6-12 листопада: привиди виборів і повного перезавантаження вже повстають на повен зріст

Тароскоп з 6 по 12 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень принесе потужні зміни. Вас перевірятимуть на стійкість і витривалість, ви відстоюватимете свою думку, витрачаючи на це чимало сил. Після чого залишиться зовсім небагато сил, томі бережіть себе.

Тілець (21.04 – 20.05)

Придивіться до тих пропозицій, що надходитимуть цього тижня від людей з давнього минулого. В цих ідеях буде чимало корисного, що дасть вам надію на вирішення фінансових питань і створення надійної подушки безпеки.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Завдяки вашій працелюбності, креативу і тверезому підходу до життя вдасться заробити чималі гроші. Особлива роль у цьому успіху відводиться інтуїції і новому погляду на звичні речі.

Рак (22.06 – 22.07)

Спокійно і впевнено йдіть до мети – у вас зараз чимало сил і досить професіоналізму для того, щоб впритул наблизитися до вирішення своїх давніх задумів і врешті досягти того, про що наважувалися лише мріяти..

Лев (23.07 – 23.08)

Фінансові успіхи цього тижня цілком залежатимуть від вашої впевненості, рішучості і розуму. Не дозволяйте нікому і нічому заморочити вам голову, тільки холодний розрахунок – і ви в дамках.

Діва (24.08 – 22.09)

Хатні справи потребуватимуть вашої уваги, а рідні люди – вашої участі. Вислухайте близьких людей, підтримайте їх в усіх починаннях, просто обніміть, наповніть їх і самі наповніться неймовірною силою.

Терези (23.09 – 23.10)

Навколо вас збиратимуться прекрасні люди, що вас надихатимуть і підштовхуватимуть. Завдяки їх любові, мудрим порадам і підтримці вам вдасться досить швидко вирішити важливі життєві питання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ваше відкрите серце і світлий розум допоможуть вибратися із непростих обставин, в які ви самі себе загнали. Допомога може прийти і з боку родини, яка підтримає морально і потурбується про фінансовий бік справи.

Стрілець (23.11 – 21.12)

В голову приходить надзвичайно світла ідея, яка здатна закрутити у вашому житті потужний вихор змін і перетворити його на чергу щасливих подій, коли трапляться потрібні люди, і складаються потрібні обставини.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Пожинатимете радісні плоди здійснення мрій. Здійсняться якісь давні задуми, тож вам більше нічого не залишатиметься, як тішитися власній винахідливості і святкувати перемогу у колі рідних і друзів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вам нині захочеться кудись подалі втекти від галасливого світу, відсидітися у спокої і роздумах, набратися аргументів, а також сил і натхнення для вирішення важливих родинних і майнових справ.

Риби (20.02 – 20. 03)

Доведеться вирішувати приватні справи і обирати, що для вас важливіше – робота чи родина. Хтось вам поставить цей ультиматум, але у цій колотнечі найкраще поставити все на паузу і заспокоїтися.

Прогноз для України.

Суспільство. Всі починають розуміти, що ми десь близько знаходимося від нового етапу, от-от має розпочатися новий шлях, але для цього треба буде пройти певний період аскези.

Політика. Привиди виборів і повного перезавантаження вже повстають на повен зріст. Добрі маски злітають і перед очима загалу повстають справжні обличчя політиків.

Економіка. Замість того, щоб спрямовувати кошти на благі діла, можливі перевитрати на якесь святкування і взагалі розваги. Цього тижня це стане відоме широкому загалу. Але, як завжди, це викриття не призведе ні до чого.

Міжнародні справи. Україні повернуть частину колись втраченого. Це можуть бути якісь давні артефакти чи історичні скарби.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.