1-7 січня: поважний персонаж із світової політики допоможе Україні знайти швидкий вихід із непростої ситуації.

Тароскоп з 1 по 7 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

6 ч, лицар м, 6 м. Вам захочеться змінити шал і швидкість останніх днів на щось тепле і світле. Особливо вам зігріють душу спогади про дитинство. Тож ви можете вирушити до родичів, які вам допоможуть пригадати все і розділити з вами тепло сердець.

Тілець (21.04 – 20.05)

Жриця, туз м, 3 ж. Глибинне занурення в себе допоможе вам налагодити усі зв’язки в голові і, зрештою, посиливши мозкову діяльність, активізувати інтуїцію. Раптом ви знайдете шляхи вирішення давніх проблем, в голову прийдуть чудові ідеї і нові перспективні плани.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Королева п, Імператриця, Закохані. Перший тиждень нового року принесе вам стабільні фінансові надходження, приємні подарунки і вирішення давніх майнових питань. Щоправда, доведеться зробити непростий вибір, але ваша мудрість вам допоможе правильно визначитися.

Рак (22.06 – 22.07)

Король м, 9 ж, Зірка. Прислухайтесь до того, що буде говорити і пропонувати цього тижня ваш приятель, розумний і підприємливий. Це може захистити вас і дати надію на здійснення одного давнього і дуже бажаного задуму.

Лев (23.07 – 23.08)

6 п, 7 ж, 4 ч. Не відмовляйтеся від грошей, подарунків і розваг, що вам пропонуватимуть, погоджуйтесь на все. Зрештою, скажіть «так» усьому новому, що прийде у ваше життя цього тижня. І цей світ вже ніколи не буде таким, як раніше.

Діва (24.08 – 22.09)

Сила, Імператор, Справедливість. Один із найпотужніших періодів у цьому році, коли ви зможете подолати будь-які перепони, коли на вашому боці буде правда і справедливість. Тому скористайтесь тим, що зараз ви на коні і втілюйте в життя найвідповідальніші задумки.

Терези (23.09 – 23.10)

Королева м, 8 ж, Відлюдник. Поява у вашому житті розумної і активної приятельки допоможе вам досягнути давно омріяної мети – ви легко і швидко впораєтесь із усіма складностями. Проте, після таких напружених днів захочеться надовго заховатися від людей.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Маг, Суд, Колесо фортуни. Вам видасться шанс розкрити свої здібності, показати усьому світу, якими непересічними талантами ви володієте. І вони не залишаться непоміченими і послужать вам трампліном до досить високого злету і цілої низки приємних несподіванок.

Стрілець (23.11 – 21.12)

2 ч, 10 ч, король ж. Родина та стосунки нині для вас будуть найголовнішими. Знайдіть можливість побути разом з рідними та коханими і не важливо, скільки ви грошей витратили на подарунки чи святкове частування. Просто відчуйте щастя від того, що у вас є сім’я.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Повішений, 10 ж, 7 ч. Незважаючи на свята, виявиться, що у вас буде чимало роботи і зовсім мало часу. Але її всю ніколи не переробиш, тому знайдіть час на визначення пріоритетів, мрії та відпочинок. Згодом ви впораєтесь з усім, а зараз – збавте оберти.

Водолій (21.01 – 19.02)

9 п, Помірність, туз ж. Ви навчились насолоджуватись зовсім незначними речами – скромною їжею, спокоєм у родині, теплом у домі. Але зовсім скоро спрацює чарівний пендель і ви вирушите на штурм чергових висот і здобутків.

Риби (20.02 – 20. 03)

2 м, 4 м, Сонце. Тиждень видасться спокійним і родинним. Не треба буде нікуди особливо бігти, занадто напружуватись – відпочивайте собі, набирайтесь сил. Всі невирішені питання поставте на паузу – вони вирішаться згодом самі собою.

Прогноз для України.

Суспільство. 7 п П, Справедливість, паж ж п. Люди вимагатимуть справедливості і негайно. Можливі бурхливі зясування стосунків, які можуть призвести до руйнівних тенденцій.

Політика. Відлюдник, Ієрофант, туз ч. Знаходиться той, хто може завоювати людську прихильність і вийти до людей з відкритим серцем.

Економіка. 6 м, лицар м, Помірність п. Відбувається певний перехідний період, коли витрати переважають над прибутками.

Міжнародні стосунки. Імператор, 4 м П, 8 м. Поважний персонаж із світової політики допоможе Україні знайти швидкий вихід із досить непросто ситуації.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.