11-17 грудня: повернення якихось активів до бюджету і відновлення досить непоганого потоку грошей

Тароскоп з 11 по 17 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

8 ж, 6 ж, Імператриця. Всі ваші сподівання щодо слави і грошей раптом здійсняться, причому, це відбудеться настільки швидко і таким несподіваним чином, що будете довго дивуватися. Просто прийміть той факт, що ви варті всього, що приходить у ваше життя.

Тілець (21.04 – 20.05)

Туз ж, 9 ч, Блазень. Розпочинайте нову справу, хоч всі навколо можуть вас стримувати і сіяти сумніви. Використайте свій запал для того, щоб наважитися на кардинальні зміни. І будьте впевнені – у вас все вийде найкращим чином.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Лицар п, 2 ч, паж ч. Тиждень, сприятливий багатьма можливостями у сфері фінансів та почуттів. По-перше, вам вдається сформувати собі надійну матеріальну базу, а по-друге, ваші стосунки переживатимуть справжній розквіт.

Рак (22.06 – 22.07)

Король ж, королева ч, 6 ч. Вас весь тиждень оточуватимуть приємні компанії дуже чуйних і розумних людей, які підтримають ваші починання. Також ви можете опинитися в товаристві людей із вашого минулого, навіть з дитинства.

Лев (23.07 – 23.08)

8 м, 10 ж, лицар м. Будете почувати себе дещо змученими – надто вже багато термінової роботи на вас навалиться. Та ще й такої, що іншим не передоручиш – тільки самому можна зробити. Тому тут можуть допомогти тільки холодний розрахунок і таймменеджмент.

Діва (24.08 – 22.09)

Закохані, 5 ж, 6 п. Ситуація на роботі вимагатиме зробити вибір, з ким ви будете – чи то з угрупуванням, яке грається в змагання і конкуренцію і виштовхують одне одного, чи то із людьми, які діляться знаннями і досвідом, допомагають одне одному.

Терези (23.09 – 23.10)

Королева м, Диявол, 4 м. Цього тижня вам захочеться дещо розслабитися в компанії з розумною жінкою – вволю наговоритися, трохи почудити, можливо, послабити лещата контролю і дозволити собі трохи більше, ніж зазвичай. Дозволяйте і відпочивайте!

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сила, паж п, 7 п. Доведеться запастися терпінням. Хоч сил у вас нині чимало, але, оскільки ви будуєте зараз надійну матеріальну базу, то будуйте все поволі і на правильній основі. Зростання відбувається повільно, але буде неухильним.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Маг, Суд, 2 ж. Матимете можливість піднятися нагору кар’єрними сходами. Ваш високий професіоналізм і амбіції помітять і запропонують зробити крок вперед. Обдумайте все, як слід, відповідь можете ще не давати, але через пару тижнів – обов’язково.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сонце, туз м, Повішений. В голову приходять чудові ідеї, але з їх втіленням доведеться ще почекати, поки сформуються сприятливі обставини. Просто насолодіться процесом створення чогось нового, пошуку креативних рішень, нового погляду на цей світ.

Водолій (21.01 – 19.02)

Відлюдник, 3 ж, туз п. Захочеться побути трохи на самоті, подумати над тим, у якому напрямку далі рухатися. Тим більше, що ви стоїте на порозі досить успішного життєвого періоду, особливо в матеріальному плані.

Риби (20.02 – 20. 03)

Король ч, 4 ч, 2 п. Якщо ваші стосунки із близькими людьми дещо приїлися і перетворилися на рутину, спробуйте внести елементи гри. І забудьте про категоричність – зараз краще проявляти чудеса гнучкості і розбиратися в тому, що хочуть інші.

Прогноз для України.

Суспільство. 5 ч, Повішений, Справедливість. На людей немов прозріння сходить, з’являється нове бачення ситуації і прагнення справедливості.

Політика. 7 ч, 9 ч, Башта. Відбуватимуться руйнівні процеси – маски скинуто, всі з усіма сваряться, показуючи власні не надто приємні обличчя. Причому, вся ця руйнація системи, схоже, багатьом дуже подобається.

Економіка. 5 п П, 7 м П, 6 ч. Повернення якихось активів до бюджету і відновлення досить непоганого потоку грошей. В цілому спостерігаються досить позитивні тенденції.

Міжнародні справи. Ієрофант, 7 ж. 6 м П. Україна відстоюватиме власні інтереси і вступатиме в союз, який сприятиме зміцненню обороноздатності.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.