13-19 листопада: у родині затятих соратників намічаються чергові чвари

Тароскоп з 13 по 19 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король п, Сонце, 4 ч. Вас оточують вірні друзі, які в будь-який момент нададуть вам підтримку, як моральну, так і матеріальну. Тому нині можете вирушати на будь-які пригоди, знаючи, що за спиною – надійний тил.

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар м, паж м, Помірність. Вас можуть досить гостро критикувати, та й ви не будете стримуватися і відповідатимете тим же, проте все це протистояння може досить швидко закінчитися миром, ладом і повною гармонією.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Справедливість, 10 ж, Імператриця. Хоч роботи і буде чимало, проте, і винагорода не забариться, причому, знайдеться відплата, в хорошому смислі, і за минулі досягнення. Жінкам варто очікувати підвищеної уваги від сильної статі.

Рак (22.06 – 22.07)

7 п, 8 ж, 3 ж. Ваші довгі очікування врешті будуть винагороджено – те, що ви колись давно посіяли, дасть свої плоди. Намічених цілей буде досягнуто, тож зараз знайдіть час для того, щоб засіяти вже нове насіння – сформулювати нові бажання і скоригувати плани.

Лев (23.07 – 23.08)

7 ч, 2 ч, Ієрофант. Можливо, ви зараз перебуваєте у полоні почуттів і ілюзій, коли розум не може працювати через те, що вирують емоції. Проте, вам важливо зараз взяти себе в руки і діяти за усіма правилами і законами, а не за покликом серця

Діва (24.08 – 22.09)

Паж п, 3 п, 4 м. Тиждень принесе ділові зустрічі і пропозиції, що стануть основою для нової творчої роботи із досить вигідними наслідками. Не забувайте виділяти час для себе, перемикатися на іншу діяльність, відпочивати, а інколи і зовсім нічого не робити.

Терези (23.09 – 23.10)

Паж ж, королева ч, 8 п. Ваша діяльність вимагатиме особливої уважності і ретельності, «халтура» нині не пройде. Проте, якісно зроблена робота принесе свої дивіденди – задоволення замовника, та й вас самим буде надзвичайно приємно.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Королева м, Відлюдник, Колесо фортуни. Увага до деталей, ретельний підрахунок і зважений мудрий підхід допоможуть вам впоратися із непростими завданнями і запустять цілу чергу вдалих обставин у житті.

Стрілець (23.11 – 21.12)

6 ч, 8 м, Башта. Нині може здатися, що навколо все старе руйнується, що почався досить непростий перехідний період до чогось нового і прогресивного. Залиште собі на пам’ять якісь часточки спогадів і сміливо рушайте в нове життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Паж ч, Повішений, король м. Пропозиції, що до вас надходитимуть, варто добре зважити. Проте, одними лише розрахунками не обійдетесь, доведеться не стільки холодний розум, скільки інтуїцію застосовувати.

Водолій (21.01 – 19.02)

7 ж, королева ж, король ж. Оточення змушує вас зростати, іноді навіть всупереч вашим бажанням. Тому замість того, щоб сердитися на тих, хто підштовхує вас до звершень, краще подякуйте і спрямуйте свої сили туди, де найстрашніше.

Риби (20.02 – 20. 03)

Маг, лицар ж, 2 п. Скористайтеся цим надзвичайно продуктивним періодом для того, щоб закріпити за собою статус справжнього професіонала.  Ви будете дуже вправні, маневрені, вміло користатиметеся обставинами для загального добра і власної вигоди.

Прогноз для України.

Суспільство.  8 ж П, 4 п П, 4 ч. Настрої панують досить депресивні – все набридло, немає зростання, кожен відстоює своє. Від цього зневіра і сум.

Політика. 10 ч П, 3 п,  ж. У родині затятих соратників намічаються чергові чвари. Летітиме пір’я, тріщатимуть чуби – кожен намагатиметься урвати для себе вигод побільше, і місце тепліше.

Економіка. Сонце П, туз ч, 7 ч. Все відбувається по плану – ілюзія зростання, ілюзія турботи і любові до ближнього, наче все добре, хоча насправді ніхто не знає глибини дна.

Міжнародні стосунки.  Паж ч, Відлюдник, 4 м. Відносно спокійний і сприятливий період. Хоч Україні і почуватиметься дещо відсторонено від загальнопланетарних процесів, зате багато яких міжнародних проблем її не стосується.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.