19-25 лютого: повернення Україні втрачених коштів, майна і земель може стати цілком реальним

Тароскоп з 19 по 25 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Робочі моменти покажуть, що ви вже досить вправно орієнтуєтесь у всіх виробничих процесах для того, щоб йти далі. А зустріч, що відбудеться цього тижня, допоможе вам піднятися у кар’єрному злеті і обійняти непогану посаду.

Тілець (21.04 – 20.05)

Грошова пропозиція, що вам надійде, з першого погляду буде досить перспективною, проте, вона може нині виявитися не зовсім доречною. Тому краще візьміть тайм-аут і досить серйозно обдумайте всі «за» і «проти».

Близнюки (21.05 – 21.06)

Для того, щоб і надалі займатися тим, що вам подобається, вам потрібно більш відповідально ставитися до своїх обов’язків, до планування і термінів виконання, проявляти волю і рішучість. Бо творчість теж має свої цілі і дед-лайн.

Рак (22.06 – 22.07)

Хоч все відбувається і не так швидко, як би вам хотілося, проте, пауза, яка може настати цього тижня, може вам піти на користь. У вас буде достатньо часу для того, щоб набратися певних знань і сил для майбутнього прориву.

Лев (23.07 – 23.08)

Доведеться виявити мудрість і гнучкість, пристосовуючись до нових обставин. Цього тижня подбайте про те, щоб ваші матеріальні надбання були надійно захищені від посягань інших. Допоможуть звичайна обережність і нові замки.

Діва (24.08 – 22.09)

Чималу роль цього тижня відіграє одна серйозна і підприємлива жінка, яка вплине на ваш світогляд і змусить по новому подивитися на ваші стосунки в родині і завдяки цьому розпочати нове життя.

Терези (23.09 – 23.10)

Відбудуться серйозні зміни у вашому оточенні, та й усього вашого життя, адже ви вже дійшли до тієї межі, коли потрібно щось вирішувати досить радикально. І ви самі це розумієте, і ваші друзі і колеги про це говорять.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Покажіть світу свою майстерність, щоби якомога більше людей дізналося про усі ваші чесноти і таланти. І про уміння працювати в команді і бути лідером. Цього тижня можете відсвяткувати перемогу чи якесь домашнє свято.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нині здаватиметься, що ви долаєте якесь дуже високу вершину. Так, буде непросто, доведеться відбиватися від нападок і конкурентів. Але ви зрозумієте, що перемагатимете, передовсім, себе. Власні заморочки, лінощі і страхи.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Прихід весни даватиметься взнаки – вам захочеться, щоб защеміло серце і заграла кров, тим більше, що об’єкт пристрасті вже давно ходить поряд. Втім, доведеться трохи зачекати – не все відбуватиметься за вашим планом.

Водолій (21.01 – 19.02)

Коли хтось буде дуже різко висловлюватись щодо вас, то не спішіть ображатися і відповідати тим же. Краще вчиніть мудро – подумайте, чим були викликані критичні слова і чи не ви самі подали перші привід

Риби (20.02 – 20. 03)

Готуйтеся до одного з найкращих періодів, коли доля вам посилатиме здійснення ваших мрій широким фронтом. Причому, з вами відбуватиметься не лише те, що ви замислили, але й те, чого ви ще навіть не задумали.

Прогноз для України.

Суспільство. 3 ч, 4 ж П, лицар ч П. Незважаючи на те, що не буде чого особливо святкувати, настрій пануватиме піднесений. Проте, у більшості випадків це будуть показні виступи, пов’язані із необхідністю виявити хитрість.

Політика.  9 ж П, 9 ч П, Закохані П. Підніматимуться питання захисту кордонів і виборів, у тому числі, і на окупованих територіях. Проте, до спільної згоди так діло поки і не дійде.

Економіка. 5 ч, Блазень П, 5 ж. Невеликий спад. Сили витрачатимуться на боротьбу із вітряками і самими собою. Державні інституції змусять підприємців битися і конкурувати між собою.

Міжнародні справи. Туз ж, 7 м П, Колісниця. Пожвавлення виникне після того, як почнуть обговорювати цілком реальні передумови того, що Україні можуть повернути втрачені кошти, майно і землі.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.