4-10 грудня: хтось з політиків зіткнеться із забороною в’їзду чи виїзду

Тароскоп з 4 по 10 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви перебуватимете в досить дружному середовищі, коли вас оточують приємні товариські люди, гарна родина, і навіть колеги приязні, при тому, що є між вами певна конкуренція, віддають належне вашій майстерності і професіоналізму.

Тілець (21.04 – 20.05)

Зверніть увагу на своє особисте життя, воно нині заграє яскравими фарбами. Вам захочеться чогось нового і непередбачуваного, і ви вже і самі не знатимете, чи то білими і пухнастими бути, чи показати всі свої зуби і кігті.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можливі подорожі, у тому числі і за кордон, які докорінно можуть змінити ваше життя. Насправді, зміни вже давно назріли, і ви даремно їх боялися. Цей тиждень покаже, наскільки світлими і щасливими можуть бути наслідки таких змін.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви надзвичайну увагу приділяєте роботі і стали вже справжнім майстром у своїй царині, ви отримуватимете неабияке задоволення від своєї діяльності, тільки не забувайте відпочивати чи час від часу щось змінювати, щоб дивувати людей.

Лев (23.07 – 23.08)

Тиждень видасться трудовим, хоч навантаження і буде помірним. Проте, ви все встигаєте, всі ваші задуми втілюються, ще й неабияку винагороду встигнете отримати. а найприємніше, що все це самотужки, на власних плечах і без допомоги сторонніх осіб.

Діва (24.08 – 22.09)

Вас цього тижня надихатимуть близькі люди і колеги, разом з ними ви багато чого зможете придумати і зробити. І хоч гроші за це поки вам поки не світять, проте, з часом ви отримаєте не лише відшкодування своїх витрат, але й непоганий заробіток.

Терези (23.09 – 23.10)

Вам сподобається змагатися у конкурентній боротьбі з колегами, хоч наслідки можуть бути дещо сумними – не завжди вам вдасться бути переможцем. Проте, спротив додає вам сил і з’являється бажання починати все спочатку.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Опинитеся у центрі уваги і почуватиметесь переможцем, вам вдасться подолати важливий рубіж у вашому житті, за яким послідує бажання дещо відпочити. Проте, для цього у вас буде обмаль часу – вам знову запропонують якісь вигідні угоди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Хоч сили у вас зараз і багато, проте залиште її в резерві, не кидайтеся в крайощі, а краще зосередьтеся на чомусь одному. приміром, на стосунках, які зараз переживають свій злет. Ви почуватиметесь щасливими і гармонійними – збережіть це відчуття.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви вже вийшли на певний рівень досягнень, закріпилися там, і тепер стоїть питання, як зберегти надбання, не розпорошити блага та гроші і не злякати удачу.  Фортуна нині на вашому боці, тому дійте рішуче і впевнено.

Водолій (21.01 – 19.02)

Тиждень буде настільки щедрим на гроші і всілякі подарунки від рідних і колег, що невільно закрадеться думка, що це не на добре, шукатимете відповіді на запитання – а де тут підвох, в чому обдурять?

Риби (20.02 – 20. 03)

Ділові пропозиції, які ви отримаєте цього тижня, будуть доволі перспективними, але не скороспілими. Приготуйтеся до досить тривалого процесу становлення, коли ви встигнете і відпочити,  попрацювати, і покомандувати.

Прогноз для України.

Суспільство. Туз м П, 2 ж, Колесо фортуни. Відчуватиметься невелика в’ялість, так ніби не надто багато енергії нині в людях, але це нормальний стан для початку зими. Насправді, настає добрий період для аналізу попередніх помилок і здобутків, і для складання планів на майбутній рік.

Політика. 4 ч П, Суд, 6 м П. Зростання активності деяких осіб зумовлене бажанням перейти врешті на зовсім інший рівень, чи як б простіше висловитися – жадоба влади. Хтось з політиків зіткнеться із забороною в’їзду чи виїзду.

Економіка. Сила, 2 м п, Башта П. Справи в цій сфері покращуються, починається рух вперед після тривалого застою, хоч якісь процеси і вимагатимуть руйнації. Проте, без руйнування старої системи і старих зв’язків не буде і створення нового.

Міжнародні справи. Паж м П, Трансфрмація, 5 ж П. Відбуваються трансформаційні процеси. Суперечки і критика нині затихають і є прагнення до того, щоб щось змінити на краще через компроміс.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.