20-26 листопада: триватиме загострення стосунків із західними сусідами, проте буде знайдено компроміси

Тароскоп з 20 по 26 листопада від Ольги Соломки

 Овен (21.03 – 20.04)

4 п, Зірка, 5 ж. Хоч нині грошей у вас не надто багато, проте ви отримаєте підтвердження того, що зовсім скоро їх у вас додасться. На роботі хтось захоче погратися в конкуренцію і влаштує соцзмагання на кращого працівника.

 Тілець (21.04 – 20.05)

4 м, Повішений, король п. Дуже спокійний і грошовитий період, коли вам не треба напружуватися – просто розслабтеся і подивіться на своє життя немов збоку. Дозвольте собі відпочити, а всесвіту – все зробити так, як для вас буде найкраще.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Мир, Колісниця, лицар п. Пришвидшується ваш життєвий темп, немає коли лежати на печі і медитувати – попереду досить напружений період, коли ви створюєте собі ім’я та фінансову подушку. Можливі подорожі, у тому числі за кордон або вихід на міжнародні ринки.

 Рак (22.06 – 22.07)

Лицар м, 2 п, 2 м. Перш ніж наважитися на якийсь рішучий крок, варто все як слід обдумати і добре прорахувати всі ходи і переваги. Тверезий розрахунок знімає вашу напругу і допомагає визначитися із генеральним життєвим напрямком.

 Лев (23.07 – 23.08)

Блазень, 3 ч, 9 п. Таке враження, що життя для вас тільки починається. Ви радісно святкуєте кожен день вашого буття із близькими людьми, насолоджуєтесь навіть щоденними турботами і повсякденними справами.

Діва (24.08 – 22.09)

Жриця, Імператор, 4 ж. Ваші домашні і колеги можуть потребувати  вашої посиленої уваги. Їм знадобиться ваша мудрість, вміння правильно розподіляти зусилля і делегувати повноваження. Словом, вміло управляти колективом.

 Терези (23.09 – 23.10)

Паж м, 5 ч, король м. Можливе невелике розчарування в людях. Хтось не виправдає ваших сподівань і ви можете досить різко висловлюватися з цього приводу і навіть обрубати всі стосунки. Порада одна – на очаровуйтесь, щоб не розчаровуватися.

 Скорпіон (24.10 – 22.11)

9 ж, 3 ж, 7 ч. Ваші плани і побажання мають залишатися в таємниці, допоки ви остаточно не визначитеся з цілями, і не зробите вже перші кроки до їх реалізації. Не розпиляйтеся на кілька напрямків, зосередьтеся на одному-двох найважливіших.

 Стрілець (23.11 – 21.12)

10 п, 6 м, 8 ч. Справи сімейні чи фінансові можуть покликати вас в дорогу, але це буде досить приємна поїздка у комфортних умовах. Хоч триватиме і не досить довго, але ви встигнете насолодитися усіма принадами подорожі.

 Козеріг (22.12 – 20.01)

Королева ж, Колесо фортуни, король ч. На роботі доведеться досить тісно співпрацювати із начальством, яке побачить вашу добру вдачу і весь потенціал, і вирішить, що вам потрібна допомога у просуванні кар’єрними сходами.

 Водолій (21.01 – 19.02)

Лицар ч, паж ж, Відлюдник. Навколо буде стільки веселих друзів і всіляких принад, але вам захочеться заглибитися в себе і, як тому ведмедю, тихенько перечекати деякий період у власному барлозі, щоб ніхто не тривожив.

 Риби (20.02 – 20. 03)

10 ч, Трансформація, 7 п. В родинній системі мають відбутися зміни. Причом їх старт відбудеться ось-ось, але вони будуть не миттєвими, а дуже поступовими, отже, ви встигнете звикнути. Тож запасіться терпінням і мудрістю.

 Прогноз для України.

Суспільство. Зірка, Сонце П, 8 п П. Все ще живе в людях надія на те, що далі буде краще, віра в себе, свої сили і вихід із нинішньої ситуації. Але є велика занепокоєність щодо роботи і всього, що з цим пов’язано – скорочення, безробіття, невеликі зарплати, затримка виплат.

Політика. Закохані П, 9 м П, 10 м П. Кудись не туди йдуть наші політики. Цього тижня буде зроблено неправильний вибір, за яким послідує чимало проблем. Словом, людям додасться розпачу і відчуття безвиході через якийсь прийнятий закон чи інше важливе рішення.

Економіка. 3 ч П, 9 п, Трансформація. Можливі легковажні перевитрати державних грошей на сумнівні цілі, проте, загальна ситуація досить втішна – гроші в бюджет надходять, накопичуються, щось дозволяє економіці зростати.

Міжнародні справи. 3 м, лицар ч, Блазень. Триватиме загострення стосунків із західними сусідами, проте буде знайдено компроміси і ситуація почне вирівнюватися. Можлива домовленість про перегляд ситуації із самого початку.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.