15-21 січня: суспільство намагатимуться підкупити

Тароскоп з 15 по 21 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король ж, 6 ч, туз п. Незважаючи на всю вашу серйозність і відповідальність, цього тижня у вас з’явиться можливість повернутися в дитинство і відчути на собі всі його дива, коли збуваються найзаповітніші мрії і таким чином, як би вам того хотілося.

Тілець (21.04 – 20.05)

Закохані, королева п, Суд. Цього тижня ви зробите важливий вибір, який стосуватиметься ваших стосунків із грошима і способів їх надходження. Від цього вибору залежить, чи підніметесь ви на сходинку вище, чи залишитесь на тому ж рівні, що і були.

Близнюки (21.05 – 21.06)

10 п, Маг, паж ч. Ваш професіоналізм додасть вам впевненості і грошей, яких цього тижня буде чимало. Також потішить активізація романтичних мотивів – хтось вам може освідчитися і це принесе вам неабияке задоволення: моральне і фізичне.

Рак (22.06 – 22.07)

3 ч, Повішений, 4 м. цього тижня вистачатиме всього – і бурхливих святкувань у вузькому колі друзів, і спокійного відпочинку на самоті, і креативної праці, коли вам захочеться створити щось нове і несподівано, подивувавши світ своїми талантами.

Лев (23.07 – 23.08)

7 п, 6 п, лицар ч. Ваш спокійний і врівноважений стан, здатність вичікувати замість того, щоб бездумно рватися вперед, принесуть вам цього тижні певні дивіденди у вигляді грошей, подарунків і романтичних стосунків, сповнених ніжності і гармонії.

Діва (24.08 – 22.09)

Лицар п, туз м, 9 ж. Ідея, яка відвідає вашу ясну голову, має всі шанси перетворитися на досить успішний проект, що принесе вам гроші. Тому зробіть цього тижня вже перші кроки для втілення її в життя. І головне – ні з ким не діліться навіть думкою про це.

Терези (23.09 – 23.10)

Диявол, 2 п, 6 м. Хтось намагатиметься маніпулювати вами і сприятиме тому, щоби ви потрапили у залежність. Проте, у вас вистачить сил протистояти цим намаганням – ви, як людина досить прозорлива і волелюбна, розпізнаєте всі хитрі наміри.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Королева ж, туз ч, 7 ч. Вас потягне кудись у бік емоцій і почуттів. Можливо, починається якась нова чуттєва історія і ви перебуватимете у полоні приємних фантазій, які можливі на самому старті стосунків. То насолодіться цими почуттями повною мірою!

Стрілець (23.11 – 21.12)

3 п, паж п, туз ж. Йдете на роботу, як на свято, адже тут на вас очікують творчі завдання, чудові стосунки, та й гроші непогані намічаються, завдяки одній заманливій пропозиції і вашій підприємливій жилці. Працюйте, поки є бажання і запал.

Козеріг (22.12 – 20.01)

10 ч, 4 ч, король п. Сімейне життя тішитиме стабільністю і відчуттям єднання, хоча на певному етапі це може і дещо набриднути. Але у вас є спасіння – ви з головою занурюєтесь в роботу і проявляєте усі свої ділові якості, заробляючи досить непогані гроші.

Водолій (21.01 – 19.02)

9 ч, Колісниця, Жриця. Тривалий відпочинок вам пішов на користь – після затяжних і бурхливих святкувань врешті захочеться працювати і руками, і голово. Тож ви швидко увійдете у виробничу колію і візьметесь за давно відкладені справи.

Риби (20.02 – 20. 03)

Королева ч, Трансфрмація, 6 ж. Спілкування із приємною душевною жінкою можуть змінити ваше життя досить кардинально – ви вирішити змінити все. І що би там не говорили оточуючі – ви почуватиметесь переможцем над ситуацією.

Прогноз для України.

Суспільство. Туз п, 6 п, 7 п П. Людей намагатимуться підкупити. Раптом ні сіло ні впало, почнуть піднімати усім бідним і знедоленим зарплати, виплати, обіцяти золоті гори.

Політика. Помірність, туз м П, лицар ж. Почнуться дуже виважені виступи перших осіб, може, навіть, президент наважиться на прес-конференцію із розясненням того, що відбувається в країні. І це проходитеме на тлі досить різких і звинувачувальних заяв певних політиків.

Економіка. Паж ч, туз ж, 7 ч П. Надходять певні пропозиції щодо порятунку економічної системи, проте, немає політичної волі і бажання нічого робити. Вийде назовні ще одна цікава подробиця щодо фінансових нечесних оборудок ділків біля влади.

Міжнародні справи. 6 ж П, 10 ж, 5 ч П. Країна буде у стані програшу – нам все менше довіряють, грошей не дають, доводиться все тяжке самим викручуватись.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.