12-18 лютого: велика вірогідність катастроф і аварій

Тароскоп з 12 по 18 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Лицар ж, Зірка, 9 ж. Перебуваючи у радісному передчутті звершення ваших давніх планів не забувайте про обережність і техніку безпеки. Тримайте під контролем емоції, не перетворюйте висловлення думки на бурхливі суперечки. Тілець (21.04 – 20.05)

3 ч, туз ч, 6 м. Отримайте насолоду від насиченого і приємного спілкування у колі друзів і однодумців. Саме це спілкування може покласти початок вельми цікавим подіям, пов’язаним із особистим життям. Тому відкрийте своє очі і серце.

Близнюки (21.05 – 21.06)

10 ч, 9 п, король ж. Заховайте подалі виробничі плани, оскільки відчувається вже подих весни – зараз вас більше хвилюватимуть романтичні зустрічі, побачення, приємне тісне спілкування, щасливе родинне життя, ніж робота.

Рак (22.06 – 22.07)

4 м, Колесо фортуни, король ч. Можете цього тижня не напружуватися взагалі – відпустіть все, розслабтесь і дозвольте собі той відпочинок, про який давно мріяли,у тому числі і з коханою людиною. А справи тим часом вирішаться самі собою.

Лев (23.07 – 23.08)

Королева ж, Жриц, 6 ч. До вашої мудрості та інтуїції нині варто додати практичного змісту. Знайдіть спосіб, як краще застосувати ваші здібності для того, щоб і задоволення, і гроші отримати. Словом, проявіть ще й підприємницький хист.

Діва (24.08 – 22.09)

Королева м, 6 п, Повішений. Хоч і доведеться нині попрацювати головою, але і результати не забаряться. Подивіться на ваші життєві задачі з іншої точки зору, звільніть розум від чужих думок і нав’язаних кимось стереотипів.

Терези (23.09 – 23.10)

5 ж, паж ч, Імператор. Не переймайтеся через те, що хтось вам намагатиметься ставити палиці в колеса. Незважаючи на досить жорсткі умови, ви виграєте двобій у конкурентній боротьбі і отримаєте дуже цікаву пропозицію від поважної особи.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Туз п, королева ч, лицар м. Постане непросте завдання – як поєднати співчуття та емпатію із холодним розрахунком для того, щоб досягти мети. Як відділити дружні почуття і бажання допомогти від цілей і тверезих висновків у бізнесі?

Стрілець (23.11 – 21.12)

Закохані, королева п, король м. Доведеться нині зробити вибір між надійністю з її стабільними доходами і впевненістю у завтрашньому дні та інтенсивною роботою головою, коли вам не гарантуватимуть результат, а лише захват від процесу.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Суд, 6 ж, паж п.  Цього тижня перед вами відкриються нові двері і вам запропонують вельми перспективне зростання – чи то нові обов’язки, чи то нова посада, але ви будете у центрі уваги і відчуття при цьому будуть просто неймовірні.

Водолій (21.01 – 19.02)

10 ж, 8 м, 4 п. Роботи буде чимало, напруження і відповідальність зростають, а от грошей за це вам мало перепаде. Але не переймайтеся занадто, бо ж треба з чогось починати. Просто сумлінно виконуйте свою роботу і отримуйте від того задоволення.

Риби (20.02 – 20. 03)

Помірність, Мир, Колісниця. Цей тиждень запам’ятається дуже важливими подіями навколо вашої діяльності, буде насичений зустрічами, можливо, навіть із іноземцями. А ще у вас буде можливість провити свою сміливість, ризикнути і стати переможцем

Прогноз для України.

Суспільство. Башта, королева ч, туз ч П. Відбуваються якісь руйнівні процеси, причому це не руйнація сподівань чи ілюзій, а цілком конкретна – на матеріальному плані. Велика вірогідність катастроф, аварій і інтенсивного застосування рятувальників і медицини.

Політика. 10 п, король м, 9 ч. Святкування відбувається на всю губу – грошей у цьому секторі дуже багато, тож і погуляти можна за чужий рахунок, заодно підкупивши електорат пригощаннями і обіцянками.

Економіка. Паж м, Сонце, 9 м. Для того, щоб приховати якісь не надто благі наміри і дії, надзвичайно гостро звучатиме критика, причому, з уст тих, кого і самих потрібно критикувати. Тобто більша влада критикуватиме меншу, а в цей час відбуваються якісь таємні і підступні рухи.

Міжнародні справи. Закохані, паж ч, Блазень. Надзвичайно великий успіх, шальки терезів перехиляються на наш бік і Україні пропонують щось нове і прогресивне. Сподіваюся, що це будуть не тільки чергові транші кредитів, але і щось таке, що піде на розвиток, а не на проїдання.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.