26 лютого-4 березня: гостра критика нової медичної системи

Тароскоп з 26 лютого по 4 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ваш професійний досвід та навички розрізняти брехню і правду допоможуть вам скинути полуду та побачити справжні обличчя та наміри людей. Зустріч із давніми друзями розбудить вашу творчість і додасть задоволення.

Тілець (21.04 – 20.05)

Зустріч з іноземними гостями надихне вас на посилений інтерес до подорожей і до активізації вивчення мов. І ви настільки захопитесь чужою культурою, що готові будете ледве не вже покинути рідні стіни і вирушити назустріч пригодам.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете несподівано потрапити на світський раут чи в гості до якихось поважних осіб. Але ви там настільки вразите оточення, що подібне високоповажне товариство стане для вас звичним оточенням і вже не буде вражати блиском.

Рак (22.06 – 22.07)

Ваше звичайнежиття, спокійне і розміреним, вже трохи набридло своєю передбачуваністю. Тому вам прийдуться до душі перспективи цього тижня скаламутити звичний спосіб життя новими знайомствами,  які можуть перетворитися на пристрасть.

Лев (23.07 – 23.08)

Ви вже чимало зробили для того, щоб забезпечити собі поступове зростання статків. Тож цього тижня можете дещо відпочити від напруженого графіку, який ви самі собі створили. Відвідайте рідних, віддайте шану батькам і виділіть час дітям.

Діва (24.08 – 22.09)

Цей спокійний тиждень вам потрібен для усвідомлення шляху і правильного перегрупування сил. Присвятіть певний час роздумам – аналізу того, щоб у вас є, плануванню того, чого хочеться і розрахунками щодо того, як потрапити в омріяне.

Терези (23.09 – 23.10)

Очікуйте на бурхливі події, які можуть вас швидко втягти у вир змін, вирвавши зі звичного спокійного стану. Родина потішить приємними фінансовими сюрпризами,  а робота – новими відповідальними дорученнями.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Незважаючи на зовнішню сприятливу атмосферу, в повітрі запахне змінами. І вам захочеться спробувати свої сили у новій справі, покинувши звичне насиджене місце і забувши про те, що ви – досвідчений у своїй сфері фахівець.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ви зараз створюєте гарний фінансовий підмурівок для того, щоб почуватися впевненими і цілком задоволеними від життя. Причому, це у вас ви дається дуже легко і заввиграшки, без особливої праці і напруги.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Тиждень буде досить напруженим і трудовим, сповненим тяжкої праці, яка не обіцятиме миттєву віддачу. Для того, щоб зберегти свої надбання, вам доведеться добре попрацювати головою і розрахувати всі фінансові моменти.

Водолій (21.01 – 19.02)

Цього тижня вам вдасться швидко досягти того, що ви собі давно запланували. Завдяки покровительству когось могутнього вам буде досить легко долати перепони. Дружня група творчих людей прийме вас у свою команду.

Риби (20.02 – 20. 03)

На початку тижня можете потрапити в глухий кут, коли напруження заведе вас у безвихідь. Проте, удача буде на вашому боці і ви зможете переломи непросту  ситуацію на свою користь. Відкрийте серце для нових вражень і емоцій.

Прогноз для України.

Суспільство. Застій і мана. Цей тиждень варто бути обережними і не вірити нікому на слово, бо чимало напускатимуть туману. І у цій невизначеності хтось із зовні намагатиметься зіштовхувати людей між собою.

Політика. Відбуваються якісь навколомедичні рухи – лунає все більше критики нової медичної системи і з’являються нові претенденти на посаду міністра. Посилюється експлуатація теми захисту дітей, пенсіонерів, інвалідів та інших залежних прошарків суспільства.

Економіка. Зовні все виглядає досить пристойно і навіть позитивно – приймаються начебто правильні рішення, проте всередині все одно застій…

Міжнародні справи. Від України вимагатимуть повернення якихось боргів. А ще велика вірогідність того, що обдурять і ми матимемо чималі втрати, як репутаційні, так і матеріальні.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.