18-24 грудня: розсудливість і передноворічний настрій переможуть спроби розхитати, розбурхати людей

Тароскоп з 18 по 24 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король ж, 6 ч. 3 ч. Приводів для святкування у вас буде все більше. Та й настрій буде відповідний, як у дитинстві, коли з відкритим серцем очікуєш на щось прекрасне в цьому житті. Але на відміну від дитинства, нині ви все прекрасне можете створити власноруч.

Тілець (21.04 – 20.05)

Колісниця. 6 п, 4 ч. Навколо  вас вируватиме бурхливе життя, затягуючи вас у вир подій. Не забудьте у цьому коловороті потурбуватися про тих, хто потребує вашої уваги – приготувати сюрпризи близьким. І про себе не забути – потішити якимось приємним подарунком.

Близнюки (21.05 – 21.06)

10 ч, король ч. 8 п. Улюблена робота і надійна родина – чого ще людині потрібно для щастя? Цього тижня у вас буде привід потішитися тому, що у вас є гарна стабільна робота, також знайдете час порадіти сімейній ідилії і домашньому затишку.

Рак (22.06 – 22.07)

7 п. паж ж, 8 ч. Нині не спішіть, насолодіться життєвими процесами, які вас оточують. Помилуйтеся природою, вирушайте у невеличку мандрівку, хоч до найближчого лісу і парку, відчуйте плин часу і радість від того, що ви живете на цій землі.

Лев (23.07 – 23.08)

Королева ж, Закохані, Імператор. Доведеться зробити досить серйозний вибір між почуттями і обов’язком, між кар’єрою і родиною, між прагматизмом і фантазією. Але який вибір ви б не зробили, пам’ятайте, що ваш шлях принесе вам хороший досвід.

Діва (24.08 – 22.09)

5 ж, 3 ж, Сила. У вас зараз досить енергії, наснаги і харизми для підтвердження власної майстерності. Тому сміливо вирушайте на будь-які змагання, доводьте усьому світу свій високий професійний статус і досягайте успіху.

Терези (23.09 – 23.10)

Диявол. 7 ж, Башта. Сміливо руйнуйте усі тенета залежності, які вам заважають рухатися вперед. Відстоюйте власне право бути собою і свої переконання. Навіть якщо доведеться відмовитися від якихось звичних речей.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

8 м, Відлюдник, Жриця. Вихід із ситуації, що склалася, виявиться непростим. Доведеться застосувати всю свою інтуїцію і внутрішні резерви, заглибитися у власну підсвідомість і там пошукати відповіді на запитання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

2 ч, 5 ч, 10 ж. Величезна кількість роботи, яку вам доведеться терміново переробити, дещо завадить повністю розслабитися і присвятити час родині та коханим. Але не сумуйте, а наполегливо працюйте – наступного тижня вже стане легше.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зірка, 4 ч, 4 п. На ці свята вам краще не розкидатися грошима. Буде достатньо того, що ви подаруєте собі та іншим відпочинок. А він може бути зовсім скромним – провести час у тиші і спокої і насолодитися красивими пейзажами.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сонце, Справедливість, лицар п. Цей тиждень порадує подарунками і преміями, а також щасливими можливостями, які несподівано вам підвернуться. Загалом пануватиме досить піднесений настрій і у вас буде чимало приводів порадіти життю.

Риби (20.02 – 20. 03)

2 ж, Блазень, 8 ж. Готуючись до завершення року, не забудьте запланувати нові звершення на рік грядущий. Пропишіть всі свої бажання, цілі, наміри, а також шляхи, яким чином ви будете їх досягати, включно з термінами і відчуттями, коли все збудеться.

Прогноз для України.

Суспільство. Лицар ж П, туз ч, Помірність. Будуть і далі намагання розхитати, розбурхати людей, але загальна розсудливість і передноворічний настрій все ж переможуть.

Політика. 7 ж, 10 м, Трансформація П. Складається враження, що сили, зацікавлені в руйнуванні системи, і далі докладатимуть сил до того, щоб все розвалити. Може пролитися кров…

Економіка. 5 ж, 8 ж П. 7 п. Наша економічна і фінансова системи потребуватимуть захисту, хтось намагатиметься зайвий раз перевірити її на слабо і зламати. Сподіватимемось, що фаховість і швидкодія спеціалістів цього не допустять.

Міжнародні справи. Король м П, 2 м П, 10 ч. Отримаємо на горіхи від міжнародних партнерів за якісь неправомірні і самоуправні дії. Зрештою, далі ай-я-яй справа не дійде, всі надто поблажливо налаштовані.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.