29 січня – 4 лютого: чи то знову якісь комунальні платежі піднімуть, чи правила нарахування субсидій переглянуть

Тароскоп з 29 січня по 4 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Суд, Маг, 8 м. У професійній діяльності є всі шанси піднятися на сходинку вище, тобто заявити про себе, як про доброго фахівця і обійняти якусь посаду. Щоправда, перший час перебування на посту може виявитися досить непростими.

Тілець (21.04 – 20.05)

Відлюдник, паж м, лицар п. Обставини змусять вас трохи попрацювати мізками, сховавшись подалі від усього світу. До вас можуть прийти прекрасні ідеї щодо того, як заробити грошей і створити надійну фінансову базу на майбутнє.

Близнюки (21.05 – 21.06)

2 ж, туз п, 9 ч. Раптово на вас нападуть гроші, просто якийсь мішок із подарунками і купюрами буквально звалиться вам на голову, додасть відчуття впевненості у собі і переконає у тому, що ви варті не лише добрих слів, але і цілком заслуженого свята.

Рак (22.06 – 22.07)

6 м, 6 п, паж п. Подумайте про невелику подорож, можете її вже запланувати і заздалегідь оплатити всі витрати – так вам обійдеться набагато вигідніше. Також можете прийняти дуже цікаву фінансову пропозицію, яка у перспективі виявиться дуже вигідною.

Лев (23.07 – 23.08)

8 п, 3 п, 6 ч. Робота приноситиме вам задоволення і натхнення. Незважаючи на те, що ви вже вивчили всі її виробничі нюанси напам’ять, знайдуться нові аспекти, які зроблять вашу діяльність більш усвідомленою і творчою.

Діва (24.08 – 22.09)

Диявол, блазень, 6 ж. Вас підбиватимуть і провокуватимуть на те, щоб ви проявляли себе активніше і сміливіше, щоб переступили страх. І, схоже на те, що ви наважитеся піти новим шляхом і станете справжнім переможцем себе і обставин.

Терези (23.09 – 23.10)

Жриця, Імператриця, король м. Всього цього тижня буде вдосталь – і тиші та мудрості, і широких жестів та веселощів, і ділового зосередженого настрою. Обирайте тільки, який стан вам більше підходить під кожен окремий випадок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Паж ч, 10 ч, 7 ж. На початку тижня запанує романтичний настрій, захочеться ніжно прихилити свою голову на рідне плече, зібрати родину і кудись гайнути всім разом. Проте, і там, серед родинного відпочинку доведеться відстоювати свою правоту.

Стрілець (23.11 – 21.12)

4 п, лицар ж, туз м. Захочеться трохи рубануть правду-матку і висловити все, що ви думаєте про цей світ та його мешканців. Але тримайте себе в руках – у вас зараз поки не те фінансове становище, щоб психувати і настільки рішуче висловлюватися.

Козеріг (22.12 – 20.01)

7 п, Справедливість, король ж. Все, що ви посадили раніше, зараз може вже і прорости. Якщо заклали добрі відгуки про інших і побажання їм щастя – то і на вас очікує зростання. Додайте до вашої діяльності ретельного виконання запланованого – і розраховуйте на успіх.

Водолій (21.01 – 19.02)

Лицар м, 3 ж, 4 м. Поспішіть у першій половині тижня зробити всі свої справи, завершити всі проекти, оскільки потім буде вимушена пауза, яка, втім, свідчитиме про початок нового. Тому сміливо можете лежати, дивитись у стелю і планувати нові здобутки.

Риби (20.02 – 20. 03)

2 м, 9 п, Сонце. Життя немов би зупиниться, але вам буде радісно переживати цю паузу і захочеться її розтягти на якомога довший період. Адже тут буде і задоволення, і насолода від звичайних життєвих моментів, і відчуття свободи і гармонії.

Прогноз для України.

Суспільство. 5 ч, туз п П, Блазень. Відчуватиметься сум і зневіра – якісь фінансові втрати на глобальному рівні, які відчують всі. Чи то знову якісь комунальні платежі піднімуть, чи правила нарахування субсидій переглянуть.

Політика. Лицар ч, 4 м П, лицар м. Зіткнуться дві протилежні тенденції – один політик буде дуже милим і намагатиметься привабити людей якимись приємними речами, а другий щосили всіх критикуватиме і махатиме шашкою. Словом, буде весело…

Економіка. Король м, 5 м, король ч. Можливий прихід в економічний сектор двох нових гравців. Так враження,  що когось змістять, а натомість поставлять нових людей.

Міжнародна сфера. 9 п П, 8 п. 8 ж П. На додаткові гроші таки не варто розраховувати, всі ці питання наші іноземні партнери заморозять до кращих часів. Але вірогідні інтенсивні робочі зустрічі, де обговорюватимуть нашу долю.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.