23-29 жовтня: може нас врешті познайомлять з новим головою Нацбанку?

Тароскоп з 23 по 29 жовтня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король м, Блазень, 3 п. Будьте готові до початку нового в роботі, скажімо до того, щоб очолити якийсь проект. Вам нині добре вдаються лідерські компетенції – ви можете збирати людей і надихати їх на звершення.

Тілець (21.04 – 20.05)

9 ж, 4 ч, туз м. Зберігайте розумну дистанцію між собою і оточуючими і вчиться відстоювати свої кордони. Ваш розум нині гострий як ніколи, і він продукуватиме чимало корисного, у тому числі і варіанти виходу із непростих обставин на роботі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Імператриця, Сонце, 8 п. Тиждень, насичений роботою, хоч і дещо нудною,  проте стабільною і корисною для інших. Задоволення отримаєте від спілкування з дуже світлими і прогресивними людьми, які зігріватимуть вас приємними словами і потішать подарунками.

Рак (22.06 – 22.07)

Лицар ж, паж п, 6 ж. Справи цього тижня принесуть задоволення, оскільки ви побачите, яких результатів, у тому числі і фінансових, можна досягти за зовсім короткий термін. Відсвяткуйте як слід ваші досягнення, винагородіть себе за працю.

Лев (23.07 – 23.08)

4 п, Справедливість, 4 ж. Зараз не шкодуйте гроші на добрі справи, адже все вкладене вами, невдовзі провернеться. І чим більше ви вкладете в інших, чи віддасте на благодійність, тим більше матимете віддачі, і не лише моральної.

Діва (24.08 – 22.09)

Паж м, закохані, 2 п. Від вашого вибору цього тижня залежатиме не лише ваш подальший шлях, але й доля інших людей. Не рубайте зопалу,  не йдіть напролом, нині важливо бути дипломатом і враховувати думку і бажання інших.

Терези (23.09 – 23.10)

Імператор, туз ч, паж ж. Беріть ініціативу у свої руки, будь то рішучі кроки у діяльності чи в особистому житті. Можливий початок роману чи оновлення почуттів у сталих стосунках. Зважте ся врешті на перші кроки у бізнесі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Жриця, Фортуна, 9 п. Спокій та занурення в себе стануть прекрасним джерелом для досягнення важливих цілей. Інтуїція стане у пригоді, коли ви вирішуватимете майнові і фінансові питання.  Прислухайтеся до відчуттів та внутрішнього голосу.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Король ч, 9 ч, диявол. Святкування якихось радісних подій можуть розтягтися на досить тривалий час.  І замість задоволення принести деякі незручності і прикрощів.  Тому варто припиняти задоволення на піку, а не намагатися його розтятий.

Козеріг (22.12 – 20.01)

6 ч, 6 м, лицар м. Повернетеся у місця, де вам колись було дуже добре, із задоволенням поринете в ностальгію, згадавши світле минуле, витримаєте невелику атаку близьких людей, які намагатимуться розповісти як вам краще жити.

Водолій (21.01 – 19.02)

2 ч, 6 п, Суд. Після важливих зустрічей із впливовими особами, які готові будуть вам надати суттєву моральну і матеріальну допомогу, можете змінити свій статус, перейшовши, так би мовити у вищу лігу.

Риби (20.02 – 20. 03)

Паж ч, Помірність, король п. Прекрасні пропозиції, що надійдуть цього тижня, стануть для вас справжнім одкровенням, вони піднімуть ваш настрій і додадуть трохи пафосу в самосприйняття, хоч зараз важливо залишатися скромними і сприймати всі зміни спокійно.

Прогноз для України.

Суспільство. 4 ч П, Жриця, Фортуна. Загальна ситуація стабілізується, будуть прийняті якісь рішення, яким люди зрадіють і вважатимуть, що перемога на їх боці.

Політика. Король ж П, лицар м П, 8 ж П. Можлива відставка якогось чиновника чи політика – ним пожертвують заради заспокоєння людей і для відволікання уваги.

Економіка. 4 ж П, 7 ч П, король п. Можливо, загалу врешті представлять нового главу Нацбанку чи ще якогось пана, що сидітиме на грошах. Розкриється чергова афера з фінансовими оборудками. Але це для нас не новина…

Міжнародні справи. 3 ж П, 9 ч. 9 ж. На чергових зустрічах на вищому рівні отримаємо запевнення у тому, що про нашу безпеку турбуватимуться і навіть якісь гарантії пообіцяють…

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.