2-8 квітня: сварка політиків може серйозно зруйнувати відносну стабільність в Україні

Тароскоп з 2 по 8 квітня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Помірність, 4 ж, 4 м. Надзвичайно спокійний і врівноважений тиждень. Вам зараз саме час перевести подих і зібратися з думками щодо подальшого життя, тож використайте цей час для того, щоб побути з приємними вам людьми і як слід відпочити.

Тілець (21.04 – 20.05)

4 ч, 5 ж, лицар ч. Вам доведеться взяти участь у якихось змаганнях, де доведеться показувати свої найкращі якості, а найголовніше – перемагати себе. Цей заряд бадьорості допоможе вам активізуватися після зимової сплячки.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Король м, 3 ч, паж ч. Велика вірогідність потрапити у чудову веселу компанію, яка поліпшить вам настрій і стане джерелом прекрасних нових пропозицій. Також можливе знайомство з досить потужним розумним чоловіком.

Рак (22.06 – 22.07)

Лицар м, король п, 7 п. Ваші активні впевнені дії і точний розрахунок допоможуть заробити гарні гроші і значно поліпшити матеріальне становище. Причому, цей тиждень стане лише початком фінансового злету, тож розраховуйте на тривалий ефект.

Лев (23.07 – 23.08)

Повішений, паж м, 9 ж. Настає час для креативних рішень. Доведеться багато працювати головою – щось розраховувати,  придумувати і тут же втілювати в життя. Тільки не забудьте потурбуватися про захист своїх авторських прав.

Діва (24.08 – 22.09)

3 ж, 6 ж, 3 п. Хоч ви і на самому початку вашого нового проекту, проте, вже з’являться перші успіхи, перші здобутки. Ви станете більш відомими загалу, але не забувайте, що чимала заслуга у вашому злеті й інших людей.

Терези (23.09 – 23.10)

8 п, Трансформація, Сила. Тиждень може початися досить передбачувано і навіть нуднувато – звичайна монотонна праця, а завершитися кардинальними змінами – чи то зі старої роботи підете, чи то нову посаду обіймете.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Туз ж, 9 ч, Жриця. Сил у вас зараз чимало, тож саме зараз час почати новий етап у житті і піти туди, куди давно вказує інтуїція. Можете потрапити на бурхливе святкування і тут головне – не перестаратися і вчасно зупинитися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

8 м, 9 п, туз ч. Спочатку вам може здатися, що ви у безвиході, але насправді, виходів є кілька, просто ви їх не бачите. Усвідомте де ви зараз перебуваєте і що є позитивного у вашому житті. А ще десь поряд бродить нова любов.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Справедливість, Сонце, 7 ч. Можлива взаємодія з юридичною чи правоохоронною системою І хоч на початку буде все досить туманно і незрозуміло,  правда буде на вашому боці. Тож можете радіти життю.

Водолій (21.01 – 19.02)

8 ч, Суд, Імператриця. Для того, щоб піднятися на рівень вище, зараз варто відірватися від звичного середовища і вирушити на пошуки кращого життя. Зміни відбуватимуться і у вашому особистому житті – знайдете собі у пару надійну людину.

Риби (20.02 – 20. 03)

Король ж, Маг, паж п. Прокидаються ваші лідерські здібності і ось ви уже незчуєтеся, як будете керувати якимись людьми і проектами, демонструючи неабияку вправність у цьому питанні. Та й грошей стане більше.

Прогноз для України.

Суспільство. Мир П, паж п, королева м П. Люд більші цікавитиметься скандалами, зокрема, агресивними випадами однієї не надто врівноваженої пані. І розбиратиметься, чиї гроші стоять за нинішніми голосними викриттями.

Політика. 9 ж, Башта, 2 ч П. Таке враження наче кілька політичних сил на чолі з певними політиками настільки поб’ють горшки, що це може негативно позначитися на усій Україні. Тож будуть активні намагання захиститися від руйнівних наслідків чиїхось сварок.

Економіка. Маг П, 10 п, Зірка П. Варто очікувати на не надто професійні дії котрогось з очільників економічного блоку, що поставлять хрест на одному важливому проекті. Втім, все, що стосується родинного бізнесу подібних очільників, процвітатиме.

Міжнародні справи. Імператриця П, Ієрофант П, 2 м. Так враження, що нам щось заважає рухатися вперед і що ми застряли у розбірках із міжнародним товариством у тому, хто кому що обіцяв, і що винен. Тож поки ми перебуватимемо у глухому куті.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.