12-18 березня: міжнародні донори грошей поки не дадуть

Тароскоп з 12 по 18 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

5 ж, Колісниця, Імператриця. Тиждень буде динамічним і бурхливим, багатим на події. У вас буде чудова можливість заявити про амбітні наміри,  проявити свої бійцівські якості, показати все на що здатні і швидко досягти цілей.

Тілець (21.04 – 20.05)

Відлюдник, 6 ч, 8 м. Обмежте нині спілкування з навколишнім світом, посидьте вдома,заглибтеся у себе, пізнання таємниць світу чи вивчення якихось корисних чи мистецьких дисциплін. І ви можете раптом знайти вихід з давніх складних обставин.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Диявол, король п, Маг. Будуть провокації щодо вашого его, коли ваша майстерність отримає досить високі оцінки і ви можете зазнатись. І від того, як ви впораєтесь зі славою і грошима, залежатиме ваш подальший розвиток.

Рак (22.06 – 22.07)

2 ч, 2 п, Помірність. З весною розквітають і ваші почуття – нині ймовірне зав’язування приязних стосунків із приємними людьми, що можуть перерости у щось більше. Не спішіть, насолодіться кожною миттю цих емоцій.

Лев (23.07 – 23.08)

7 п, 4 ж, Мир. Буде час задуматися над шляхами досягнення цілей – чи всі вони чесні, праведні і, власне, ведуть туди, куди ви насправді хочете. Буде можливість скористатися підтримкою рідних і зовсім несподівано  опинитися за кордоном.

Діва (24.08 – 22.09)

7 м, король ж, Блазень. Якщо надумаєте вирушати у мандри, то прихопіть із собою надійного і більш досвідченого товариша, який вже не раз розпочинав життя з нуля. Він зможе вам дати корисні поради і підтримати – морально і фізично.

Терези (23.09 – 23.10)

Королева ж, 9 п, 10 ч. Родинне щастя поглине вас цілком – навколо приємна і турботлива жіноча половина родини, діти веселі і щасливі, є відчуття спокою, самодостатності і наповнення. Постарайтеся зберегти цей стан якнайдовше.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

7 ч, 4 м, Туз п. Навколо себе ви напустили чимало туману і самі потрапили під його вплив – світ тепер бачите не таким ясним. Перепочиньте трохи, знайдіть час для роздумів – і вам розвидниться. Тут де прийдуть нові ідеї і  успішні проекти.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Трансформація, 10 п, королева п. Будьте готові до рішучих змін у фінансовому становищі – власному і вашої родини. Можете стати власником землі, нерухомості чи родинного бізнесу, який принесе, окрім задоволення, ще і гроші.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Паж п, паж м, Ієрофант. Починайте вже будувати власну фінансову імперію, незважаючи на критичне ставлення оточення. До вас приходять досить перспективні ділові пропозиції. Обирайте  ті, що надходять від людей, в яких ви впевнені.

Водолій (21.01 – 19.02)

3 ч, 5 ч, 2 ж. Початок нового життя, звісно, треба бурхливо відсвяткувати у колі друзів. Проте, це може бути фальстартом – ви вже всіх повідомили про зміни, які можуть затягтися. Тому розраховуйте на тривалий період очікування.

Риби (20.02 – 20. 03)

Сонце, 8 п, туз м. Робота, незважаючи на рутину і вже набридлі чіткі навички, принесе радість від повноти життя і хороший настрій. Можете очікувати на нагороду і визнання ваших досягнень. Насолодіться славою повною мірою!

Прогноз для України.

Суспільство. Лицар ж п, паж п, Закохані П. Люди отримають кілька цікавих і фінансово заманливих пропозицій від влади, проте, далі обіцянок діло не піде, а самі пропозиції спрямовані  не на розвиток, а на руйнування.

Політика. 4 ч П, Трансформація П, 5 м. Спостерігатимемо за втратою репутації через намагання обдурити ближнього і невміння визнавати помилки і змінюватися.

Економіка. Колісниця п, Повішений, Маг П. Всі процеси немов зависають, призупиняються, може навіть відбутися якийсь відкат назад. Фаховості спеціалістів поки бракує для того, щоб змусти економіку рухатися.

Міжнародні справи. 8 ч п, 5 п, 10 ч п. Затягуються конфлікти із фінансовими донорами, тож досить суттєво можуть застопоритися питання надходження грошей.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.