройти день-два. Тож не зволікайте з рішеннями, погоджуйтесь на зміни.

Водолій (21.01 – 19.02)

10 ж, 2 п, 5 ж. Доведеться підтверджувати свої професійні якості – на вас навалять чимало роботи – встигайте тільки розгрібати, або ж маневрувати, щоб час знаходити і на інші справи. Але не уникайте зобов’язань – за вашими успіхами пильно стежать.

Риби (20.02 – 20. 03)

Король п, Суд, 3 п. В роботі відбудуться певні зміни – вам додасться нових обов’язків, проте, і додаткові кошти за це отримаєте. Словом, готуйтеся до підвищення, яке змусить вас діяти активніше.

Прогноз для України.

Суспільство. Королева п П, Імператриця П, лицар м. Головні настрої – це проблеми у зв’язку із відсутністю надійної опори під ногами. Немає впевненості, і від того зростають критичні настрої.

Політика. 3 ч, паж ж П, король ж. А в політиці веселощі тривають, вочевидь, бурхливо святкуватимуть якісь приємні події у тісному колі друзів і за присутності перших осіб.

Економіка. 6 ч, Справедливість П, 10 ч П. Якісь нові ініціативи «партії та уряду», вочевидь, вдарять по родинам і це буде дуже несправедливо. Можливо, справа стосуватиметься субсидій та їх можливості отримати.

Міжнародні справи.8 ж, Сонце, 4 п П. Хмари розсіюються і нарешті визирає сонце, загальний клімат у міжнародній політиці поліпшується.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація,запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом,телефоном чи при особистій зустрічі.