25 по 31 грудня: в стосунках з міжнародним співтовариством на нас очікують неабиякі зміни

Тароскоп з 25 по 31 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

7 п, 2 п, 7 ч. Цей тиждень не буде для вас активним. Його краще провести у спокійному і врівноваженому стані, насолоджуючись ледачим спокоєм і тільки інколи висовуючи носа назовні і то, тільки для шопінгу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Фортуна, туз ж, королева п. Завершення року подарує вам цілий каскад щасливих подій, які додадуть вам у життя чимало хвилюючих шансів. Словом, почуватиметесь, немов у казці – ваші здібності розкриваються і досить добре винагороджуються.

Близнюки (21.05 – 21.06)

3 ч, 8 п, 6 п. Схоже, що весь передноворічний тиждень для вас буде досить бурхливим – якесь суцільне піднесення і святкування. А ще згори посиплеться щедрий грошовий і подарунковий дощ, тож підставляйте руки.

Рак (22.06 – 22.07)

2 ч, туз ч, паж ч. Фінал року виявиться для вас досить романтичним періодом, сповненим приємних зустрічей, розмов, почуттів. Ваше серце вже давно готове до подібних пригод, тож ідіть назустріч новому роману.

Лев (23.07 – 23.08)

Відлюдник, Помірність, Місяць. Вам не по душі нині будуть гучні святкування і бурхливі застілля, захочеться побути наодинці з собою, зазирнути всередину і знайти там спокій і мудрість. Тому бувайте більше вдома і не плануйте подвигів найближчого тижня.

Діва (24.08 – 22.09)

Жриця, Справедливість, туз п. Інтуїція та вміння налагоджувати зв’язки нині допомагають вам досягати успіху. Ви отримуєте винагороди, на які і не сподівались, тільки завдяки тому, що змогли передбачити хід подій і порухи людських душ.

Терези (23.09 – 23.10)

3 п, 6 ж, 5 ч. Ви дуже багато працювали останнім часом, але все це не даремно – вашу наполегливу працю буде винагороджено. До того ж вам доведеться виступати перед людьми і отримати свої 15 хвилин слави.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

4 п, 6 м, Повішений. Цей тиждень краще провести десь подалі від дому – в гостях, чи в подорожах. Це вам допоможе подивитися на своє життя і світ з нової точки зору, отримати якесь осяяння. Тому обов’язково вирушайте в дорогу, не економте на цьому.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ієрофант, Імператриця, 5 ж. Ви прийшли до завершення року із чималими досягненнями, запаслися майном і грошима, здобувши корисний досвід. Не забудьте офіційно оформити всі свої здобутки, підписавши всі потрібні папери.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Блазень, паж ж, королева м. Розпочинайте нове життя вже зараз, не чекайте якихось дат та приводів. Ви вже давно готові до того, щоб вирушити у новому напрямку, тому сміливо прямуйте, самостійно обираючи шлях и отримуючи по дорозі задоволення від процесу.

Водолій (21.01 – 19.02)

8 ж, Імператор, 4 м. Перша половина тижня буде насиченою – робота, турботи, відповідальність, яка раптом на вас звалиться, не дадуть розслабитися. Але потім, впоравшись із усім, ви заляжете на дно і проведете свята, здебільшого, у горизонтальному положенні.

Риби (20.02 – 20. 03)

8 ч, 1 п, Трансформація. Не сидіть вдома, вирушайте кудись світ за очі – до друзів, родичів, у незнайоме місце, лише б змінити звичний триб життя і відчути щось нове у житті. Гроші на всі ці зміни і розваги у вас знайдуться.

Прогноз для України.

Суспільство. 6 п П, Імператриця, лицар ж. Можуть бути невеликі складності із поверненням давніх заборгованості, але це тимчасове явище. Загалом люди почуватиметься щасливими, задоволеними, радітимуть і святкуватимуть.

Політика. 5 ч, 7 ж П,  8 п. Незважаючи на свята, багато хто з політиків скористається зайвим приводом використати новорічні свята для додаткового піару. А хтось ще й в якийсь словесний двобій вступить із опонентами.

Економіка. 2 ж, 4 ч, Маг п. Зайвий раз буде можливість переконатися у непрофесіоналізмі нинішньої команди, що очолює економічний блок. Проте, з’явиться надія на краще.

Міжнародні стосунки. Трансформація, Відлюдник, 5 п. Схоже,  що в стосунках з міжнародним співтовариством на нас очікують неабиякі зміни. Грошей дають все менше, спонукають до самостійних дій.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.