19-25 березня: похвальба щодо успіхів у економіці буде дещо далека від дійсності

Тароскоп з 19 по 25 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

6 м, Колісниця, 2 п. Готуйтесь до мандрів! Вас зовсім несподівано кудись покличе дорога, яка може поламати усі ваші попередні плани. Не пручайтесь – подорож буде дуже продуктивною, тож відкладіть усе колись заплановане – і в путь!

Тілець (21.04 – 20.05)

4 п, туз ч, королева м. Життя рухатиметься попередньо прокладеними коліями, все буде досить стабільного і передбачувано, проте, до вас може цього тижня прийти якась миттєва думка, що принесе вам здійснення давніх задумів

Близнюки (21.05 – 21.06)

2 ч, Трансформація, лицар ч. З приходом весни можете розраховувати на активізацію романтики. Навколо вас пануватимуть любов, гармонія, піднесений настрій, еротичні мотиви. І все це може змінити ваше життя досить кардинально.

Рак (22.06 – 22.07)

Туз ж, 9 ж, 4 ч. Доля надасть вам шанс ще яскравіше розкрити власні здібності, адже багато з того, що ви вже вмієте, вам вже не приносить задоволення. Тож скористайтеся можливістю заявити про свої інші таланти і отримайте кайф!

Лев (23.07 – 23.08)

7 ч, Мир, 3 ж. Час планувати наступні подорожі. І хоч нині очі розбігаються від усіляких привабливих пропозицій, але сконцентруйтеся на тому, що вам справді потрібно. Адже мандри можуть вам принести не лише задоволення, але і практичну користь.

Діва (24.08 – 22.09)

Зірка, лицар м, 10 п. Вам знадобиться повна активізація ваших інтелектуальних ресурсів. Адже, можливо, доведеться розраховувати бюджет – з’явиться можливість зайнятися якимось бізнесом, тож треба прорахувати можливі витрати і здобутки.

Терези (23.09 – 23.10)

Королева ч, Помірність, туз п. Приємне спілкування із душевною жінкою зробить вас більш спокійними і впевненими, життя здаватиметься таким наповненим і гармонійними, щедрим на подарунки і чарівні сюрпризи.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

6 п, Закохані, 3 ч. У вас нині з’явиться причина відзначатимете якусь чи то перемогу, чи то родинне свято. І це стане гарною приводом поділитися з іншими вашою радістю. Тож щедрість вашої душі і гаманця не знатимуть меж.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фортуна, 7 ж, 5 ж. Все життя – боротьба! У правдивості цього твердження ви переконаєтеся вже цього тижня, адже навколо вас розвернеться справжнє поле битви – і ви на ньому відстоюватимете свої права.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сила, 8 п, Справедливість. Того потужного запасу сил, що у вас є, вистачить для того, щоб перевернути землю. Втім, вам це нині не потрібно, бо є лише спокійна і трохи монотонна робота, яку ви чесно і наполегливо виконуєте.

Водолій (21.01 – 19.02)

Відлюдник, 10 ж, 7 п. Доведеться самотужки долати чималу купу складної роботи. Розраховуйте тільки на себе, ніхто вам не допоможе, як би ви не просили. Але не переймайтесь – ви з усім впораєтеся, хоч повільно, але досягнете результату.

Риби (20.02 – 20. 03)

Паж ж, 9 п, Суд. У вас буде чимало причин порадіти життю – просто тому, що ви почуваєтеся прекрасно, світить сонце, на роботі і в особистому житті вас цінують. І ви немов відроджуєтесь разом з природою до нового життя

Прогноз для України.

Суспільство. Король п, паж п П, 4 ж. У людей прокидається здоровий глузд і сподівання на власні сили. І хоч проблем, у тому числі економічного характеру, буде чимало, є бажання рухатись далі, шукати нові шляхи.

Політика. 2 м П, 3 п, лицар ж. Прийнято дуже важливе рішення і знайдено вихід з глухого кута. І все почало рухатися досить потужно – нові напрямки, суперечки, ризики, домовленості.

Економіка. 3 ж, Мир П, Сонце П. Прописано нові цілі, частину з яких вже почнуть реалізовувати, це стосуватиметься міжнародних грошей. Проте, похвальба, яка нині звучатиме, буде дещо далека від дійсності.

Міжнародні справи. 6 ч, Місяць, Сила. Належить подолати чималі страхи, адже нам загрожуватимуть і всіляко демонструватимуть перевагу. Щоправда, і Україні вдасться показати свою силу.

Якщо ви хочете подякувати за тароскоп – надішліть свою вдячність на карту Приватбанку № 5168 7556 0104 7000 чи на карту Монобанку № 5375 4141 0038 4113 

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.