22-28 січня: з’явиться інформація про те, що світова спільнота нам таки збирається давати гроші

Тароскоп з 22 по 28 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Сонце, Диявол, 6 ж. Для вас нині сонце світить особливо яскраво, та і ви самі почуватиметесь настільки сонячно, що захочеться поділитися радістю з іншими. Тільки правильно вибирайте тих, з ким ділитися своїми перемогами.

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар п, 9 п, 2 п. Цей тиждень виявиться надзвичайно грошовитим – вас з усіх боків оточуватимуть можливості поповнити свій бюджет: від досить скромних і незначних до грандіозних. Тому скористайтеся хоч частиною з них – і відчуєте себе по-справжньому шикарно.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зірка, Відлюдник, Імператор. Проведіть частину цього тижня у роздумах на самоті, сконструюйте собі в думках те майбутнє, яке б ви хотіли. І зробіть вже перші кроки для здійснення задуманого, а там вже і надійні помічники до вас приєднаються.

Рак (22.06 – 22.07)

8 п, Ієрофант, королева ж. Будете нині працелюбні і ретельні у дотриманні усіх правил, проведіть тиждень у роботі і навчанні чомусь новому. І побачите, як це позитивно впливатиме на розвиток вашої справи, як збільшиться кількість ваших клієнтів і прихильників.

Лев (23.07 – 23.08)

3 п, туз ч, Імператриця. В роботу вкладатимете душу. Ви вже скучили за виробничими справами, за напруженою роботою, за колективними ідеями та творчістю, тому викладатися на повну. А натомість отримаєте відчуття щастя, наповненості і потрібності.

Діва (24.08 – 22.09)

10 п, лицар ч, 6 м. Ви ще не зовсім розібралися з усіма родинними справами, тому можете вирушити у мандри зі своєю сім’єю, або відвідаєте далеких родичів, які вас тепло і гостинно зустрінуть, подарунків нададуть.  Словом,  гарно проведете час.

Терези (23.09 – 23.10)

8 ч, туз м, 7 ч. Навіть якщо ви були змушені відступити, не хвилюйтесь – попереду чимало цікавого. Ідея, яка відвідає вашу голову цього тижня, буде дуже перспективною, ви обиратимете, яким чином її реалізувати.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Справедливість, король ч, туз ж. Юридичні та бюрократичні справи цього тижня будуть вирішені на вашу користь, якщо залучити для допомоги приємного і душевного помічника. Також можна розпочинати нові справи – сил та наснаги у вас буде вдосталь.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Помірність, 5 ч, 10 ж. Перед тим, як увімкнути на повну потужність свою силу і взятися за роботу, проведіть певний час на знижених обертах. Не варто одразу кидатися виконувати всі свої обовязки, ще й обовязки інших брати на себе.

Козеріг (22.12 – 20.01)

3 ж, 7 п, 6 п. Те, що ви посієте у своєму житті цього тижня,  досить скоро проросте. Тому сійте все, що вам потрібно – ніжність, любов, гроші, щедрість, увагу. І віддавайте це все іншим щедрою рукою, усвідомлюючи, що це все повертається до вас, примноженим.

Водолій (21.01 – 19.02)

Паж ч, 4 ч, лицар м. Пропозицію, яка надійде вам цього тижня ви зустрінете без великого ентузіазму, хоча вона таїть в собі досить непогані перспективи і може вас досить швидко піднести на вищий рівень. Тому не спішіть відмовлятися.

Риби (20.02 – 20. 03)

Жриця, 5 ж, король м. Вам, як людині розумній і розважливій, доведеться втихомирювати пристрасті, що вируватимуть навколо. Хтось із вашого оточення захоче помріятися впливом і вагою в суспільстві, а ви покажете хто насправді старший.

Прогноз для України.

Суспільство. Туз п П, королева м, паж ч. Нині більшість люду переживає через погіршення фінансового стану і зростання долара, проте, настрій і впевненість піднімуть заяви політично активної розумної жінки з цікавими пропозиціями.

Політика. Зірка, 4 ж П, Колісниця. Схоже, що розпочався сезон обіцянок. Людям даватимуть надію на швидке поліпшення їх стану, проте, це будуть порожні популістські обіцянки-цяцянки.

Економіка. Король п, 6 ж П, 7 ж П. Можлива заміна гравців на фінансовому полі, поява досвідченого фахівця, який втім, не гарантуватиме легкого життя. Навпаки, економічна ситуація може ще погіршитися.

Міжнародні справи. 3 м П, 10 ж П, 2 п П. Ситуація з ігноруванням України дещо вирівнюється, можливий спад напруження і певні кроки в бік налагодження стосунків, зокрема, з’явиться інформація про те, що нам таки збираються давати гроші.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.