8-14 січня: у світі може загостритися міжнародна ситуація

Тароскоп з 8 по 14 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Відлюдник, лицар м, Диявол. Тиждень буде досить суперечливий. Спочатку вам захочеться втекти від світу і десь усамітнитися. Потім все зміниться кардинально – ви будете готові рватися в бій і взагалі пуститися берега – підете в загул.

Тілець (21.04 – 20.05)

Сила, Помірність, лицар ч. Тиждень буде вдалим – ви добре відпочили і набралися сил і тепер можете гори звернути, незважаючи на те, що робота може видаватися досить нудною. А тут ще й романтичні настрої пануватимуть і надихатимуть вас на подальші подвиги.

Близнюки (21.05 – 21.06)

4 п, король ж, 8 п. Зберігайте усі гроші, що зараз приходять до вас, скоро вони вам дуже знадобляться на здійснення ваших заповітних мрій. Роботи нині буде чимало. Хай копіткої та рутинної і не такої цікавої, втім, налаштуйтеся на тривалий процес, який буде фінансово успішним.

Рак (22.06 – 22.07)

4 м, паж ч, Імператор. Ви вмієте добре розслаблятися і це нині зіграє дуже важливу роль у ваших особистих стосунках. Отримаєте, можливо, несподівану пропозицію від ваших прихильників чи прихильник,  які бачитимуть в вас лідера.

Лев (23.07 – 23.08)

10 ж, паж ж, Мир. Готуйтеся до напруженого тижня, сповненого тяжкої праці, яка, втім, буде вам у радість і принесе результати – ви, врешті, здобудете те, про що давно мріяли. Особливу увагу зверніть на свої мрії щодо закордонного вояжу.

Діва (24.08 – 22.09)

Колесо фортуни, 9 ж, королева ч. На вас очікує період щасливого везіння. Вам незбагненним чином талантиме в усьому, за що б ви не бралися. Не забувайте тільки зберігати результати свого таланту і подякувати близьким за підтримку.

Терези (23.09 – 23.10)

Жриця, Ієрофант, 7 ж. Присвятіть цей тиждень заглибленню в себе у пошуках відповідей на важливі запитання. Довіртесь своїй інтуїції і тій інформації,  що приходитиме, вона допоможе вам стати сильнішими і подолати усі перепони до вашої мети.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

2 п, 6 м, 6 п. Якщо ви намітити на цей тиждень мандри, то вони будуть досить вдалими – легкими і приємними. Ви і світ побачите, і себе покажете, дотримаєтесь усіх запланованих пунктів подорожі, словом, із задоволенням і користю витратите гроші.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сонце, 8 ж, 4 ч. Із новими силами ви візьметеся за виконання звичних обовязково і вас все вдаватиметься – до вас приходить потрібна інформація і ви швидко досягаєте намічених планів. Але не зловживати роботою, давайте собі можливість відпочивати.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Туз ч, Імператриця, король м. Тиждень, сповнений почуттів, радісних відкриттів у емоційній сфері, відчуття наповненості і щастя. Зустрічі із впевненими, розумними і підприємливими людьми зроблять ваше життя дуже насиченим, а цей тиждень – памятним.

Водолій (21.01 – 19.02)

3 ч, 9 п, 8 м. З одного боку, суто жіноча компанія, де ви опинитеся цього тижня, допоможе вам розслабитися і весело провести час. Але ті ж самі люди змусять зібратися і активізувати для того, щоб вийти з глухого кута, куди ви самі себе загнали.

Риби (20.02 – 20. 03)

2 м, Маг, 9 ч. Невелика пауза на початку тижня може вас дещо дестабілізувати, проте далі на вас очікує досить активна робота, де вам доведеться проявляти усі свої професійні компетенції. Втім, не забуватимете і розслаблятися, продовжуючи святкувати.

Прогноз для України.

Суспільство. Суд, Закохані, Повішений П. Насуваються серйозні зміни. Людей змусять робити серйозний вибір, пов’язаний із тим, чи захочемо ми дорослішати і підніматися вгору до зростання чи так і будемо малими нерозумними дітьми, якими опікуються.

Політика. 10 м П, Справедливість, Місяць П. Активізуються питання суда і справедливості, витягуючи назовні всі наші страхи щодо спілкування з державними інституціями.

Економіка. 3 ч П, муз м П, королева п П. Якось кепсько буде у цій галузі – перевитрачання коштів, спрямування їх зовсім не на ті цілі, а потім знизування плечима від власної безгосподарності.

Міжнародні справи. Мир П, 6 м П, 3 ж П. У світі відбуватимуться досить серйозні речі, які можуть вплинути і на нас. Чи то знову загостриться протистояння між США та КНДР чи то на сході хтось мутитиме воду…

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.