5-11 лютого: в економіці пройдемо складний і важливий етап

Тароскоп з 5 по 11 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король ж. 8 м, Помірність. Якими б серйозними та складними вам не здавалися обставини, у які ви потрапите цього тижня, ваша воля і вміння мобілізувати усі зусилля подолають усі перепони. А ще залишайтеся у спокої та рівновазі – це додасть вам сил.

Тілець (21.04 – 20.05)

6 п, королева п, 8 п. Надзвичайно грошовитий період – через вас протікатимуть чималі суми грошей: і вам даватимуть, і ви віддаватимете. Можуть повернути давні борги чи дати якусь премію. Робота потішить стабільністю і налагодженістю процесів.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Жриця, Імператор туз ч. Ви можете стати більш інтуїтивними, розуміючими, відчувати найменші порухи своєї та чужої душі. А якщо додати ще й вміння управляти цими процесами, то це може відкрити ваше серце і привабити у ваше життя любов.

Рак (22.06 – 22.07)

2 ч, паж ч, лицар ч. Схоже, що до вас уже прийшла весна – ваше життя цього тижня буде просто сповнене любові: цікаві зустрічі, побачення, освідчення, відчуття піднесення, гармонії і злету. Словом, буде багато почуттів, пристрасті і емоцій.

Лев (23.07 – 23.08)

6 ж, Сонце, 8 ж. Нині ви всім світитимете, як те сонечко – енергії та любові вистачить для того, щоб обігріти не лише найрідніших, але й усім іншим дістанеться. Збудеться якась ваша мета і ви почуватиметесь переможцем, тож можете святкувати.

Діва (24.08 – 22.09)

Туз ж, колісниця, Колесо фортуни. Якщо ви нині задумали якусь справу, то зараз саме час її розпочинати – всі процеси надзвичайно пришвидшаться, до того ж, всі люди і обставини працюватимуть на вас. Вам несказанно щаститиме в усіх ваших починаннях!

Терези (23.09 – 23.10)

Ієрофант, Блазень, 2 п. Ви стоїте на порозі важливих змін і це не ваша примха чи збіг обставин – так мало бути. Тому зараз вам дуже важливо дотримуватися усіх законів і правил. Словом, час почати будувати нове життя, закладаючи фундамент за усіма правилами.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

4 ч, королева м, лицар п. Принесіть у своє життя трохи творчості, згадайте, якими ви у дитинстві були креативними і безмежними у своїх фантазіях і додайте це відчуття до своєї діяльності. Таким чином ви і голову змусите краще працювати і грошей більше заробите.

Стрілець (23.11 – 21.12)

7 п, лицар ж, паж п. Хоча ви нині гарячі і невпинні, проте варто трохи збавити оберти і навчитися терпінню і виваженості. Ризикувати нині не рекомендується, краще розраховувати на повільне, але поступове зростання, ніж на вибуховий успіх.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сила, 3 ж, паж м. Приборкайте в собі критика і не бурчіть з приводу і без приводу на те, що світ такий недосконалий. Так ви тільки зменшуєте рівень своєї енергії. Краще зосередьтеся на своїх особистих цілях у житті і захопіться їх втіленням.

Водолій (21.01 – 19.02)

7 ч, Зірка, 3 ч. Зараз вам корисніше помріяти, побачити поки що у голові все те, чого ви хочете досягти. І зрозуміти, що всі бажання цілком здійсненні, варто лише зрозуміти, яким шляхом до них рухатись. А ще проведіть час із тими, хто вас цінує і поважає.

Риби (20.02 – 20. 03)

Відлюдник, король м, лицар м. Вам доводиться застосовувати свій розум, досвід і рішучість для того, щоб досягти мети. Причому, на підтримку друзів, партнерів чи колективу не розраховуйте. Вони вам тільки заважатимуть своїми критичними зауваженнями

Прогноз для України.

Суспільство.  6 ч П, 9 ж П, король ч П. На перший план виходять проблеми незахищених верств населення, бюджетників, інвалідів, пенсіонерів, словом тих, хто не може про себе дбати. І схоже, що сподівання цих людей будуть марним – їх обдурять.

Політика.  Туз п П, 8 п П, 4 п П. Для політиків настали робочі будні – триває  планомірна робота, яка їм не надто подобається, та й грошей не приносить, тому цей тиждень стане не дуже яскравим за враженнями, але досить корисним за результатами.

Економіка. Королева м П, 4 м, 8 м П. Незважаючи на різкі заяви з вуст однієї політичної діячки, стан буде досить стабільний, таке враження, що пройдено якийсь важливий і складний етап.

Міжнародні справи. Туз ч П, лицар м П, королева ч П. Чергове загострення навколо України, міжнародна спільнота вже не така поблажлива, як це було раніше. Більше того, спостерігатимуться досить руйнівні тенденції – нас намагатимуться розділити.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.