27 листопада – 3 грудня: даватиметься взнаки наближення виборів – побачимо заявку на лідерство з боку одного політика

Тароскоп з 27 листопада по 3 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Справедливість, 8 п, 10 ч. Нарешті у вас в житті все налагоджується згідно правил рівноваги і справедливості. Ви трохи понервували нещодавно, а нині матимете прекрасний привід відпочити душею і тілом у теплому родинному колі. Та й на роботі не надто напружуватимуть.

Тілець (21.04 – 20.05)

Жриця, 8 ч, Мир. Заглиблення в себе і розмірковування про сенс життя призведуть до внутрішніх змін, які потягнуть за собою і зовнішні прояви. Ви раптом зрозумієте, що потрібно рухатися, зробите перші кроки і світ покаже, наскільки ви для нього цінні.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Фортуна, 3 ч, 9 п. Ви потрапляєте в щасливий потік подій, коли збуваються ваші плани і мрії найнесподіванішим чином. Навколо – радість і святкування,  щастя і достаток. І вам не треба докладати великих зусиль для того, щоб у вашому житті з’явилися приємні події.

Рак (22.06 – 22.07)

Королева ч, королева ж, 6 ч. Навколо вас веселощі і підйом, творчість і креатив, милі, винахідливі і непересічні жінки. І ви разом з ними не сидите на місці, а завжди перебуваєте в творчому неспокої, створюючи нову реальність.

Лев (23.07 – 23.08)

Сонце, лицар п, королева п. Життя сповнене енергії та радості і ви можете насолоджуватися ним повною мірою. Вам нині щаститиме в грошах та контактах. Близькі і просто знайомі допомагають із матеріальними питаннями, виконуючи будь-які ваші бажання.

Діва (24.08 – 22.09)

Сила, 7 ч, король м. Цього тижня у вас буде нагода переконатися у тому, яку потужну силу уяви ви маєте. Варто вам буде чогось побажати, як це все майже миттєво буде здійснюватися. Треба тільки якомога точно сформулювати своє бажання.

Терези (23.09 – 23.10)

5 ж, король ж, Ієрофант. Готуйтеся до протистояння чи до змагань, де ви зможете показати весь свій запал і професіоналізм, але вони будуть для вас на радість. Тим більше, що в результаті цих протистоянь ви отримаєте підвищення статусу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

6 п, 2 м, 4 п. Цього тижня для вас найактуальніше питання – це щедрість. Збагніть для себе чому ви економите і на чому, для чого вам шкода грошей і для кого? І почніть проявляти щедрість, спочатку хоча б по відношенню до себе, а потім вже і щодо інших.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Паж п, 7 ж, Суд. За свої гроші нині доведеться поборотися, відстоюючи право на чесно зроблене.  Але від того, як ви поведется,  залежить ваше подальше просування. Тому будьте настійливими, але толерантними, переконливими і  аргуменованими.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Лицар м, паж м, туз п. Будьте готові до гострих висловлювань щодо вас і вашої роботи – комусь захочеться додати перцю до ваших стосунків. Дозвольте людям висловитися і подякуйте їм за це, бо вони вам роблять велику ласку – вказують на слабкі місця.

Водолій (21.01 – 19.02)

3 п, 6 м, 8 ж. Налаштовуйтесь на активну роботу у творчому колективі, коли кожен із членів команди додаватиме щось своє і разом вийде новий креативний продукт. Можлива недалеко подорож, яка задовольнить давню цікавість і здійснить заповітну мрію.

Риби (20.02 – 20. 03)

Місяць, Помірність, паж ж. Не зважайте на таємничість і непередбачуваність цього періоду, він для вас буде досить сприятливим, тільки залишайтеся спокійними і врівноваженими, оскільки для вас готують випробування на рівновагу.  Тоді і зростання буде, і прибуток, і розвиток.

Прогноз для України.

Суспільство. 3 м, 4 м, Закохані. Після розчарувань, протистоянь і зворушень настає досить спокійний період. Часом будуть сплески активності і загострення, проте все досить швидко заспокоється.

Політика. Блазень, король м, 2 п. Знову даватиметься взнаки наближення виборів. Відбувається початок якогось руху і серйозна заявка на лідерство з боку одного політика. Але знову ж таки – маніпуляційними методами.

Економіка. Туз м, туз п, Помірність П. З’являються нові ідеї щодо поліпшення економічної системи. Щоправда, вони знову пов’язані із запозиченнями і загальну ситуацію не рятують.

Міжнародні справи. Трансформація П, паж ж П, лицар ч П. Хитрощами і лестощами нас намагатимуться окрутити, приспавши пильність. Буде спроба перезавантаження системи, мовляв, це добрий хід, насправді – це відкат назад.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.