5-11 березня: у міжнародній сфері може дійти до різкого загострення стосунків

Тароскоп з 5 по 11 березня від Ольги Соломки

 Овен (21.03 – 20.04)

Прислухайтесь до порад мудрої і доброї жінки щодо однієї заманливої фінансової пропозиції. Найближчим часом у вас може з’явитися цілком реальний шанс поліпшити свій фінансовий стан.

Тілець (21.04 – 20.05)

Будьте готові до того, що зміняться цілі. Натомість якихось чітко прописаних і досить витоптаних класичних стежок щодо посад, вам захочеться свободи і творчого безладу, насолоди і звичайного людського щастя.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Заповніть невелику паузу роздумами і усвідомленням, прокачайте свою інтуїцію, переживіть інсайти. Нині не час активно діяти, зате можна насолоджуватися тишею, благами цивілізації і грошима.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень буде наповнений напруженою працею – вам запропонують додаткове навантаження, нові проекти, перспективні у плані фінансів. Розкривайте повною мірою здібності й інші грані талантів.

Лев (23.07 – 23.08)

Дозвольте собі розслабитися, збавити оберти і трохи полінуватися – не все ж вам працювати на межі можливостей. Подивіться на цей світ розслаблено, закохано і примруживши від задоволення очі.

Діва (24.08 – 22.09)

Зараз вам не варто кудись бігти і активно спілкуватися із оточенням. Навпаки – наберіться сили і мудрості у тиші і спокої, подумайте про важливі речі, і прийміть потрібні рішення.

Терези (23.09 – 23.10)

Завдяки щасливому випадку, ви можете піднятися на щабель вище і вголос заявити про свої амбіції. Проте, не забудьте захистити свої завоювання від тих, хто хотів би використати вас у своїй грі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На роботі може відкритися уся правда, якою ви вона не була. Зрештою, всі тільки виграють від того, що знімуть маски і заявлять про справжні свої цілі, а не будуть прикидатися доброчесними намірами.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На роботу – як на свято! Ваша діяльність принесе вам радісні зустрічі із людьми, які вас надихатимуть і вчитимуть системності, впевненості і вмілому керівництву. Використайте чужий досвід у власних інтересах.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Готуйтеся до чималої кількості нових шансів, серед яких ви будете обирати найкращі. Прихід нових ідей додасть вам сил, а допомога закону забезпечить надійний тил і збільшить вірогідність втілення планів.

Водолій (21.01 – 19.02)

На вас нині очікують нові враження і зміни в оточенні. Багато для кого можливий перехід на нове місце роботи, який змусить посилено боротися за місце під сонцем, доводячи власну  компетенцію і майстерність.

Риби (20.02 – 20. 03)

На початку тижня можлива невелика вимушена пауза, коли доведеться розрулювати напружену ситуацію. Втім, швидке прийняття рішення принесе полегшення. І у вашому житті по усім напрямкам запанує спокій і гармонія.

Прогноз для України.

Суспільство. 3 ж, Трансформація, 8 ж. Ми стоїмо на порозі великих змін. І хоч може декому здаватися, що все досить спокійно, але «перемен требуют наши сердца» і вони відбудуться досить швидко і несподівано.

Політика. Лицар ж, 7 п, королева п П. Політичний табір розділиться на дві частини – прихильників ризикованих рішень і революції і прихильників еволюційного повільного зростання. Схоже, що тема дочасних виборів себе ще не вичерпала…

Економіка. Король ч, Закохані, 5 ж П. Будуть заявлені якісь нові очільники в економічному блоці, можливо, нарешті, де-факто змінять голову Нацбанку, але не обійдеться без обману.

Міжнародні справи. 3 м, королева ч, паж п П. Може дійти до досить серйозного загострення стосунків. Щодо ситуації з Газпромом, то їх таки змусять віддати нам борги, проте, це відбудеться не одразу, у робочому порядку, коли всі вже забудуть про цю ситуацію.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.