30 жовтня – 5 листопада: інакомислячих намагатимуться нейтралізувати приємними пропозиціями

Тароскоп з 30 жовтня по 5 листопада від Ольги Соломки

 Овен (21.03 – 20.04)

Мир, король ж, 10 ч. Готуйтесь до далеких мандрів, де вам вдасться зрозуміти чимало важливих речей і про себе, і про навколишній світ, і про свою родину. Будьте спокійні – у вас надійні нили, тож можете вирушати завойовувати світи.

 Тілець (21.04 – 20.05)

8 ж, королева ж, 9 ж. Отримаєте важливі новини, які сприятимуть вашому швидкому кар’єрному і особистісному зростанню. Не забувайте про кордони і власну безпеку, не давайте іншим приводів переходити межі допустимого у спілкуванні.

Близнюки (21.05 – 21.06)

8 п, туз ж, Суд. Триває наполеглива праця, де ви розкриєте свої нові можливості. Цього тижня будьте готові до того, що вам буде надано додатковий шанс потрапити на вищий рівень – опинитеся зовсім в іншому колі спілкування.

 Рак (22.06 – 22.07)

Колісниця, Імператриця, 6 м. Всі ваші справи немовби отримають новий поштовх і ви легко вирішите  те, що колись було немов замороженим. Зміни стосуватимуться і вашого особистого життя, і діяльності, і напрямків розвитку.

 Лев (23.07 – 23.08)

Паж м, 7 ч, 9 ч. Дійсність виявиться дещо не такою, як ви її собі уявляли. Критичне мислення допоможе зняти з очей шори і побачити світ таким, яким він є насправді. Це додасть впевненості в собі, тож насолоджуйтесь цим станом і цим світом.

Діва (24.08 – 22.09)

Туз ч, 3 ж, 4 м. Поява нового теплого почуття може змінити всі ваші життєві пріоритети, що ви колись собі прописали. Проведіть деякий час у спокої і роздумах для того, щоб переписати плани і налаштувати себе на зовсім інші  цілі.

 Терези (23.09 – 23.10)

Сила, Справедливість, 6 ж. Правда і справедливість буде на вашому боці, чим би ви не займалися, тому, якщо у вас є невирішені правові, майнові чи фінансові питання, займіться ними – вийдете переможцем.

 Скорпіон (24.10 – 22.11)

Паж ж, 7 ж, Маг. Нині щастя і задоволення від життя у вас настільки багато, що навіть підступні дії конкурентів вас лише смішать і підбадьорюють. Бо ви подолаєте будь-які підступи через те, що ви впевнені у собі і своїх можливостях.

 Стрілець (23.11 – 21.12)

Помірність, 3 ч, 4 ж. Досить спокійний і сповнений тихою радістю тиждень. Можливі зустрічі з приємними людьми, які вас радо вітатимуть у своєму товаристві, та й ви залюбки прийматимете гостей, які принесуть вам гарні новини.

 Козеріг (22.12 – 20.01)

Колесо фортуни, королева ч, Жриця. Опинитеся у обставинах, де вам надзвичайно щаститиме. Це можуть бути зустрічі із дуже мудрими і добрими людьми, які просто своєю присутністю налаштують вас на успіх.

 Водолій (21.01 – 19.02)

Паж п, 5 ж, 4 ч. Спочатку вам може і припасти до душі ота колотнеча навколо, яка називається конкуренцією, коли вам доводиться доводити, що ви – найкращі і гідні отримувати більше. Проте зовсім скоро ви цим награєтесь і вам все набридне.

 Риби (20.02 – 20. 03)

Імператор, туз м, паж ч. Цього тижня вам треба діяти надзвичайно рішуче і впевнено, бути лідером, а ще належить чимало попрацювати головою – розрахувати плани захоплення світу чи завоювання серця кохано людини.

 Прогноз для України.

Політика. Ієрофант П, паж ч, 2 ч. Вийдуть назовні підкилимні рухи влади. Інакомислячих намагатимуться нейтралізувати приємними пропозиціями. Не грошовими, але дуже перспективними, типу посад.

Економіка. Король ч П, Жриця П, 4 ж. Сварки і недалекоглядність економічних очільників дасться взнаки, проте, поки не дуже дасться взнаки широкому загалу Всі радітимуть і веселитимуться потокам грошей, які раптом зваляться.

Міжнародні справи. Колісниця П, 5 м п, 9 ж. У якихось важливих перемовинах потрапимо у глухий кут, з якого буде тяжко вибратися. Нині варто ще більше турбуватися про відстоювання кордонів і власних інтересів під час спілкування на вищому рівні.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.